Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

8 hours ago, Južni said:

Spaladium dvorana je baš partizanska, baš takva nam treba. 

 

Arena je prevelika a Pionir je star i outdated. I Partizanu i Zvezdi treba nova dvorana kapaciteta oko 10k . Spaladium u Splitu si naveo kao odlican primer. 

 

 

Edited by Skyglider
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jakob Aman said:

Reference za dolazak u Partizan: psihički problem, srčana mana, doping, mozga bez ( Gagic, Bircevic)

 

Ajde, ne volim da analiziram igrače dok se makar ne potvrdi da smo zvanično zainteresovani, ali ovaj meni deluje kao ok igrač.

 

U suštini, nikad nisam voleo te tezgaroše, ali ovaj lik je vezao dve baš kvalitetne sezone u VTB ligi (doduše u krš timovima, ali ok). Solidan atleta, postoji i neka igra leđima, igra pik. Prisutan i na drugoj strani terena. Šutira bacanja 90%, nije opasnost u završnicama kao WM.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

 

Ajde, ne volim da analiziram igrače dok se makar ne potvrdi da smo zvanično zainteresovani, ali ovaj meni deluje kao ok igrač.

 

U suštini, nikad nisam voleo te tezgaroše, ali ovaj lik je vezao dve baš kvalitetne sezone u VTB ligi (doduše u krš timovima, ali ok). Solidan atleta, postoji i neka igra leđima, igra pik. Prisutan i na drugoj strani terena. Šutira bacanja 90%, nije opasnost u završnicama kao WM.

 

 

27 -mi pik u prvoj rundi , 60 meceva u nba ligi, ima problem sa karakterom ali top igrac za Aba posebno , ako je istina verovatno i najzvucnije pojacanje u ligi i kao sto rece sjajan bio u Vtb ligi koja je za Aba klasa.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jedini uslov koji Reding ispunjava jeste da pokriva pozicije 2 i 3. Još jedan sporadičan šuter, koji kao ume sa loptom u rukama, ali poslednji put napao obruč kad je bio igrač Albe otprilike.

 

Stvarno ne vidim svrhu ovakvog ''pojačanja''.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...