Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 hours ago, Laki21 said:

 

Voila.

 

Magijo, svi su kraitičari, pa i ja. 

Sledeći put, ako te ne mrzi ubaci i sitacije kada je pucala odbrana na njemu i primani koševi, a ako pogledaš još jednom utakmicu, videćeš, da su još jedno 3-4 puta, možda i više, Muhamed Ali i drugari ostajali sami na trojci, ali nisu kažnjavali. tipa ona situacija kad Fića udvaja Djenku, a neko iz ćoška trpa trojku  ili kad očekuje od Odža da sa druge strane preuzme Diksona(Alija) a Odžo već krenuo nazad za Štimcem/Veselim (to je bio promašaj)......  čisto da vidimo kako to izgleda na terenu timska odbrana i to.    :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Kad bi se kacile sve njegove gluposti, klip bi morao da traje bar 15 minuta.

 

Ovo je super kao neki review sa cime se borimo. Steta sto nismo pravili prosle sezone, mogla je i u EC jedna ozbiljna kolekcija da se napravi.

 

Plus ce Laki bas imati posla naredno kolo. Menora Mivtachim Arena i 2 krakata drugara u reketu. Mali ce napuniti pelene prije nego sto istrci na parket.

  • Like 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Sector said:

Kad bi se kacile sve njegove gluposti, klip bi morao da traje bar 15 minuta.

 

Ovo je super kao neki review sa cime se borimo. Steta sto nismo pravili prosle sezone, mogla je i u EC jedna ozbiljna kolekcija da se napravi.

 

Plus ce Laki bas imati posla naredno kolo. Menora Mivtachim Arena i 2 krakata drugara u reketu. Mali ce napuniti pelene prije nego sto istrci na parket.

 

On da oseca neku dozu straha ne bi ni bio u timu ove sezone. Jednostavno je, pokusavace dok mu nekad ne uspe da polozi loptu u kos ili da nekad da trojku kad je sam ili ponekad uputi normalan pas koji ce se zavrsiti kosem.

 

Ja se pitam dokle ce ovo da traje i sta ce biti kada se vrati Kuzmic? I Dobric ide na tribine? Bar Borisi tamo nece biti mnogo dosadno.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, goldberg said:

 

On da oseca neku dozu straha ne bi ni bio u timu ove sezone. Jednostavno je, pokusavace dok mu nekad ne uspe da polozi loptu u kos ili da nekad da trojku kad je sam ili ponekad uputi normalan pas koji ce se zavrsiti kosem.

 

Ja se pitam dokle ce ovo da traje i sta ce biti kada se vrati Kuzmic? I Dobric ide na tribine? Bar Borisi tamo nece biti mnogo dosadno.

Simanic je na tribinama zbog Brauna i Fajea a ne Covica. Dobriceva konkurencija su Beron i Dzenkins a ne Covic koji je drugi plej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, red_white said:

Simanic je na tribinama zbog Brauna i Fajea a ne Covica. Dobriceva konkurencija su Beron i Dzenkins a ne Covic koji je drugi plej.

 

A zasto nismo doveli stranca na pleju umesto Browna? Zasto Tomic trazi od navijaca i novinara da mu navedu jednog domaceg pleja koji je bolji od juniora, a za Simanica takva pravila ne vaze i dovodi se jos jedan stranac na njegovoj poziciji?

 

Jasno je da se tim vec dve godine pravi tako da samo dva igraca mogu da igraju pleja, jedan od njih je junior. Na svim drugim pozicijama je konkurencija prejaka, po tri dobra igraca imamo, negde i cetvoricu.

Edited by goldberg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stondisha said:

 

Magijo, svi su kraitičari, pa i ja. 

Sledeći put, ako te ne mrzi ubaci i sitacije kada je pucala odbrana na njemu i primani koševi, a ako pogledaš još jednom utakmicu, videćeš, da su još jedno 3-4 puta, možda i više, Muhamed Ali i drugari ostajali sami na trojci, ali nisu kažnjavali. tipa ona situacija kad Fića udvaja Djenku, a neko iz ćoška trpa trojku  ili kad očekuje od Odža da sa druge strane preuzme Diksona(Alija) a Odžo već krenuo nazad za Štimcem/Veselim (to je bio promašaj)......  čisto da vidimo kako to izgleda na terenu timska odbrana i to.    :wink2:

 

To sam uradio prošli puta sa sve strelicama 🙂

 

Sad sam namerno napravio malo ogoljeniju verziju da bi bolje legla na priloženu statistiku.

