Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

5 hours ago, MrTripleDouble said:

Kakv roster Olija sad pritiv Asvela. 😲 Nema pola tima. I Pokusevski ce da dobije neki minut, ali ce starteri da riljaju 40 minuta. Neki grcki klinac Nikolaidis '02 godiste isto dobio sansu i odlican je za sada, 3 ukradene lopte za 4 min.

 

Da imaju samo 5 igraca dobili bi ih bez problema, jer je prekoputa mrtvi ASVEL.

 

Bartomeu je na putu da unisti evropsku kosarku sa ovim forsiranjem timova koji prosto nemaju neku volju da budu deo drustva najboljih. Zenit koji ne moze nikoga da dobije kod kuce, ASVEL i Bayern sa ovoliko losom kos - razlikom. Mrzim kada to kazem, ali bi pravi potez bio da je dao tu WC Partizanu i da je izbacio ova tri pomenuta tima u EC gde im je i mesto.

 

Takodje mi je horor sto nema ispadanja najlosijih klubova, pa ko god to bio. Sta ce mi Armani u ligi ako ne moze da bude 14. od 16 klubova? Da se pretvaramo da je u pitanju evropski Charlotte ili Memphis?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Kakvi imbecili :ajme:

 

Vredi napomenuti i da je Javor jedan od sudija koji je bio u kolima.Daleko bilo da podrzavam bilo kakvo nasilje, ali bilo je pitanje dana kada ce nekome da padne klapna, i da Javoru pojasni sta je to "deljenje pravde".

Zao mi cika Lamoniku, meni je on najjaci sudija😔

Edited by Gudura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, Gudura said:

Vredi napomenuti i da je Javor jedan od sudija koji je bio u kolima.Daleko bilo da podrzavam bilo kakvo nasilje, ali bilo je pitanje dana kada ce nekome da padne klapna, i da Javoru pojasni sta je to "deljenje pravde".

Zao mi cika Lamoniku, meni je on najjaci sudija😔

Au :ajme: Da, bitnije je da li je negde sudio faul, nego to što mu je neko ugrozio život :ajme: 

Link to comment
Share on other sites

A koliko je on ugrozio zivota namernim deljenjem nepravde? Koliko ljudi se iznerviralo zbog tih odluka, osecalo nemoc i sve  to dovelo do njihovog razboljevanja na kraju? Treba imati malo u vidu siri sliku i kad sistem propsuti sansu da kazni nedozvoljene radnje (a nazalost danas sudije budu izutetno retko kaznjene za vidne propuste) uvek ce se naci neko ko ce to uraditi na nelegalan nacin, ali sasvim legitimno.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Green23 said:

 

Au :ajme: Da, bitnije je da li je negde sudio faul, nego to što mu je neko ugrozio život :ajme: 

Vec sam se ogradio da ne podrzavam cin i nasilje na bilo koji nacin, ali da razumem motive i frustraciju pocinilaca, s obzirom na istorijat zlodela doticnog tzv. "delioca pravde"

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Romantik said:

A koliko je on ugrozio zivota namernim deljenjem nepravde? Koliko ljudi se iznerviralo zbog tih odluka, osecalo nemoc i sve  to dovelo do njihovog razboljevanja na kraju? Treba imati malo u vidu siri sliku i kad sistem propsuti sansu da kazni nedozvoljene radnje (a nazalost danas sudije budu izutetno retko kaznjene za vidne propuste) uvek ce se naci neko ko ce to uraditi na nelegalan nacin, ali sasvim legitimno.

 

Dakle, sasvim je legitimno fizicki nasrnuti / napasti coveka i ugroziti mu zdravlje/zivot jer nije dunuo faul tvom ljubljenom sporckom kolektivu.

 

Cuvaj te zivce, trebace ti za neke bitnije stvari u zivotu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Romantik said:

A koliko je on ugrozio zivota namernim deljenjem nepravde? Koliko ljudi se iznerviralo zbog tih odluka, osecalo nemoc i sve  to dovelo do njihovog razboljevanja na kraju? Treba imati malo u vidu siri sliku i kad sistem propsuti sansu da kazni nedozvoljene radnje (a nazalost danas sudije budu izutetno retko kaznjene za vidne propuste) uvek ce se naci neko ko ce to uraditi na nelegalan nacin, ali sasvim legitimno.

Jel su i tebe na poslu/kući tukli kada si donosio loše odluke?

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Lepo je videti da jos uvek ima ljudi koji se slazu sa Vujosevicem i Danilovicem... Sudije treba tuci ako ne sude dobro i prave greske na tvoju stetu iz tvoje perspektive...Ja sam uvek govorio pa sta ako gepekovali sudije njih dvojica?? nisu sudili dobro, onda ih tukli i posle sudili bolje... batina iz raja izasla 😛

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...