Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Meni je jedino drago, sto se ove odluke tice, sto je partijski limar dobio kitu u usta. Ostalo mi je cak i zao Partizana jer bi verovatno izborio evroligu ili kroz plej aba of ili kroz evrokup.

 

Ali za limara mi je bas drago. Te partijske gadove koji kukaju a imaju ogroman novac na raspolaganju prosto prezirem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goofy said:

molim moderaciju da obrise ove njuske

a komsije da nas zaobidju

 

Izvini ali prostoum troluje već mesec dana, niko se nije bunio, red je da ga malo "pecnem." Svi smo mi "drugari" ovde. A moderacija neka radi svoj posao, ako ima elemenata za brisanje/banovinu, a vi udrite. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ocekivana odluka. Iznenadila me cinjenica da Virtus nece igrati EL dogodine. Mislio sam da ce ih nekako ugurati. Ocekujem i da kvalitet EC opadne sto bi u ovom trenutku znacilo da bi bili mozda i prvi favoriti. Neke ekipe ce preci u LS, nekima ce budzet biti manji. Naravno, sve to pod pretpostavkom da i mi ostanemo pri EC.
Sto se tice Aba lige, sad i nema nekog smisla igrati je. Ako se ne varam 4 kluba idu u EC. Eto, jedino Primorska je mogla da mozda upadne, mislim da su imali bolji kos skor od Mornara. Ali sumnjam da ce se zbog toga igrati to jedno kolo.
Nasu ligu tek nema smisla igrati.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alek The Great said:

Iznenadila me cinjenica da Virtus nece igrati EL dogodine.

 

Kladim se da su bas pokusavali ali nisu imali nacina.

 

1 minute ago, Alek The Great said:

Ocekujem i da kvalitet EC opadne sto bi u ovom trenutku znacilo da bi bili mozda i prvi favoriti.

 

Ne ocekujem pad kvaliteta. Pasce budzeti ali pasce i cene igraca.

 

2 minutes ago, Alek The Great said:

Sto se tice Aba lige, sad i nema nekog smisla igrati je.

 

Tacno.

 

UP THE IRONS!!!

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, K.Dot said:

 

Izvini ali prostoum troluje već mesec dana, niko se nije bunio, red je da ga malo "pecnem." Svi smo mi "drugari" ovde. A moderacija neka radi svoj posao, ako ima elemenata za brisanje/banovinu, a vi udrite. 

 

Nije da bas niko nije reagovao:

 

On 5/12/2020 at 4:20 PM, pendulum said:

Matori, čemu ovi konstanti onelineri?..nije ovo čet jeb'o ga ti..

Daj bar neki komentar u dve tri rečenice, a ne ovo nabacivanje svega što ti padne na pamet..

Naravno da ništa nije izvesno u vezi sa EL. Ukoliko ne bude nastavka takmičena - Đordi će da odluči ko će da popuni EL i kako - da li ostavlja iste učesnike, da li menja pojedine (one iz EK), da li se menja predstavnik ABA i na osnovu čega itd. Ovakvim postovima samo daješ municiju onima koji će da se sprdaju sa tobom ako ne bude kao što zamišljaš. Aj to što će da se sprdaju sa tobom, nego što će opet da nam zaseru topik.

 

 

Edited by goldberg
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Čović više dobio evroliga za zelenim stolom, nego na terenu...

Nevertheless, mi treba da se okrenemo nasoj ekipi i treneru i da pokusamo da sacuvamo jezgro tima.

Zvezda uz svu EL mora opet u totalni rebuild, a ostaje im i pitanje trenera, tako da nece njima biti easy money sezona.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AgroLaki said:

Čović više dobio evroliga za zelenim stolom, nego na terenu...

Nevertheless, mi treba da se okrenemo nasoj ekipi i treneru i da pokusamo da sacuvamo jezgro tima.

Zvezda uz svu EL mora opet u totalni rebuild, a ostaje im i pitanje trenera, tako da nece njima biti easy money sezona.

 

 

:molio boga da partizan dobije el za zelenim stolom:

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Alek The Great said:

Ocekivana odluka. Iznenadila me cinjenica da Virtus nece igrati EL dogodine. Mislio sam da ce ih nekako ugurati. Ocekujem i da kvalitet EC opadne sto bi u ovom trenutku znacilo da bi bili mozda i prvi favoriti. Neke ekipe ce preci u LS, nekima ce budzet biti manji. Naravno, sve to pod pretpostavkom da i mi ostanemo pri EC.
Sto se tice Aba lige, sad i nema nekog smisla igrati je. Ako se ne varam 4 kluba idu u EC. Eto, jedino Primorska je mogla da mozda upadne, mislim da su imali bolji kos skor od Mornara. Ali sumnjam da ce se zbog toga igrati to jedno kolo.
Nasu ligu tek nema smisla igrati.