 

Nisam još imao vremena da pošteno prelistam Oversport, ako budem imao, pokušaću da nađem da li imaju mogućnost komparacije, tj ko je sledeći najgori igrač u EL.

  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, goldberg said:

 

A zasto nismo doveli stranca na pleju umesto Browna? Zasto Tomic trazi od navijaca i novinara da mu navedu jednog domaceg pleja koji je bolji od juniora, a za Simanica takva pravila ne vaze i dovodi se jos jedan stranac na njegovoj poziciji?

 

Jasno je da se tim vec dve godine pravi tako da samo dva igraca mogu da igraju pleja, jedan od njih je junior. Na svim drugim pozicijama je konkurencija prejaka, po tri dobra igraca imamo, negde i cetvoricu.

Mozda jeste mozda nije, meni nije bas tako jasno kao vama ovdje. Cinjenica je da je ponuda domacih igraca na pozicija pleja jako siromasna. Zasto nismo doveli stranca na pleju umjesto Brauna? Pa mislim da je Braun igrac koga vrijedi rizikovati potpisati i da je steta propistiti ga s obzirom koliko moze donijeti u perspektivi.

Covic je odigrao zaista impresivan PO i mogli bi malo da sacekate covjeka. Daj da vidimo nekih 5-6 meceva kako ce da odigra. Nije EL NBA pa da neko ko je onako odigrao PO u ABA ne moze tu da bude opcija koja organizuje 10 minuta.

Edited by red_white
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, red_white said:

Mozda jeste mozda nije, meni nije bas tako jasno kao vama ovdje. Cinjenica je da je ponuda domacih igraca na pozicija pleja jako siromasna. Zasto nismo doveli stranca na pleju umjesto Brauna? Pa mislim da je Braun igrac koga vrijedi rizikovati potpisati i da je steta propistiti ga s obzirom koliko moze donijeti u perspektivi.

Covic je odigrao zaista impresivan PO i mogli bi malo da sacekate covjeka. Daj da vidimo nekih 5-6 meceva kako ce da odigra. Nije EL NBA pa da neko ko je onako odigrao PO u ABA ne moze tu da bude opcija koja organizuje 10 minuta.

 

:ajme:

 

Pa sto odmah ne kazes da ne zelis smislenu diskusiju da ti vise ne odgovaram.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno retardirno vođenje utakmice Tomića. Kroz čitav meč nije umeo da se sastavi. Trešnjica na vrhu je petorka u zadnjih pet minuta bez centra, dok nas protivnik uništava svojom peticom, najlošiji odbrambeni igrač u petorci na najboljem protivničkom (Davidovac na Kobsu), neviđena količina gluposti.

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

 mante pricu sa ves masinama, nisu nam tako dali 90 poena, i to u sred pionira.

 

ponovo se pokazuje da mi bez publike da nam da vetar u ledja nemamo sta da trazimo protiv ozbiljnijih ekipa.

 

tomic je prosle godine izgubio gde god je mogao kad nije bilo domaceg terena i navijanja u nasu korist, tako je i ove pocelo.

 

videcemo kako ce to sve izgledati u narednom periodu, ali mi se cini da cemo biti opet domacica.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Uzasno pripremljena tekma, bukvalno kao da nisu imali trening posle utakmice s Fenerom. Tomic standardno vec brainfartuje kad pokusava da izmisli toplu vodu. Wtf, koja je ideja sa Davidovcem na 5, pored zivog Borise koji gricka nokte na klupi?

 

Jeste ih prokenjavao sut, ali bukvalno nismo imali plan B, bas trenerov poraz. I jebo ga Covic da ga jebo, pola 4/4 mu je igrao i statirao u odbrani. Sudjenje takodje sumnjivo, ali nista novo kad igramo sa Buducnosti, tako da smo i na to trebali unapred da se spremimo.

 

Falio je Stratos ovde da izmisli neke lagane poene na kraju, ovako su nam udvajali Berona i to je bilo to. Bezveze, al sta je tu je. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...