Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

To je tvoje misljenje. Krajnji ishod aba lige ne zavisi samo od broja ucesnika. U verovatnocu moze da se ukljuci mnogo promenljivih, tako da bi taj procenat bio i veci od 25%.
No kako god. Vec sam rekao da mi je nebitno gde Partizan igra, ja cu ga svejedno pratiti. Naravno da treba teziti igrati sa najboljima. Iskreno, mene nije toliko pogodilo neigranje EL. Ode li Virtus u EL jos ce lakse biti osvojiti EC. Ja bi i od EC napravio slican sistem takmicenja kao EL, samo bi smanjio broj klubova. I finalisti plejofa bi recimo ulazili u EL, a dva poslednja tima EL bi ispadala. Ali nikad to Eca ne bi uradila.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alek The Great said:

To je tvoje misljenje. Krajnji ishod aba lige ne zavisi samo od broja ucesnika. U verovatnocu moze da se ukljuci mnogo promenljivih, tako da bi taj procenat bio i veci od 25%.
No kako god.
Vec sam rekao da mi je nebitno gde Partizan igra, ja cu ga svejedno pratiti. Naravno da treba teziti igrati sa najboljima. Iskreno, mene nije toliko pogodilo neigranje EL. Ode li Virtus u EL jos ce lakse biti osvojiti EC. Ja bi i od EC napravio slican sistem takmicenja kao EL, samo bi smanjio broj klubova. I finalisti plejofa bi recimo ulazili u EL, a dva poslednja tima EL bi ispadala. Ali nikad to Eca ne bi uradila.

 

 jeste moje mišljenje ali je ujedno i realnost: partizan je završio među 8 najboljih u eurocupu, završio je među 4 ili koliko najbolja u aba i bio je prvak kupa srbije. partizan nije osvojio ništa osim kupa srbije; let that sink in.

Link to comment
Share on other sites

 
 jeste moje mišljenje ali je ujedno i realnost: partizan je završio među 8 najboljih u eurocupu, završio je među 4 ili koliko najbolja u aba i bio je prvak kupa srbije. partizan nije osvojio ništa osim kupa srbije; let that sink in.
Opet gresis. Osvojio je super kup, koji bi trebalo da je jaci turnir od ovog sto si spomenuo.
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alek The Great said:
3 minutes ago, uini said:
 
 jeste moje mišljenje ali je ujedno i realnost: partizan je završio među 8 najboljih u eurocupu, završio je među 4 ili koliko najbolja u aba i bio je prvak kupa srbije. partizan nije osvojio ništa osim kupa srbije; let that sink in.

Opet gresis. Osvojio je super kup, koji bi trebalo da je jaci turnir od ovog sto si spomenuo.

 

ne znam šta je supercup ali eto, ako on vodi u el, pridružujem se kletvama.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ono sto smatram da nije fer je to sto kad je doneta odluka o EL receno je da ce igrati iste ekipe. Znaci nije ni bilo moguce da se Aba liga zavrsi i posalje svog sampiona. A s obzirom da je ovo bila poslednja godina kada je sampion Aba dobijao sigurnu WC nece toga biti ni ubuduce.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Son_of_a_gun said:

Mene samo interesuje da li ova simpatična ekipica na topicu KKCZ kenja o zaslužnosti igranja Evrolige i zašto ne?

 

Hvala.

 

E jbg, nije se kod cigana stvorio takav hajp da mora Zvezda da udje u EL i nikako drugacije...  Dok se kod grobara stvorila talva prica da je jedino ispravno da Partizan udje u el.

Jos ovaj iznad pise da je Partizan osvojio SVE sto se zavrsilo na parketu...Tacno da radi za Blic ili tako neke i da im pise naslove na koje ce ljudi da padaju...

I ne znam cemu ljutnja, prvo je Tamburinjo sasvim normalno hteo da prodiskutuje o tome, drugo smarate sa tom pricom komsije kof nas na temi ovo ono, prvi cu ja da pisem koliko hocu na KKP temi, trudim se da normalno diskutujem i uvek cu da reagujem na gluposti na kojoj hocu temi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dokle spinovanje i generalizovanje kako vama odgovara?

 

To sto je 1 napisao ima lepo opcija @ pa se caska, ili sa dvojicom, ali trpati sve u isti kos, svi isto milite i izmisljati stavove je bezobrazluk.

 

Imamo npr i slucaj da je jedan igrac bio u kombinaciji za KKP i odmah skup, cena 500k-600k i op, za nedelju dana ga povezuju sa Zvezdom i odmah jeftin, nije vise od 300k, a moze i jeftinije i sad neki crno beli dokuni poster upadne da troluje kako svi cigani misle da ovo i svi ono i kako je jedino ispravno ovo.

 

To je samo jedan primer. 

 

Da se ne ide u proslost oko FIBA sporova, Radovica, Javora i slicnih gluposti.

Edited by Cooper
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mfmilan said:

 

Hoćeš da kažeš da mi nismo zaslužili sreću? Nikad?

Npr. odlascima na F4? Stvaranjem brda vrhunskih igrača?

Ili sveže - time što smo osvojili sva takmičenja ove sezone koja su se završila? Što smo u trenutku prekida bili prvi svuda, sa obezbeđenom prednošću domaćeg terena do kraja svih takmičenja?

 

Kako se onda zaslužuje ta sreća? Kako ste je vi zaslužili? Više puta?

 

Ocigledno niste u ovim situacijama. Bili ste na pravom mestu u pogresno vreme ili na pogresnom mestu u pravo vreme. 

Ali jeste recimo sa Djordjevicevom trojkom, jeste sa Kecmanovom, ali ne, to se ne racuna? To je bilo sta? Znanje? Kapa dole na tim kosevima, legendarni su, ali to je ta sreca koju ste itekako zasluzili nekada (pogotovo ta Saletova trojka nakon sezone igranja u "izbeglistvu"). 

 

Kako smo je mi zasluzili? Ne znam sta bih ti rekao, nema to sada neki odredjen odgovor... mozda zato sto smo se vratili iz nepostojanja, zato sto se radilo daleko bolje nego sto je to bilo u periodu propadanja, zato sto smo, majku mu, valjda i mi neke kosarkase stvorili (i to sprske a ne neke amere ili francuze). 

53 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Mene samo interesuje da li ova simpatična ekipica na topicu KKCZ kenja o zaslužnosti igranja Evrolige i zašto ne?

 

Hvala.

Slobodno svrati 😉 Nemoj suditi o nekom ako se ne angazujes barem malo a tu ti je ispred nosa sve... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

tako sam i ja par puta imao seks sa opasnim cicama, samo se prekinulo ranije jbga

cicama ili čičama? :s_d:

 

1 hour ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Umesto Knicksa, pretpostavljam....jer su svojim igrama i rezultatima to zaslužili....Mislim na Knickse.

Nije da bi se primetila razlika u kvalitetu. :classic_sleep:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...