Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Ovaj post je u rangu onih gde se teraju igrači nakon jedne utakmice. Fener još nije u pravoj takmičarskoj formi. A Robija diže kvalitet igre na kraju. Tek je sam početak sezone. Neozbiljno je ovako pričati 
Nije neozbiljno, nego empirijski.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vredni mrav said:

 

Ja sam dosao u halu u 18:30 i zaledio sam se kad sam video praznu halu. 

 

Standardni Srbi koji hoce da dodju u 18:55 i da ih ceka mesto. Treba zatvarati ulaze pola h pre tekme za takve.

Ma najbolje da dolazimo od 12h pa da vezbamo prozivanje Kalinica

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, NMX said:

 

B1...Čović nije igrač. Limitirani igrači igraju u Krki, MZT-u, Dinamiku, Rumuniji ili donjem domu grčke lige.

B2...kako može bolje kad je limitiran, dogovori se.

B3...Ne.

Pise momak slicno i na fudbalskoj temi, brani neke neodbranjive stvari.

Reklo bi se "veciti optimista"...😃

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Vredni mrav said:

 

Ja sam dosao u halu u 18:30 i zaledio sam se kad sam video praznu halu. 

 

Standardni Srbi koji hoce da dodju u 18:55 i da ih ceka mesto. Treba zatvarati ulaze pola h pre tekme za takve.

A zašto bi neko dolazio 2 sata ranije, pogotovo u Arenu, gde ne postoji mogućnost da čekaš duže od 6,7 minuta da uđeš, i čeka te tvoje mesto u hali? Ne znam šta ti znači ovo "i da ih čeka mesto", pošto su mesta numerisana

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Obi-Wan said:

Neko solomonsko rešenje za Filipov status je bilo da se dovede nekakav iskusan domaći backup plej na pristojnom nivou koji nema ambiciju da igra za statistiku (tipa Admiral Nelson), da Filip dobija svoje minute (i šuteve i prodore i sve ostalo) u ABA, KLS, KRK, a da Evroligu igraju L.Braun i taj backup plej. Naravno dati mu koji meč da se "upiše".

 

Ovako Filip je u EL baš uplašen, stegnut, dosta lošiji nego inače i sad i on vidi da je to previše za njega, a mi nemamo nekog prostora za reagovanje. Bili i Djenka jednostavno nisu plejevi i u ozbiljnim mečevima bi nas to koštalo, da od dobrih bekova dobijemo loše plejmejkere.

 

Od ostalih stvari, pohvala za Braune. Di je ušao sa velikom energijom, ne ide mu još kako želi, ali sa takvim stavom će doći i igra. Lo ume da pleše, jes deluje nonšalantno na terenu, ali treba ga podržati. Svaka čast momcima na partiji, dali 200%, čuknuli Fener. Ajmo dalje.

Ja se iskreno nadam da ce se u familiji Covic uvideti da je EL prevelika ambicija za Filipa. Prosto je do bola nemocan. Pokusao je on par puta da odigra svoju igru iz ABA, ali u EL su igraci mnogo brzi, snazniji i on ne uspeva da ostvari nikakvu prednost. Zato su bili oni bunari u Atini. Ako se kojim cudom i probije napred nista od toga nema jer redovno dobija banane. Vec je shvatio da je to prebrzo i preskocno za njega tako da nista ni ne pokusava u napadu. Kruzi sa loptom oko linije 6,25 i dalje i onda je dodaje saigracima. Kada je u timu i saigracima je teze da ostvare poziciju za sut, jer je protivnicima jasno da im od Filipa ne preti opasnost i skoncentrisu se na druge igrace.

Izuzetno mi je zao sto je Nebojsa Covic ovo dozvolio. Mnogo, ali mnogo je zaduzio celokupnu zvezdasku javnost. Mnogo uspeha je klub napravio pod njegovom komandom i prosto mislim da je steta da se ne napravi nesta veliko ove godine, kada imamo materijal za tako sta. Isto tako se plazim da bi epizoda sa Filipom mogla da obelezi Nebojsin mandat u KKCZ, a to bi bila kosmicka nepravda, bez obzira sto bi sam bio kriv za nju.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dekkard said:

Ja seo tri mesta od mog numerisanog mesta. Niko me nije ni pitao da se pomerim, mada je oko bilo još slobodnih mesta. Na moje numerisano mesto i mesto pored posle sele neke devojke, ja se nisam bunio.

 

 

sto bi se bunio 😄

  • Like 4
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Gist:

Samo sam govorio igračima da ostanu fokusirani. Kada je hala ovako bučna, onda se lako dogodi da nestane komunikacija sa klupom, trenerom. Zato sam morao da pri svakom prekidu ili faulu okupljam momke oko sebe, da ih usredsredim na ono što je sledeće. Bez obzira na to šta uradimo u napadu, naša odbrana mora da bude najbolja, tako da sam se trudio da budem skoncentrisan na to. Da ne budemo uhvaćeni u raskoraku, već da ostanemo zajedno.

  • Like 29
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Firga said:

Gist:

Samo sam govorio igračima da ostanu fokusirani. Kada je hala ovako bučna, onda se lako dogodi da nestane komunikacija sa klupom, trenerom. Zato sam morao da pri svakom prekidu ili faulu okupljam momke oko sebe, da ih usredsredim na ono što je sledeće. Bez obzira na to šta uradimo u napadu, naša odbrana mora da bude najbolja, tako da sam se trudio da budem skoncentrisan na to. Da ne budemo uhvaćeni u raskoraku, već da ostanemo zajedno.

 

A zašto ga zovemo Gist,

kada je on naš Kevin "Freakin" Garnett!?

 

- "Anything is possible!" KG

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Green23 said:

A otkud ti znaš odakle neko dolazi? Ne vidim šta je problem i da se uđe posle ulaska, jel platio to mesto? Jeste, može i da ne dođe. 

neka udje i posle, mesto treba da ga ceka...to nije ni bila tema

ovde se povela diskusija na temu ulasku u halu i cekanja u redu

to nikakve veze nema sa tim da li te mesto ceka ili ne, vec sa vremenom dolaska

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam video i sezonske su numerisane. Fail su napravili u Parteru 4 gde su se prodavale karte za redove A-D, redovi koji nisu postojali jer su tu smesteni novinari. Posto je na tribinama B i C bilo mesta neki su prelazili tamo kako bi prolazi bili slobodni.

Super stvar i sto su neverni vraceni na 400, neko da da pristojan novac da bi na EL gledao zastave krimosa, nema bas logike.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zizu said:

Посета у другом колу Евролиге:

1. Црвена Звезда – Фенербахче 16879

2. Реал Мадрид – Макаби 9738

3. Армани Милано – Жалгирис 7608

4. Зенит – Барселона 6758

5. Олимпијакос – Валенсија 6617

6. Анадолу Ефес – Алба Берлин  6478

7. ЦСКА – Бајерн 6072

8. Химки – Басконија 5841

9. Асвел – ПАО 5350

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ima milion razloga da reaguje. Kakav post leptejebo :lol_2:

Sta li se ti smejes? Gist deluje kao neko ko ima muda da se pobuni zbog prisustva Filipa stetnog u ekipi. Boli njega kurac da li ce biti posle sankcionisan od strane tatka. Kamo srece da svi igraci stisnu petlju i kazu Nebojsi da igranje celavog unistava ekipu.

Ajd sad nastavi da se cerekas.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...