Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

4 hours ago, Død said:

Ja sam ga i posle hteo. Nemam pojma sta radi, ali onaj njegov sut sa jedne noge je nesto sto bih placao da gledam. 

koliko se secam, decko sem tog atipicnog suta malo sta drugo ima

a i to ne moze na duzi rok da prolazi u ozbiljnoj kosarci

 

u odbrani je faktor ficko lvl

laki bi ga se odrekao posle 2. tekme

 

edit:

sad vidim da ima zavidan broj asista u nemackoj ligi, ali i dalje sam skeptican

on the other hand, ukoliko bi igrao na poziciji vesninog malog - upgrade u svakom smislu

Edited by Swift Pancakez
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

dajte Pota...nek smeta u odbrani visinom i rasponom ruku...pokupi neki skok i eto nama apgrejda na bek-ap-u.

imali bi prosek visine na kecu 195cm, forum bi prezdravio a i Gist ne bi morao da se navlači na artane pod stare dane.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vasa je izlazio iz povrede, realno je pruzao lose partije u Zvezdi, verovatno je i on kocio pomalo sa kretnjama, zajebano je to kad ti je u podsvesti da bi opet moglo da se desi nesto tog tipa, pu pu, on se nije nesto posebno nije pokazao ni posle odlaska iz Zvezde pa sve do Efesa gde je bukvalno eksplodirao, mislim da ni on sam a ni ljudi u Efesu nisu ocekivali ovakvo nesto, bas mi drago zbog njega, normalno trebalo bi i u reprezentaciji da problem playa bude resen na duzi period, Teo je i tako na zalasku taman da bude mentor i da ga ne oseca kao neprijatelja

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, dekkard said:


Poenta priče je

 

da Filip Covic najverovatnije ne bi ni igrao ni ABA ligu da mu otac nije Nebojsa Covic. Da je gomila igraca prosla kroz Zvezdu i nije dobijala sansu u Zvezdi kasnije, osim njega.

 

Imao je i Nikola Rebic odlicnu partiju protiv Real Madrida, ubacio je 3 trojke Bajernu, bio je dete kluba, pa nikome (opravdano) ne bi bilo po volji da Rebic iz godine u godinu bude drugi plej ekipe.

 

Stvarno mislim da ovakve rasprave treba ostaviti za Filipovu temu, umesto da se stalno vracamo na taj PO. Da li bilo ko misli da ovde treba da raspravljamo o Jaramazu i Gordicu u kontekstu toga da su oni losiji igraci od Filipa Covica jer je njihov tim izgubio od Primorske?

 

Dok god je Filip Covic igrac Zvezde sasvim je legitimno kritikovati ga, osim ako se ne pretera. Sve ostalo ne spada u ovu nego u Filipovi temu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, profaarmor said:

on se nije nesto posebno nije pokazao ni posle odlaska iz Zvezde pa sve do Efesa gde je bukvalno eksplodirao


pa ne slažem se, imao je super sezonu u Tofasu i vrlo solidnu u Žalgirisu. Iskreno meni je on u Zvezdi bio sasvim korektan.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Mairosu said:


pa ne slažem se, imao je super sezonu u Tofasu i vrlo solidnu u Žalgirisu. Iskreno meni je on u Zvezdi bio sasvim korektan.

Zavisi iz kog ugla se gleda. On je imao dosta povreda ranije, pa i u Minhenu kad je bio. Mucio se dosta sa sutom i nije dobio poverenje kod Pesica, pauzirao je nesto oko 2-3meseca, a to za momka od 20g je previse. Nije tako los ni bio te sezone, koliko je lose poceo sledecu i onda u KKCZ gde te cekaju na noz. Solidno je odigrao..Tofas mu je po meni prekretnica u karijeri, dobio je minutazu i slobodu veliku. Kao npr Simonovicu Ortez. Dobijes samopuzdanje da mozes, dobijes lidersku ulogu i onda je sve lakse, naravno da moras odigrati odlicno. Saras ga je posle uoblicio u ono sto vidimo danas u Efesu. Mora da se zna da on ima tek 25 godina, prosao je vec svasta, od dosta povreda, timova, uspona i padova. U principu svida je odigrao korektno i ne moze mu se puno zameriti, posebno ako se uzmu godine i povrede...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Laki kralju :Hail:

 

Fali samo jedna sekvenca, prikenjavanje saigracima kada ga je Duverioglu poslao u kukuruze. Doduse to je prikazano samo u direktnom prenosu u kadru iz daljine, nije reprizirano.

 

Edit: zaboravio sam highlight, pogled u nepoznato pre pomenute banane. Mora da je vec video kako se upisuje u EL, pa je morao da zacini atraktivnim potezom.

Edited by pantelia24
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...