Odigrati našu ligu samo sa domaćim igračima, bez stranaca. Ja bi sad i to rado gledao, nedostaje mi košarka. Možda neko od mlađih iskoči u prvi plan, nema se šta izgubiti.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki Six said:

 

 

:molio boga da partizan dobije el za zelenim stolom:

 

Pa naravno da jesam, malo i nas da krene, a i brale zasluzili smo, osvojen superkup, domaci kup, prvi na ABA tabeli, prvi u EC, ne bi me ni malo bilo sramota.

Link to comment
Share on other sites

KKP je imao najbolju sezonu u poslednjih 5 godina ali jbg. Za mene je odluka EL ocekivana, plus sam nas oplakala jos u martu jer sta god da se desilo u nastavku sezone ona je prekinuta dok je bilo dobro i nema garancija da bi tako i ostalo (mada verujem da bi) ali opet je ruzan osecaj, nije fer. Ali nista u ovoj godini nije fer i nema nam druge nego da gledamo u buducnost i istrpimo sto tovare klub zbog Ostojinih debilizama. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sto bi rekli Ameri - "We have to suck it up."

 

Cim su stvari otisle sa terena na razne bordove i sastanke, nismo vise imali ikakav uticaj na razvoj situacije. Sta je bilo do igraca i trenera, uradjeno je gotovo maksimalno uspesno. Nadam se da Trinkijeri ostaje. To mora biti prvi prioritet za narednu sezonu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Čović treba da zastupa Srbiju u pregovorima oko priključenja u EU. Primili bi nas preko reda, za zelenim stolom....a onda bi nas primili i u NATO, pa u Ujedinjenu Federaciju Planeta, pa u Galaktičku Imperiju...

 

Ja bih iskreno voleo da imam toliko uticajnog i sposobnog coveka na celu kluba. Nazalost, Covic sa ovim ima veze kao ti i ja. Ovo je samo srecan splet okolnosti za Zvezdu.

 

@zoe Bg

Ne znam sta da napisem za Ostoju, ako gledamo iz vaseg ugla. Covek ima jako tupave izjave, vidi se da nema veze sa sportom, ali bez njega ne biste imali ni ovoliki budzet ni Trinkijerija za trenera. Tako da... ne znam...

Edited by Laki John Terry
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki John Terry said:

 

Ja bih iskreno voleo da imam toliko uticajnog i sposobnog coveka na celu kluba. Nazalost, Covic sa ovim ima veze kao ti i ja. Ovo je samo srecan splet okolnosti za Zvezdu.

Da ne bude kiselo grozdje ali za to sto vi igrate sledece godine zasluzniji su A licenca klubovi koji nisu hteli da se sezona nastavlja nego Covic ili predsednik Valensije ko god on bio :classic_biggrin:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

A kako ce se uopste igrati sledeca sezona? Koliko znam sve ce biti isto i u oktobru. Ako sada nema uslova ni zelje da se nastavi, sta ce to bitno drugacije biti za koji mesec? Najlakse je neutralizirati ovu sezonu, ali ta odluka sama po sebi ne vodi nikuda. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki John Terry said:

Covek ima jako tupave izjave, vidi se da nema veze sa sportom, ali bez njega ne biste imali ni ovoliki budzet ni Trinkijerija za trenera

Za rodjendansku izjavu je zasluzio sve cisterne sa govnima planete Zemlje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pripremio sam se na ovakav rasplet situacije, ali i dalje je gorak ukus zbog svega sta je ova ekipa Partizana uradila do marta i na sta je bila spremna.

Ono na sta se, pak, nisam pripremio, jeste horda razgoropadjenih komsijatm, bilo na ovom forumu bilo na drugim mestima. Ispostavilo se da je sreca koju su dobili COVID-19 outbreakom u sportskom smislu ipak ostala u senci ever-lasting potrebom da se naslade crno-beloj nesreci. Imajuci na umu kako je izgledala njihova sezona, poprilicno iznenadjenje, moram priznati.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...