Jump to content

UEFA Champions League 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

Barca je dosla da otalja posao. Kutinjo jako los, sa druge strane  sta je u galvama igraca Barselone, nadmeno kao da su mislili da su zasluzeno dobili 3-0 u prvoj a mec je bio egal. Ne moze Mesi sam, sve, uvek. 

Link to comment
Share on other sites

cestitke redsima.

a mi trebamo lagani remont da uradimo. suarezu definitivno vrijeme istice, onu sansu bi do prije sezonu dvije realizovao jako lako. kutinjo nema jasnu ulogu u timu, i kao takav je mucenje i za nas i za njega. alba je previse tanak nazad da bi se smatrao top lijevim bekom. dvije greske koje su direktno dovele do gola. artur je definitivno trebao poceti utakmicu, a vidala staviti lijevo umjesto kutinjo pa nek sljaka i pokriva prostor. sta da se radi. nekad dobijes, nekad izgubis ali ovo je bilo sramotno. bukvalno su dosli na stadion u fazonu 'valjda damo jedan, a oni ne pet'

 

Edited by nemanjau5
Link to comment
Share on other sites

Barsa :lol_2: Klopp ispraznio klupu jer mu nije ostalo zdravih igraca i uspeli su da im uteraju 4 komada. 4 komada na srce, muda i zelju. Skroz zasluzen prolaz iako Pool samom igrom nije zasluzio 4:0, ali sta reci za prvi mec onda, mada i za drugo poluvreme ovde gde Barsa nije prisla, a ovo kruzenje na kraju je bilo pateticno.

 

Barsa se ozbiljno bruka u poslednje 3 sezone na gostovanjima.

 

@PSG 4-0

@Juve 3-0

@Roma 3-0

@Pool 4-0

 

Dokaz da je Messi pola ekipe, nema ko da preuzme kada on ne dominira.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ladno sam navatao samog sebe kako u nekim trenutcima veceras navijam za Barsu, a mislio sam da se to nikad nece desiti sve i da igraju protiv TSK-a. Jedna od najsramotnijih i najbednijih partija jednog tima u ovoj fazi takmicenja koju sam video u svom zivotu.

Glavni utisak Pique i Alba. Mislim da bi dva Miletica iz Partizana bolje izgledali u ovoj tekmi da su bili na njihovom mestu. Uopste se ne salim kad to kazem.

 

Cestitke i Liverpulovim navijacima. Sve i dalje ukazuje da je ovo njihova sezona i ne bi me iznenadilo ni da uzmu PL s obzirom na to kakva ih sreca prati. Licno, voleo bih da nikad ne osvoje nista, ali mora se odati priznanje i za gomilu ovakvih utakmica u poslednjih 15-ak godina za kakve malo timova na svetu ima herca da odigra.

Link to comment
Share on other sites

On 5/1/2019 at 11:02 PM, Miki28 said:

Dobro prodjose.

 

Taman onu stoku od navijaca popisali. Nel sad divljaju kod njih u Engleskoj, stoka debilna

 

On 5/1/2019 at 11:12 PM, Miki28 said:

Odlican najbolji stoper danas.

Jbt jos se nadju likovi da ga porede sa stoperskim velicinama.

 

 

 

 

Zbog ovakvih pajaca je ova noc jos lepsa.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Xpert said:

Cestitke Liverpulu i njihovim navijacima.

 

Ovo je jedna od najsramotnijih Barseloninih partija od kada ja pratim ovaj tim. Najobicnije samoubistvo iz zasede. Totalno odsustvo, pre svega karaktera, a onda i fokusa i koncentracije svih igraca. Sve ono sto je islo na ruku u prvom mecu, sad se vratilo sa kamatom. 3 gola, bukvalno, poklonjena. A u situacijama kad se moglo pripretiti golu Liverpula, totalna nonsalancija.

 

Drugi put u 2 sezone, ispadanje nakon 3 gola prednosti u prvom mecu. Gotovo nadrealno. Valverde treba da se zapita oko mnogih stvari.

Valverde momentalni otkaz. Kuci da se vrati sam. veslajuci u gumenom camcu.
Ja sam zaista mislio da je covek nesto naucio,izvukao neke pouke posle Rome. Ocito sam potcenio nivo dunsteraja u njemu.

