Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Realista/pesimista u meni ne vidi scenario u kojem mi ponavljamo (i prirodno nadgradjujemo) ovakvu EC sezonu, sve i da imamo isti tim.

 

Ali naravno, naivni bilmez u meni se nada da Trinki ostaje i da ce Partizan pokazati da se cudesa ipak mogu dogoditi dva puta za redom.

 

Moje misljenje je EC > Fiba LŠ. Ali samo jos sledecu sezonu.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Ne očajavajmo grobari, znamo da smo u pravu"

Nekadašnji košarkaš Partizana Aljoša Mitrović napisao je na zvaničnom Tviter nalogu poruku navijačima crno-belih boja.

 

Mitrović, koji nastupa za KK Abha iz Saudijske Arabije, ističe da je "Partizan insititucija bez obzira na takmičenje u kom igra".

"Ne očajavajmo, Grobari, mi uvek imamo i volimo naš Partizan. Znamo da smo u pravu i koliko zaslužujemo, a “gospodi” iz Evrolige neka je na čast. Partizan je institucija bez obzira na takmičenje u kom igra. Samo još jače voleti Partizan", napisao je Mitrović.

 

link

 

👏

  • Like 2
  • Thanks 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Alex_Serbia said:

Mogao bi sada vec svako u svoje dvoriste, na neko vreme. Nisam primetio da iko sa ove teme djubri komsiluk. Kada smo se vec precutno dogovorili da nema deljenja stavova oko EL odluke na suprotnim topicima.

 

Slatko im, bre brate. I neka vala, borili su se godinama za privilegiju normalnog forumasenja. Docekali su, nakon promene adrese (foruma), situaciju bez muckih provokacija, prozivanja, maltretiranja, jednoumlja, takoreci prekinuta je makabizacija foruma.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

To je neki Lepojević?

 

Ne priznajem dok se ne oglase Igokea i Murić.

 

2 hours ago, Laki John Terry said:

 

👽

 

2 hours ago, Cooper said:

Vidim ja da će opet biti plakanja kod moodova duloa i tripoa nakon novog debakla u EL i tražiće se banovanje mučkih provokatora.

 

 

 

 

 

 

 

1 hour ago, Sprivel said:

Ja sam te uvek branio i branicu.

emoji1666.png

 

1 hour ago, Cooper said:

LM, od aktuelnih dešavanja Partizan, Budućnost i Mornari glasali za nastavak sezone, ostali mudašca bez.

Samo da ostane zapisano.

 

1 hour ago, pavijan2 said:

Pa što je ne nastave? Mornar, Budućnost i Partizan?

Pobednik direktno u Balkansku ligu?

 

1 hour ago, goofy said:

tako su i 'rvati bezali sa terena, pa se zna kako su prosli

 

1 hour ago, Cooper said:

Nije sramota izgubiti, sramota je pobeći...

 

1 hour ago, pavijan2 said:

Što se tiče Bežanije i tu je Partizan avangarda.

1989. pobegli sa terena u finalu plej-ofa protiv Jugoplastike.

 

33 minutes ago, K.Dot said:

Nije sramota pobeći, sramota je izgubiti. Uzgred, Hrvati nisi pobegli sa terena već sa pobedničkog postolja, koliko se sećam. 

 

 

31 minutes ago, Laki_Plant said:

 

Da citiram samog sebe od pre 20-tak dana :

 

Cor19.PNG.7c6e4d28a19ede4bcc85e5496b591326.PNG

 

27 minutes ago, Luchifer89 said:
1 hour ago, Cooper said:
Nije sramota izgubiti, sramota je pobeći...

Agente ,šta kažu ptičice - jel FČ3 nastavlja odiseju u evroligi?

 

12 minutes ago, Laki21 said:

 

lwiWbQT.png

 

Cosplay

 

5 minutes ago, kendrick said:

 

Slatko im, bre brate. I neka vala, borili su se godinama za privilegiju normalnog forumasenja. Docekali su, nakon promene adrese (foruma), situaciju bez muckih provokacija, prozivanja, maltretiranja, jednoumlja, takoreci prekinuta je makabizacija foruma.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

LM, od aktuelnih dešavanja Partizan, Budućnost i Mornari glasali za nastavak sezone, ostali mudašca bez.

Samo da ostane zapisano.

 

Zadru se bas igra to jedno kolo pred ispadanje. Naravno da ce glasati protiv nastavka.

 

Ciboni, Primorskoj, Krki, Megi, FMP, Igokei to jedno kolo nista ne znaci.

 

Ostaju Cedevita i Crvena zvezda - pa je tako i trebalo da napises, da Cedevita i Crvena zvezda nisu dovoljno hrabri da nastave takmicenje.

 

Mislim da ne dolazi u obzir nastavak - vecina timova nema sve igrace, igraci nisu igrali 2 meseca. Besmisleno je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...