Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Jeste Pejdz dao dosta poena i delovao dobro u jednom delu meca, ali sve je to nekako “sklepano” i ne obecava mnogo.

 

Verujem da ce opet muku muciti u tvrdim utakmicama i previse brate podseca na prethodnu sezonu, a to bas i nisu secanja koja bih da osvezavam :)

Link to comment
Share on other sites

Ovoj ekipi fali hijerarhija, a čini mi se da to najveći izazov biti Trinkyju. Meni se gledajući ovu utakmicu i one protiv Mornara i Fenjera  čini sa ćemo moći dobru odbranu peglati  a to je osnov svega. I valjda se neće Zagor ko prošle godine nakon povrede vratiti na fabrička podešavanja. I Volden je pogodio trojku al nakon poslednje sekunde utakmice. Nije valjda toliki kamenjar 

Link to comment
Share on other sites

Dajte bre ljudi malo ozbiljnosti, kakva dubina rostera, mi smo na Final 4 otišli sa četiri i po igrača, sad se kuka što ih imamo 8, a pritom će i ova preostala četiri imati mnogo veću ulogu nego odgovarajuća četvorica iz tog rostera.

Mislim, nemamo neki ekstra kvalitet ali nema ni totalnog otpada, u jednoj dugoj sezoni pred nama to će igrati veoma bitnu ulogu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Dajte bre ljudi malo ozbiljnosti, kakva dubina rostera, mi smo na Final 4 otišli sa četiri i po igrača, sad se kuka što ih imamo 8, a pritom će i ova preostala četiri imati mnogo veću ulogu nego odgovarajuća četvorica iz tog rostera.

Mislim, nemamo neki ekstra kvalitet ali nema ni totalnog otpada, u jednoj dugoj sezoni pred nama to će igrati veoma bitnu ulogu.

 

Od ta 4ipo igraca trojica su gotovo u svakom trenutku bili u diskusiji za najboljeg igraca EL na svojoj poziciji. Klasicni starpower koga nema niti u najblazim naznakama u ovom rosteru. Uz takvu startnu petorku dovoljno je imati 1 do 2 upotrebljiva igraca sa klupe da se napravi rezultat, a KKP je to imao.

 

Jedan NWG je citav tier iznad bilo kog igraca koga sada imamo u timu. Walden je vrlo sumnjiv, o Paigeu ne treba trositi reci, Mosley je prasinar upravo i doveden zbog toga, Peiners jos uvek enigma. Neku klasu pokazuje Thomas i da se nadamo da ce Zagorac moci da ostane citav tokom sezone i mozda mu se pridruzi. Artyom izmedju zapustenosti, nezainteresovanosti i izraubovanosti. Sta cemo dobiti, videcemo.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Son_of_a_gun said:

Dajte bre ljudi malo ozbiljnosti, kakva dubina rostera, mi smo na Final 4 otišli sa četiri i po igrača, sad se kuka što ih imamo 8, a pritom će i ova preostala četiri imati mnogo veću ulogu nego odgovarajuća četvorica iz tog rostera.

Mislim, nemamo neki ekstra kvalitet ali nema ni totalnog otpada, u jednoj dugoj sezoni pred nama to će igrati veoma bitnu ulogu.

 

Pa sastav je zaista dobro popunjen.

 

Walden, Gordic

Paige, Jaramaz

Zagorac, Peiners

Thomas, Bircevic, Velickovic

Parakhouski, Mosley, Jankovic

 

Jeste problem sto imate 4 pleja i nijednu cistu dvojku, ali nije resenje da se dovede igrac za 30 minuta da bi bilo ko od gore navedenih sedeo na klupi ceo mec.

 

Na 4 i 5 ste sasvim dobro popunjeni, jedino nema mladjih igraca. Na 3 je super rotacija, dva zahvalna i jako dobra igraca. Na 1 i 2 su tu samo walden i Gordic umesto Alexa i Vanje.

 

U EC cete igrati 20ak meceva, sasvim dovoljan roster uz nekog rotacijskog igraca na dvojci.

Link to comment
Share on other sites

Da se upisem na svetu temu, dogodovstinom sa puta iz Kine. Krenuo ja na Kineski zid, i taman kad sam bio blizu zicare usput sretnem bivseg nam predsednika kako hoda nizbrdo sa cigaretom u ustima, puseci je bez koriscenja ruku - odmah sam pomislio kako nije ni trebalo da imamo marketing, takav covek je marketing sam za sebe :classic_biggrin:

Popnemo se mi na Kineski zid, kad neko dvoje Kineza nose dobropoznate majice ( slika ispod). Ispricah se ja sa njima, kazu da su bili u Beogradu i da su cak dolazili na tekmu KKPa i da su bili odusevljeni.

Vece pre toga sam upoznao Argentinskog fotografa koji je radio na SP, koji mi je pricao kako je bio u Srbiji i kako mu je dobro poznata nasa skola kosarke i naravno pozitivne price o Partizanu. Pomislih, veliki smo tim, procice i ovo doba okupacije cele zemlje, ali i u ovim godinama se moramo potruditi da sto vise sacuvamo nasu dobro prepoznatljivu igru, odanost i ludilo koje nam samo KKP izaziva. :heart:

P.S. Evo ga Trinkijeri veceras u Zagrebu roka neku hranu u 11 uvece ( :18:) u restoranu "Bocca Marai" , niko ga ni prepoznao nije sem mene :krstipd4:


spacer.png

  • Like 21
  • Thanks 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Juče su Volden i Jare odigrali grozan meč, a zbog povrede Zagora ni ona postava sa Birčom i Tomasom na 3 i 4 nije donela ništa dobro.

 

Meč smo krenuli sa mislim 0/9 za 3, a pod košem Tomas je izmišljao poene. Čim je Marko otvorio teren sa 3 trojke sve je bilo lakše.

 

Sutra novajlija u polufinalu, nadam se i povratku Zagorca i bilo bi lepo da se plasiramo u to finale i na kraju osvojimo prvi od četiri trofeja ove sezone.

 

A bilo bi lepo i da se požuri sa tim pojačanjem, ipak ova spoljna linija nije sastavljena od igrača koji mogu da igraju neki duži period na visokom nivou.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...