Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

1 hour ago, Ne sam Safete said:

dogodilo se na današnji dan 

 

spacer.png

 

20 minutes ago, Firga said:

 

Repesa?

 

6 minutes ago, K.Dot said:

 

Mislim da je ovo Pera Božić u Podgorici.

 

Aj sto cika Safet od tog dana pamti samo ovu sliku, nego se jos vas dvojica sprdate... nije lepo. Zaista nije. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Razumeo bih da je stav "pamtim sve, a rado se secam ________..." ali dobro... 

 

Secam se jednom kad sam bio posmatrac na izborima (tad i nikada vise, dno dna), sta da se radi, ne sme se o politici pa ajde o sportu - ko za koga navija i kako su protekle sezone u raznim sportovima do tada... i nadje se jedan pametnjakovic koji je na temu navijanja izjavio "ja vise mrzim Zvezdu nego sto volim Partizan". Ponovio sam to sto je rekao jer nisam verovao sta kaze, i nakon sto mi je potvrdio da sam dobro cuo samo sam se okrenuo. Nemam ja sta da pricam sa ljudima kojima je mrznja preovladjujuca emocija pored toliko prilika za pozitivnim emocijama. 

 

Tako da, u zdravlju ostajte autori takvih komentara. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Barkley#34 said:

Kako si tu personu povezao sa Safetom?

 

Samo isticem da pored toliko lepih stvari koje se mogu pamtiti u bogatoj istoriji Partizana, a eto i na taj dan kada se desila, koja, 11. u nizu valjda, i uzivati u svim tim secanjima, Safetu ispade da je draze da istakne lose stvari.

 
Uredu je pamtiti i takve stvari, naravno, ali uzivajte ljudi, prolazi zivot u losim secanjima, u mrznji, zasto? 

 

Samo toliko... 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne razumem ovako jaku potrebu dobronamernih komšija da nam na poslednjih 18 strana

objasne kako smo se uzalud nadali da ćemo možda dogodine igrati u EL. 

 

Nije to bez razloga i ničim izazvano... Ima nešto iza toga... Griža savesti možda.

Kao i na fudbalskom topiku priča o zasluženoj tituli u koju samo još par najzagriženijih veruje.  

  • Like 4
  • Thanks 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, MetalHead said:

 

Samo isticem da pored toliko lepih stvari koje se mogu pamtiti u bogatoj istoriji Partizana, a eto i na taj dan kada se desila, koja, 11. u nizu valjda, i uzivati u svim tim secanjima, Safetu ispade da je draze da istakne lose stvari.

 
Uredu je pamtiti i takve stvari, naravno, ali uzivajte ljudi, prolazi zivot u losim secanjima, u mrznji, zasto? 

 

Samo toliko... 

 

 

 

Ovo je nesto sto ne treba da zaboravi niko ko zeli dobro kosarci u ovom regionu, jer ovde vidimo da se moze biti normalan iako je pljuca svuda oko tebe i kako su izgovori oni su to isto radili prvo radili, samo izgovori. Losi primeri treba da se pamte i opominju a vala je Vlada Jovanovic za ovo zasluzio postovanje od svih navijaca Partizana, isto onoliko koliko i kritike za sve sto nije umeo. 

Edited by zoe Bg
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Barkley#34 said:

Tebra, svašta si ti su učitao i iskonstruisao, veruj mi.

 

Koliko poznajem Safetov forumski opus, iskreno verujem da upste nije takva osoba, pa mi je tim zalije sto je u dva komentara naveo secanja na dve lose stvari iz tog dana. Eto toliko sam "iskonstruisao". Moguce da se meni ucitala neka druga slika ili neki drugi tekst od onog koji vi vidite... ne znam... 

 

8 minutes ago, goofy said:

Stvarno ne razumem ovako jaku potrebu dobronamernih komšija da nam na poslednjih 18 strana

objasne kako smo se uzalud nadali da ćemo možda dogodine igrati u EL. 

 

Nije to bez razloga i ničim izazvano... Ima nešto iza toga... Griža savesti možda.

Kao i na fudbalskom topiku priča o zasluženoj tituli u koju samo još par najzagriženijih veruje.  

 

Dobro je da nisi stavio dobronamernih pod znake navoda. 

Zasto bi mi imali grizu savesti? Svasta! Da li smo mi tu odluku doneli pa da treba da nas grize savest? Eno i Cedevitu grize savest za Mornar...

 

Ovo je otvoren forum, sportski deo je za sve ljubitelje sporta i navijace, i nikom nece biti zabranjeno da pise i na drugim topicima pored topica kluba koji simpatise. Zasto bi? Treba samo da bude u skladu sa pravilima foruma. Ako nesto nije ok, izvolite report-ujte. Niko nije zasticen pa ni ja, i meni su brisani postovi na forumu... Isto tako i ja reportujem trolere. 

 

@zoe Bg pa to sam i ja rekao - treba pamtiti (ne zaboraviti) i ovakve stvari a prisecati se onih lepih. 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nikome ja ništa ne zabranjujem.

Samo se pitam zašto imate potrebu da nas ubeđujete da smo se uzalud nadali.

Ja mislim da sam imao osnovu da se nadam EL, ali ako grešim nek' ide na moju dušu.

