Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 minutes ago, ИEsA IlIC said:

e da nam je bar jaramaz umesto vepra...

o gordicu da ne pricamo. 

ili zan mark sisko 😀

 

cemu ovakvi postovi? zasto provociras na ovoj temi?

 

saigraci jaramaza, gordica i siska su mnogo kvalitetniji od saigraca coveka koji je u timu samo zato sto je neciji sin.

 

razumem da smeta vredjanje, ali razumi i ti da smeta to stalno udaranje kontre i price da je Covic u timu zbog nekih svojih kosarkaskih kvaliteta.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, pavijan2 said:

Kako ti ne dosadi?

 

meni kako ne dosadi? ovo je drugi put da reagujem na prvicu oko vepra. dok 90% foruma svaki dan ko zna koliko u nazad vredja i pljuje a na ovakve postove kao sto su ona moja dva cuti i zmuri jer ne zna kako da odgovori.

 

17 minutes ago, goldberg said:

 

cemu ovakvi postovi? zasto provociras na ovoj temi?

 

provociram? sta je tu provokacija? koga provociram? 

samo reagujem na pricu da smo za jednog jaramaza daleko od top 8, a i gordic se spominjao. 

pa da vidimo sta se to desilo vec u duelu vepra i gordica.

prvi mec finala.

vepar 8p, 6as, index 12. gordic 8p, 4as, index 6.

drugi mec.

vepar 9p, 7as, index 19. gordic 11p, 6as, index 18. vepru kc ukrao mvp priznanje jer je ispogadjao na +30.

vec znamo u kakvoj atmosferi su se igrali mecevi u pg, a i da je vepar posebno bio vredjan i bukvalno pljuvan.

treci mec.

vepar 10p, 4as, index 9. gordic 5 poena, 4as, index 5.

cetvrti mec.

vepar 2p, 2as, index 2. gordic 7p, 0as, index 5. jedini mec u kome je da kazemo bio bolji, mada je i ovo tragican ucinak za gordica.

peti mec. mec za titulu i el.

vepar 11p+9as, index 15. gordic 7p+2as, index 10.

solidno za jednog gmaza i nemaca pojma.

glupo mi da poredim duele sa jaramazom u polufinalu, jer je jaramaz tad imao daleko manje minuta i manju ulogu. inace jaramaz je u ta tri meca imao indexe 2, -5 i 0.

dovoljno je pogledati ucinak sva tri pleja partizana i vepra. da ne navodim pojedinacno.

vepar 22/3 as/to, trojica iz partizana 28/7. imao asista skoro kao protivnicka 3 pleja. gmaz. prokleta veprina!

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih prihvatio doktora Pota. ❤️ Makar bismo visinski sabijali. 

 

 

ILI

 

 

Otmemo Filipu dokumenta, ukrademo mu identitet i postavimo Ilajdzu umesto njega (osnovno pravilo: svi celavi ljudi lice). Sutradan vec imamo apgrejd na pleju, Nebojsa i dalje sina u ekipi i svi srecni. Nece niko da provali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, pepe sancez said:

Samo da primjetim ja sam ga prvo hvalio, kao i onomad Nenadica 😛

Kad si Nenadica pomenuo prvi put? Ja ga se secam sa utakmice Srbija vs univerzitetska Srbija u sklopu priprema za EP 17. Fino igrao protiv Bogdana, onako bez pardona i tu mi se svideo, mada ne secam se da li sam pisao na forumu to.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Del Piero said:

Kad si Nenadica pomenuo prvi put? Ja ga se secam sa utakmice Srbija vs univerzitetska Srbija u sklopu priprema za EP 17. Fino igrao protiv Bogdana, onako bez pardona i tu mi se svideo, mada ne secam se da li sam pisao na forumu to.

Kad je igrao Dunav KLS, gledao jednu njihovu utakmicu, prvi dio lige bio. Sjecam se da sam i pisao. 

 

Evo ga.

 

Gledao prvo poluvrijeme ove utakmice i jos jednom mi se namece utisak da je KLS na visem nivou nego ranije. Ima interesantnih igraca, koji bi komotno mogli igrati u ABA, neki i sa zapazenom rolom. Ako se zna za igrace Borca: Zigeranovica, Micica koji su poznati ne samo ovde, N. Todorovica koji je uspjesno igrao ABA i Dunav ima igrace koji sigurno mogu u ABA: Valjarevic - zujalica tipa Kutlesic, o Zorcicu je bio i zanimljiv clanak, mada je pitanje koliko bi mogao na nivou gdje su visi i jaci, te konacno Nemanja Nenadic, nikad cuo za momka, ali je ultra zanimljiva gradja, mozda i najveci upside od svih pomenutih.

 

16.11.2016.

jbt, kao Kinik sam.

Edited by pepe sancez
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sećam se kad @pepe sancez pisao za Nenadića jer sam se ja uključio. Bila neka utakmica kls gde je Nenadić porobio. Sećam se da sam posle toga pitao kuma šta kažu za njega u Dunavu pošto je dobar sa nekoliko ljudi iz uprave kluba i posle preneo na forum da je njihov utisak da će brzo u neki veći klub , da ima potencijala i da već bio u nekom jačem klubu da nema problem u glavi. Nisam dobio objašnjenje kakav problem u glavi ima ali posle te sezone je potpisao za Zvezdu i počeo da igra za FMP.

Edited by Knipex
gramatika
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...