Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

10 hours ago, Dracarys said:

Sanjao sam jutros neki san vise puta za redom kako me neki covek iz auta posmatrao, dok se ja krijem, posmatrajuci ga kroz polusputstene roletne. Ulazi mi on u kucu, jurio me je da me ubije, on sa pistoljem, ja bez icega i tako vise puta za redom, dok nisam odsanjao poslednji put i otisao na svoj posao.

 

Pregadno.

 

Snovi često predstavljaju nešto što nismo u kognitivnom smislu razrešili na javi.

  • Like 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ne sam Safete said:

Ne mogu te spojiti nikako sa ovakvom muzikom + ja imam problem sa ovim modulatorima glasa, jedini kojem to mogu oprostiti je Zavinul.

 

za mene sve zavisi od pristupa-principa. opet kazem, ja ovo dozivljavam prilicno autoironicno. hehe, autotjun - autoironija;

kao npr kada air pevaju sexy boy sa onim modulatorima glasa

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, uvrnuto said:


Ali ti gender reveal-ovi. Kakav gnar.

 

Kod jednih poznanika svi su se obukli u bele majice i onda su iz puški prskali boju (roze/plavu) po gostima...

 

Da l' je praznik Holi, da l' je paintball, da l' je gender reveal... 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

^kape za plivanje ljudmile stratimirovic iz kolekcije - pozorisne predstave za leto, pozorista sesira. ujedno i bend.

 

posada zoja vokal, utvar bubanj, nemanjica bas [kasnije bubnjar, vrhunski i svugde]

koliko sam samo vrteo prvi lira vega album, kasnije su mi nekako ispali iz vidokruga ali taj album mi je obelezio tu godinu punoletstva

generalno sam tek sada stekao ogroman rispekt za bendove iz 90-tih, koliko je samo scena bila versatilna sa gomilom fantasticnih albuma, ali eto u tom nekom "odavanju pocasti" javnost se zaglavila u novom talasu kao da vise nista nije postojalo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...