 

"Griža savesti" se mnogo više odnosi na fudbal, za EL se ništa niste pitali i upala vam sekira u med.

 

i da kvotujem cenjenog kolegu sa ABA topica:

Quote

Razlog zašto liga nije nastavljena nema nikakve veze sa brigom  o zdravlju igrača. Liga nije nastavljena jer je broj klubova kojima je interes da se liga ne nastavi veći od broja klubova kojima je interes bio da se nastavi. As simple as that. 

Briga o zdravlju igrača je tu samo narativ koji se lepo uklopio...kao kad Ameri zbog nafte ili nekog strateškog interesa izbombarduju neku zemlju pa se tu lepo uklopi narativ o brizi za demokratiju i ljudska prava.

Da je polovina klubova imala interes da se liga nastavi ona bi se i nastavila, a bezbednost  igrača bi bio problem koji se može rešiti ( kao što su to Nemci pokazali ) a narativ o tome kako su prevladili sportski motivi i želja da se sve reši na sportskom borilištu bi se isto tako lepo uklopio.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MetalHead said:

 pa to sam i ja rekao - treba pamtiti (ne zaboraviti) i ovakve stvari a prisecati se onih lepih

Znas ti da je VJ sako odneo na hemijsko i da ga cuva kao uspomenu? Njegov zen da reaguje na sve to kao da po njemu padaju sljokice je samo za postovanje i znak da se ipak u ovom nasem mulju moze drzati neki highground ako se bas zeli. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, zoe Bg said:

Znas ti da je VJ sako odneo na hemijsko i da ga cuva kao uspomenu? Njegov zen da reaguje na sve to kao da po njemu padaju sljokice je samo za postovanje i znak da se ipak u ovom nasem mulju moze drzati neki highground ako se bas zeli. 

 

Ono je jedna od najvecih bruka u istoriji kosarke na ovim prostorima...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Golijat said:

 

Ono je jedna od najvecih bruka u istoriji kosarke na ovim prostorima...

Kvalitetno se mi brukamo vec godinama, ne znam treba li traziti to "naj" ali svakako je jedna grozna situacija iz koje je covek izasao kao gospodin, kad vec toliko volimo da pricamo o tome na ovom topiku za razne stvari :classic_biggrin: a malo ko bi uradio ovo sto je VJ i zato treba vise pamtiti i ceniti njegovo delo, a ne onih koji su mu ukrasavali sako. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, goofy said:

Nikome ja ništa ne zabranjujem.

Samo se pitam zašto imate potrebu da nas ubeđujete da smo se uzalud nadali.

Ja mislim da sam imao osnovu da se nadam EL, ali ako grešim nek' ide na moju dušu.

 

"Griža savesti" se mnogo više odnosi na fudbal, za EL se ništa niste pitali i upala vam sekira u med.

 

i da kvotujem cenjenog kolegu sa ABA topica:

 

Liga nije nastavljena zato što nije bilo smisla da se igra jer je Evroliga donela odluku da iste ekipe igraju i naredne sezone. Prevedeno, i da se nastavila ABA liga i da ste bili šampioni ne biste igrali Evroligu sledeće sezone, niti Budućnost, niti Cedevita, niti Mornar...Zašto onda, sa skrnavim timovima, gurati nešto na silu bez ikakvog benefita? Ubeđen sam da ni u Partizanu nisu ozbiljno mislili o nastavku sezone nakon odluke Evrolige, ali je sasvim logično da ostanu iza svog stava, čisto politički i slike u javnosti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Alex_Serbia said:

 

Mozda su delom i zbog ovoga zasluzili tu srecu? 🤷‍♂️ ili je pak mnogo vaznije cije dzepove je namirila oniza kereća podvrsta.

 

Kad te neko pogodi stolicom u glavu i jos laze da nije i optuzuje te da foliras i ti mu dokazes snimkom da jeste i posle ga posteno pocistis sa terena, pa kako drugacije onaj odozgo da sudi nego ovako. Sa srecom! Samo onoliko koliko ste je zasluzili, naravno. Pusica. 😘

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Luchifer89 said:
8 hours ago, K.Dot said:
Patuljasti pinč ili pekinezer?

Mladunče je patuljasto

 

Lucho moram javno da te pohvalim, od jednog hardkor levela tipa isiah došao si do nekog normalnog gde tvoje šale imaju smisla. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

 

Lucho moram javno da te pohvalim, od jednog hardkor levela tipa isiah došao si do nekog normalnog gde tvoje šale imaju smisla. 

 

Nikad Lucho nije bio HC.

Luchi je jasno da su sve fore na račun legendoglua dobrodošle.

Luchi je takodje jasno da se sada ovde pojačano kenja jer je AIR zaključao avangardu za nove članove i goste.

Lucha je ovde samo zbog kkPa, ali kako stvari stoje - neće još dugo 😉

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luchifer89 said:

 

Nikad Lucho nije bio HC.

Luchi je jasno da su sve fore na račun legendoglua dobrodošle.

Luchi je takodje jasno da se sada ovde pojačano kenja jer je AIR zaključao avangardu za nove članove i goste.

Lucha je ovde samo zbog kkPa, ali kako stvari stoje - neće još dugo 😉

 

A gde ćeš brt? Ako zbog mene razmišljaš da batališ vox evo obećavam da neću više da pišem na vašem topiku. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...