Jump to content

Gadost dana


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
16 minutes ago, 033zero330 said:

:puke:

 

 

Nekako mi je normalno da Ameri od svoje zastave shiju kupace gace, na velikim sportskim dogadjajima boje zastave se nalaze na licima navijaca, i sve mi je to u redu, OVO na slici mi nije u redu!  Deca se ne radjaju za drzavu vec za sebe. Da ne spominjem cinjenicu da od srrpskog jedinstva, slobode pa i nacionalne zastave nije ostalo nista. Samo demagogija, jeftina propaganda i laz. I dalje tvrdim da je Srbija majka koja jede svoju decu.

Edited by Pletilja
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
6 hours ago, ters said:

Vlada naimenovala nove clanove u savjete  fakulteta BU: Ljubisa Ristic, Dragoslav Bokan, Novak Nedic, Maja Gojkovic...

 

Dno ispod dna...

naprednjacima se mora priznati da ne zaboravljaju svoje olinjale pripadnike čopora, ma koliko da su olinjali i bezubi postali i obezbeđuju im makar koske i krzno, kad se glavešine čopora najedu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ters said:

Vlada naimenovala nove clanove u savjete  fakulteta BU: Ljubisa Ristic, Dragoslav Bokan, Novak Nedic, Maja Gojkovic...

 

Dno ispod dna...

kao da su imenovali članove prekog suda ... 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ters said:

Vlada naimenovala nove clanove u savjete  fakulteta BU: Ljubisa Ristic, Dragoslav Bokan, Novak Nedic, Maja Gojkovic...

 

Dno ispod dna...

a najveća gadost dana, nedelje, meseca, je to što 95% akademske zajednice BU ćuti kao p....

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

To jeste veoma opasno, ali ako neko misli da će na taj način da obeshrabri sve slobodne ljude u Srbiji grdno se vara. 

Ponavljam, strah od življenja u ovakvom brlogu je veći od straha za takvim životom. 
Želja za normalnošu je jača od svakog straha.
Vera da smo sposobni da se izborimo za tu normalnost je jača od bilo kakvih pretnji. 

I zato neka svako radi svoj posao. Oni neka mrze i targetiraju, mi ćemo da se borimo za normalnu Srbiju, a građani će odlučiti kakva Srbija im je prihvatljivija za život.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
1 hour ago, tomas.hokenberi said:

https://www.mg.edu.rs/sr/vesti/2023/11/mg-i-sveti-manastir-hilandar-potpisali-memorandum-o-saradnji#gsc.tab=0

 

🤮

A nekad su bili skola koja je skolovala buduce naicnike i inzenjere ...

 

Samo da dopunimo:

 

„Nekada su studenti menjali svet“: Da li i kako danas glasaju mladi u Srbiji


 

Quote

 

Brucošu Računarskog fakulteta Mihajlu Pjetloviću odlično ide programiranje, ali izbori i pravo glasa tema su koje se ovaj mladić kloni.

„Na izbore, pa… Pravo da vam kažem neću! Zašto? Pa zato što još uvek nemam takvu veliku misao da kažem – za koga bih glasao“, kaže.

N1: Ali, imaš pravo glasa? Što ga ne iskoristiš?

„Pa možda iskoristim. Ali, ne znam za koga bih glasao. To bih morao da vidim sa mojim roditeljima, šta oni misle“, odgovorio je.

 

 

J*** ti budućeg programera (ili bilo koju struku) koji mora da pita roditelje za koga da glasa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...