Bio sam ubedjen da Livac dobija,ali da ce Barca jednim golom resiti prolaz. Nedopustivo veliki nivo nonsalancije,karakter nula,stav kao da gostuju Alavesu u Primeri. Razmontirao ih Pool bez Salaha,Manea i Robertsona. Pocepao ih. Ostali samo dugmici.
Redsi sa vise zelje,sa vecim motivom..this is Anfield bajo. Imaju taj kop koji ih tera napred,gura,igra sa njima..sve ono sto jedan Totenhem npr,nije imao protiv Ajaxa..i nikad nece ni imati. Ovde se ne prolazi sa tako mekanim stavom.

Klop ako ove sezone ne osvoji LS zaista ne znam kada ce?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Simpatiziram Barcelonu ali mi uopće nije krivo što su ispali. Zaista. Kad ovako odigraš utakmicu i to nakon prošlogodišnje 'opomene' svakako nema nikakvog opravdanja ni žaljenja. Mišljenja sam da je ovo za Barcelonu (dugoročno gledano) dobra stvar, jer očekujem otkaz Valverdeu a i da su prošli ne bih se previše nadao trofeju protiv vjerojatno Ajaxa u finalu. Ovo je najslabija Barcelona od 2008. i toplo se nadam da dolazi De Ligt i neki trener koji će biti kvaliteta za Barcelonu.

 

Svaka čast Liverpoolu i njegovim navijačima! Bez tako bitnih igrača ovo ostvariti - kapa do poda! Apsolutno zasluženo. Klopp je trenerčina i stvarno je šteta da takav trener nema više trofeja ali u finalu sam ipak uz Ajax ako prođe dalje. Prođe li Ajax, očekujem jedno od najboljih finala Lige Prvaka otkad pratim nogomet.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kad se nisam posteno ni iznervirao. :classic_laugh: Sramotan pristup Barcelone i zasluzan prolaz Crvenih. 

 

Fudbal gledam nekih 20ak godina, u zivotu nisam video srecaru kao sto je Busquets. Da nije dete da Camp Noua igrao bi drugu spansku ligu redovno. Neki odlicni fudbaleri nisu uspeli trofej da uzmu, a ona buzga ih se nakupila zbog kluba u kome je igrala I pored kakvih majstora koji su mu vazda cuvali ledja. Highlight karijere mu je ono virenje da vidi dal ce igrac Intera da dobije crveni. :classic_laugh:

Edited by lajavi krelac
Link to comment
Share on other sites

On 5/3/2019 at 12:29 AM, McLeod said:

Ova Barsa nije sto je bila, da je bilo 3-1, imali biste neke sanse, ovako nemate apsolutno nikakve. Primicete bar 2 gola, ako date 6 svaka cast.

 

A samo mu je Steva vjerovao zahvalio :)

 

Molim te Mek, nemoj prognozirat finale, želim uživat u utakmici 😄 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Btw, ovo je vjerojatno najluđa Liga Prvaka otkad pratim nogomet. Od senzacionalne osmine finala, Ajax 4-1 u gostima dobije Real nakon domaćeg poraza, Man United bez pola tima prolazi PSG nakon 2-0 poraza doma, Juve okreće 2-0 iz prve utakmice protiv Atletica, do sjajne partije Cityja i Tottenhama sa 4 gola u prvih 10 minuta, rutiniranja Juvea od strane Ajaxovih klinaca pa sad ovo. Da vidimo šta će biti sutra...zaista jedva čekam finale, pogotovo ako prođe Ajax.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam cemu ovi komentari kako je Barselona potcenila ili htela da otalja ili shvatila olako ili sta vec. Liverpul je u ovom trenutku bolja ekipa i to je pokazao u obe utakmice. Malo sta se Barselona pitala u ovih nedelju dana plus sto ni prosle nedelje nisu trebali da pobede a jos manje sa 3:0.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Darth Steva said:

McL-e, druze, verovao sam u tebe 👊🏼 ukoliko osvojimo ovo, oprastam ti onaj Lester 💪🏼😄

 

@Ridji javi kakvo je stanje sa burazerom... je l’ bas ozbiljno ili ce pregurati ovu noc? 

 

Ne znam, nismo se culi od juce :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...