Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

4 hours ago, Mama_mia said:

 

iskreno nisam znala da je to uradio da albanci imaju vlast u svakom delu kosova a da je pre toga srbija imala vlast

 

bila sam ubedjena da je to stanje postalo takvo

jos davno pre Ava, cak i pre Kostunice...mislim sigurno od proglasenja nezavisnosti se znalo da je kosovo izgubljeno u prevodu

 

 

vise puta sam upozorio da pisete bez ikakvihnl saznanja o tome kakvo je stanje na terenu. nije tako tesko informisati se ako jma dobre volje ali u dobrom delu ne postoji uopstw volja da se sagleda situacija vec se pise na osnovu stranačke pripadnosti.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

vise puta sam upozorio da pisete bez ikakvihnl saznanja o tome kakvo je stanje na terenu. nije tako tesko informisati se ako jma dobre volje ali u dobrom delu ne postoji uopstw volja da se sagleda situacija vec se pise na osnovu stranačke pripadnosti.

To otprilike kao sto ti radis na temi Crna Gora? 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Perkos2 said:

Mnogo toga je lošeg uradio na Kosovu i oko Kosova, možda on lično neće potpisati priznanje ali je na terenu odradio sve da zvanična Priština bude vlast na svakom delu Kosova, to nikad ne bi uspelo samostalno ni jednom od kosovskih lidera.

Uništio je svaku pomisao na otpor kod Srba i instalirao najveći šljam i ološ da predstavlja Srbe, uporediti njegovu "Srpsku" listu i koaliciju "Povratak"….


Bilo bi veoma ambiciozno i nerealno postici mnogo vise od onoga sto je postigao Vucic. 
On trenutno ne moze da udje sa vojskom dole i da popravi sve sto ne valja, nego mora ovako svojom mudrom politikom, izokola. 
Te neke price da moramo da pruzamo jaci otpor zivotu u kosovskom sistemu nisu realne.
Postoji deo Srba, veliki i glasan deo, koji ce posvetiti svoj uzviseni zivot negaciji kosovske drzavnosti, ali tanko je to ipak za uspeh odmah.  Bolje je ovako, maskirani smo i kamuflirani, ali uvek spremni za odsecno ne kosovskoj drzavi. 

Vucic se sa pravom nada da vecina Srba razume njegov tajni mig, po kome mi imamo nasu licnu agendu i cekamo svoju sansu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



 
Bane, zasto gubis vreme na ovo?
...
STA CE SVE OVO NA TEMI O KOSOVU?


Ahaha, došao Aimez-Vous-Bane na temu i tradicionalno je razjebo skroz snagom argumenta i dedukcije. [emoji2957] Ako se još pojavi i onaj drugi megatrol avax iz Ta*an*uta kladim se da će i časni perkos da zavapi "Eo vam Kosovo, samo ih nosite nazad odakle su došli [emoji33]"

Sent from my phone using their app

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Perkos2 said:

vise puta sam upozorio da pisete bez ikakvihnl saznanja o tome kakvo je stanje na terenu. nije tako tesko informisati se ako jma dobre volje ali u dobrom delu ne postoji uopstw volja da se sagleda situacija vec se pise na osnovu stranačke pripadnosti.

 

Ali ne pripadam nikakvim strankama i bas imam dobru volju da sagledam kosovsku situaciju

ali ono sto vidim to je

da je kosovo nezavisno ...ako sam pogresila, to nije do stranacke pripadnosti jer sve stranke u srb misle bas kao ti - da kosovo nije izgubljeno niti ce biti i da tu nezavisnost niko ziv nece priznati

a to je sasvim irelevantno misljenje.

Informises se sta je na terenu a ne sta kazu stranke i politicari. Ti kazes da je stanje na terenu sasvim drugacije, to ne razumem. Srbija jos ima kosovo ili ga nema ili se nada da ce ga povratiti u celosti ili delimicno? to mi reci

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Mama_mia said:

 

Ali ne pripadam nikakvim strankama i bas imam dobru volju da sagledam kosovsku situaciju

ali ono sto vidim to je

da je kosovo nezavisno ...ako sam pogresila, to nije do stranacke pripadnosti jer sve stranke u srb misle bas kao ti - da kosovo nije izgubljeno niti ce biti i da tu nezavisnost niko ziv nece priznati

a to je sasvim irelevantno misljenje.

Informises se sta je na terenu a ne sta kazu stranke i politicari. Ti kazes da je stanje na terenu sasvim drugacije, to ne razumem. Srbija jos ima kosovo ili ga nema ili se nada da ce ga povratiti u celosti ili delimicno? to mi reci

 

 

 

 

 

 

izgleda da ne čitaš napisano već polemišeš po unapred zacrtanim pravcima

Kosovo do dolaska AV na vlast nije imalo apsolutno ni jednu mogucnost da deluje kao drzava severno od Ibra, on je sve to svojim ustupcima omogući zvaničnoj Prištini da preuzme mnogo toga na severu Kosova. Ko god se suprostavio takvoj politici eliminisan je Oliver čak i ubijen tako da ako ko treba da podoze spomenik AV su zvaničnici iz Prišine a ne Srbi. Eto to je pojašnjenje svega ali potrebno je znati pročitiati i naravno misliti svojom glavom.

Link to comment
Share on other sites

bio sam na kosovu dva puta u poslednja dva meseca po nekoliko dana. zapravo, uglavnom u metohiji (štrpce, sveti arhangeli, prizren, velika hoča, orahovac...). moj utisak je da je to ničija zemlja i da i srbi i albanci to znaju.

odnos srpskih vlasti prema srbima je pogrešan u svakom pogledu - bez strategije, pameti i želje da to što rade bude dugoročno korisno za taj narod, koji zaista živi u lošim uslovima. oni uništavaju srbiju svojom korumpiranošću i nesposobnošću, pa je teško očekivati da bi drugačije mogli da se ponašaju prema bilo bilo čemu što im se poveri na brigu.

Link to comment
Share on other sites

u redu perkos, razumela sam, znas i sam da sam laka na Ava :lol_2:

pa prosto nisam verovala da je on Taj Izdajica Kosova, pricalo se da je Ceda takav, kado ono....

...znaci izdao je ali se pretvara i udara sapicama u grudi lazuci narod da nikad nece priznati...kad pomislis kako da kaze istinu kad jeremic preti revansizmom...

 

 Ali ponekad ova tema izgleda kao da se pise o stanju na Haitiju...

tu ne mislim samo na kosovo vec i na srbiju ...dobro kaze Sinan B. luda zemlja, frakcije, korupcija ...Haiti.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mama_mia said:

u redu perkos, razumela sam, znas i sam da sam laka na Ava :lol_2:

pa prosto nisam verovala da je on Taj Izdajica Kosova, pricalo se da je Ceda takav, kado ono....

...znaci izdao je ali se pretvara i udara sapicama u grudi lazuci narod da nikad nece priznati...kad pomislis kako da kaze istinu kad jeremic preti revansizmom...

 

 Ali ponekad ova tema izgleda kao da se pise o stanju na Haitiju...

tu ne mislim samo na kosovo vec i na srbiju ...dobro kaze Sinan B. luda zemlja, frakcije, korupcija ...Haiti.

 

 

 

 

 

E baš mi je drago a da budem iskren nisam sumnjao da ćeš razumeti😃 Samo me malo brine što i na ovom forumu mora da se crta kolika je štetočima AV.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Onaj ko razgoni zaumno srbstvo na buljuke, ili ga na bilo koji način podriva, taman pored toga javno guzio koze, može da bude samo koristan, nikako štetan. Samo gledaš protiv koga ili protiv čega se deru zadrte i bolesne srbende, i naročito njihove perjanice dr mri, i onda baš to radiš, ne može da omane.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2021 at 1:09 AM, Milenko Puzigaca said:

A evo vam ga idol kako ne radi te stvari koje mu zameraju mrski mrzitelji:

 

 

Ala ste našli idola, svaka vam čast. I njemu isto.

 

Cim neko spominje ''zapadni svet'' u negativnom kontekstu, pa makar to bio i najbolji teniser sveta, nije bas najcistiji u glavi. I sto je jos gore, svrstava sebe u red sa ovakvim stvorenjima:

 

p1-miyake-a-20200107.thumb.jpg.dea7d0be2e15ba9385d134f60ee08afc.jpg

 

 

 

 

Edited by FrediB
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, FrediB said:

 

Cim neko spominje ''zapadni svet'' u negativnom kontekstu, pa makar to bio i najbolji teniser sveta, nije bas najcistiji u glavi.

On moze sasvim normalno da se ponasa, sto je vise puta dokazao i na terenu i izvan njega, ali isto tako ume da se se spusti na nivo najvece balkanske seljacine.

A to da mu je mrzak "zapadni svet".:roflmao:

Verovatno je zato smestio dupe u Monte Karlu a ne u Maloj Krsni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/16/2021 at 3:13 PM, Milenko Puzigaca said:

Onaj ko razgoni zaumno srbstvo na buljuke, ili ga na bilo koji način podriva, taman pored toga javno guzio koze, može da bude samo koristan, nikako štetan. Samo gledaš protiv koga ili protiv čega se deru zadrte i bolesne srbende, i naročito njihove perjanice dr mri, i onda baš to radiš, ne može da omane.

Sve te usijane glave, svi ti uspaljenici, sve te silne patriote... Niko od njih nije u samrtnom času mislio na majku Srbiji, Rusiju, USA... Niko od njih nije dok im je liptala krv iz otkinute noge po zabitima ex sfrj mislio kako je srecan sto umire i daje zivot za drzavu, niko od onih nesrecnika dok su im creva visila iz trbuha razmisljao kako je srecan sto u vijetnamskoj dzungli daje zivot za sirenje demokratije... Svako od tih nesrecnika je umirao misleci na svoje najblize, na decu, roditelje... Svako je zeleo da mu se zivot produzi za sekundu, minut... Svako od njih je proklinjao svoju jebenu drzavu koja ga je oterala u smrt, koja ga je odvojila od najobicnijih stvari koje cine radost zivljenja. Niko se nije vratio od njih pa rekao kako je srecan sto truli u zemlji ali je ponosan jer je umro zbog svoje drzave.

A sta ostaje deci, roditeljima...Jesu li oni srecni sto im neko nakaci jebena odlikovanja, spakuje jebenu zastavu i baljezga o časti... Ko ce te razorene porodice da uteši? Onaj ko ih je poslao tamo, onaj ko je unovcio sve te smrti.

Da ih nece mozda utesiti crkva, dzamija, sinagoga... Da ih nece utesiti ti koji na stotinu pitanja imaju jedan isti debilni odgovor, a na svako njihovo pitanje dobiju stotinu odgovora od kojih beze.

Milioni besmislenih smrti, razorenih porodica... Tuga.

Edited by berti
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, DJORDJE said:

A to da mu je mrzak "zapadni svet".:roflmao:

Verovatno je zato smestio dupe u Monte Karlu a ne u Maloj Krsni.

Ta dvolicnost, bescasce i licemerje je upravo odlika citave ''zli zapadTM'' ekipe:

 

- kasapin asad: skolovao se u UK

- debela budaletina iz Sev. Koreje: skolovao se u Svajcarskoj, najvise ovli da jede ementaler

- putin: cerke mu zive na ''mrskom Zapadu''

- prosecne Srbende: puna im usta ljubavi prema Rusiji, Kini, Sev. Koreji, Kubi, Venecueli, Iranu, Siriji.... a svako od njih masta da zivi i radi na tom istom mrskom Zapadu

 

itd. itd. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

To je uzajamna ljubav pa tako isti taj zapad daje papire i nije gadljiv na pare koje mu unose Karići ili Abramovič ili neki pedofil iz Saudijske Arabije koji još uz to finansira teroriste. Čuli ste valjda za interes!

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Perkos2 said:

To je uzajamna ljubav pa tako isti taj zapad daje papire i nije gadljiv na pare koje mu unose Karići ili Abramovič ili neki pedofil iz Saudijske Arabije koji još uz to finansira teroriste. Čuli ste valjda za interes!

A rusija finansira talibudale u Avganistanu (jasno se pre neki dan stavila na njihovu stranu protiv vladinih snaga), zatim kojekakve korbine u UK, neonaciste po kontinentalnoj Evropi i razne  QAnon mracnjake u SAD, kao i rezime sirijskog kasapina asada, iranske mule i mazge (izvinjavam se tim plemenitim zivotinjama zbog poredjenja sa islamskim ludacima) i onu debelu sotonu iz Severne Koreje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FrediB said:

A rusija finansira talibudale u Avganistanu (jasno se pre neki dan stavila na njihovu stranu protiv vladinih snaga), zatim kojekakve korbine u UK, neonaciste po kontinentalnoj Evropi i razne  QAnon mracnjake u SAD, kao i rezime sirijskog kasapina asada, iranske mule i mazge (izvinjavam se tim plemenitim zivotinjama zbog poredjenja sa islamskim ludacima) i onu debelu sotonu iz Severne Koreje. 

Pa da im pošaljemo mi sa foruma jednu atomsku da zavlada mir u svetu?  Previše si opterećen za nekog ko je uspeo u životu tamo daleko! Nađi neki hobi biće ti laķše nego da vodis antirusku kampanju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

 antirusku kampanju.

Nije to nikakva ''antiruska kampanja'' , nego cinjenice. 

 

A to sto odmah skaces cim neko spomene ortodoksnu despotiju, ko i sve srBske patriJote, to je tvoj problem.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, FrediB said:

Nije to nikakva ''antiruska kampanja'' , nego cinjenice. 

 

A to sto odmah skaces cim neko spomene ortodoksnu despotiju, ko i sve srBske patriJote, to je tvoj problem.

Zajebi ti te patriJote to je tvoj nivo ja sam klasični srpski nacionalista a ruse volem ko fkpartizan

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Perkos2 said:

Rekoh ti već da si preopterećen rusijom i vidiš ih kao problem u svakom delu sveta. 

Njihov maligni uticaj itekako postoji, samo sto je negde propao a negde ne. 

 

I nije toliko maligan po kolicini, ve po sadrzaju. Samo nude kojekakve lazi, zavere, intrige, spletke, podmetacine, zamene teza, jeftinu propagandu i nista vise od toga. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FrediB said:

Njihov maligni uticaj itekako postoji, samo sto je negde propao a negde ne. 

 

I nije toliko maligan po kolicini, ve po sadrzaju. Samo nude kojekakve lazi, zavere, intrige, spletke, podmetacine, zamene teza, jeftinu propagandu i nista vise od toga. 

Moguće je ali mene zanima šta to nudi neko drugi? Rusi vidimo samo lazi a ko nudi blagostanje? Milenkov odgovor znam ne mora da se javlja😆

Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...