Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 hours ago, Vamos Laki said:

Gazda saopstenja bez. Netipicno. Al zapravo mi se to dopada. Neka, neka..

 

Btw, jos jednom cu se osvrnuti na pljacku i zatvoriti pricu. Porazi su sastavni deo zivota. I nemam problem s tim. Ali s nepravdom imam. A ono je bilo vise od nepravde. Nivo losih odluka u jednom derbiju i brutalno nedozvoljavanje jednoj ekipi da pobedi, pa jos od finala u Laktasima.

Iliju Belosevica treba docekati kako zasluzuje. Mozda su jednako gresile sudije, ali on kao prvi sudija i jedan od top10 sudija u Evropi nosi potpunu odgovornost.

 

Ja onakvu pobedu ne mogu da cestitam navijacima kkP, bio bih licemer.

Kao sto se nisam radovao kosu Berona.

I poslednji osvrt. Nakon kosa Berona, secam se gomile postova zvezdasa koji priznaju, slazu se da je neregularan kos itd. Ako sam video 1.5 post na temu sudjenja od navijaca kkP, a ovde je bio u pitanju pun dzak odluka.

Toliko o onom njihovom nismo isti koje provejava kroz njihovu temu i konstantno zgrazavanje na upise ovde.

 

 

Pazi molim te mehaniku ovih paragrafa sto si izbacio - Ovde imamo cirka 3 aktivna grobara recimo na KKP temi, odokativno nekoliko lurkera i spavaca uz mozda tuce ili dva onih koji citaju. Tema vam je napucana postovima, u debeloj ste vecini od osnivanja ovog foruma, i onda ti iz takvog omera ocekujes neki reciprocitet u, pazi molim te, acknowledgmentu sudijske kradje ne bi li se postiglo - sta konkretno?

 

Sta ce se i dogoditi ukoliko izace reciprocno toliko Grobara koliko vas ima na ovom forumu i eto kaze, da ti i tebi slicni budete mirni - da smo pobedili uz pomoc sudija?

Nista se nece promeniti. Ni za pedalj. 

 

Ali ta ""logika"" da pojedinci namiruju svoj dusevni nemir, prezir i sta sve ne prema protivniku, sudijama i tome slicno cinjenicom da se sad nije pojavilo 50 Grobara odjednom da se izvini, jelte, sto smo pobedili uz pomoc sudija?

 

Pa mi na onoj temi jedva da iskomentarisemo pobede u Eurocupu. Ovde se vasa tema zapali nakon svakog trijumfa u EL onoliko koliko se ovde to nece brojcano reflektovati ni ako mi osvojimo Eurocup i ABA zajedno. Dakle taj reciprocitet ovde neces pronaci. Pa mozes da furas svoju 'solid' logiku tipa - ako niko nije video - mora da se nije ni dogodilo.

 

Jeste - prestrogo je dosudjen faul u napadu Beronu, i faul Panteru nije trebao biti duvan.

Jesi miran?

 

Nisi.

Dakle taj svoj stav pravdaj na nekom drugom mestu, a ne cinjenicom da se nisi namirio sa brojem postova Grobara koji se nikada nece dogoditi iz gore pomenutnog razloga uperenih u pravcu lecenja tvog dusevnog nemira zaverom, nepravdom i pljackom nad tvojoj voljenom.

 

Neki od vas bogami zasluzuju Covica, poduzi niz godina.

Edited by lord_slawe_
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, lord_slawe_ said:

 

 

Pazi molim te mehaniku ovih paragrafa sto si izbacio - Ovde imamo cirka 3 aktivna grobara recimo na KKP temi, odokativno nekoliko lurkera i spavaca uz mozda tuce ili dva onih koji citaju. Tema vam je napucana postovima, u debeloj ste vecini od osnivanja ovog foruma, i onda ti iz takvog omera ocekujes neki reciprocitet u, pazi molim te, acknowledgmentu sudijske kradje ne bi li se postiglo - sta konkretno?

 

Sta ce se i dogoditi ukoliko izace reciprocno toliko Grobara koliko vas ima na ovom forumu i eto kaze, da ti i tebi slicni budete mirni - da smo pobedili uz pomoc sudija?

Nista se nece promeniti. Ni za pedalj. 

 

Ali ta ""logika"" da pojedinci namiruju svoj dusevni nemir, prezir i sta sve ne prema protivniku, sudijama i tome slicno cinjenicom da se sad nije pojavilo 50 Grobara odjednom da se izvini, jelte, sto smo pobedili uz pomoc sudija?

 

Pa mi na onoj temi jedva da iskomentarisemo pobede u Eurocupu. Ovde se vasa tema zapali nakon svakog trijumfa u EL onoliko koliko se ovde to nece brojcano reflektovati ni ako mi osvojimo Eurocup i ABA zajedno. Dakle taj reciprocitet ovde neces pronaci. Pa mozes da furas svoju 'solid' logiku tipa - ako niko nije video - mora da se nije ni dogodilo.

 

Jeste - prestrogo je dosudjen faul u napadu Beronu, i faul Panteru nije trebao biti duvan.

Jesi miran?

 

Nisi.

Dakle taj svoj stav pravdaj na nekom drugom mestu, a ne cinjenicom da se nisi namirio sa brojem postova Grobara koji se nikada nece dogoditi iz gore pomenutnog razloga uperenih u pravcu lecenja tvog dusevnog nemira zaverom, nepravdom i pljackom nad tvojoj voljenom.

 

Neki od vas bogami zasluzuju Covica, poduzi niz godina.

Dadoh ti plus, jer se sa dosta toga slazem.

Bas zato sto se slazem, odgovoricu samo na neke stvari.

Tacno je da je odnos solidno veci u korist ove teme, ali je bio solidan broj upisa i na kkP temi. A razlog zasto sam napisao prethodni post su upravo upisi sa vase teme, gde se ljudi gnusaju sta se pise ovde. A tamo came gtr spisi i tegeltijine bljuvotine redovno.

To mi je samo bio slagvort da pomenem i te beronove korake, kao i ovogodisnji kup, i reakcije s obe strane.

Nemam ja sta da pravdam, nisam ja direktan akter tog meca, samo sam neko ko mozda zustrije reaguje na nepravdu.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Све остављам Лакију! said:

Koliko me sećanje služi Top je zamenio Alimpija i uzeo KLS. Povrh toga vepar nije video parket u finalu. Kad je jednom uspeo, što mu ne dati opet šansu? Ili ceniš da je Šako Polumenta zaostavština za budućnost? Mislim, može li gore od ovoga? Da li si gledao tj slušao time oute,  matorog ne jebu dva posto. Ovaj nešto kenja a Panter se obraća Dedi i pita ga šta ovaj čovek priča i hvata se za glavu. Toliko o autoritetu.

Da, da, Top ce od treceg na klupi, koji stoji po strani stalno, preko noci da se pretvori u Fil Dzeksona. Postavio sam vec logicno pitanje nakon ovog posta, ali valjda nisi jos dosao do njega, sto ce reci da nisi istrpio ni da iscitas temu do kraja. Emocije te vode.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Vamos Laki said:

Gazda saopstenja bez. Netipicno. Al zapravo mi se to dopada. Neka, neka..

 

Btw, jos jednom cu se osvrnuti na pljacku i zatvoriti pricu. Porazi su sastavni deo zivota. I nemam problem s tim. Ali s nepravdom imam. A ono je bilo vise od nepravde. Nivo losih odluka u jednom derbiju i brutalno nedozvoljavanje jednoj ekipi da pobedi, pa jos od finala u Laktasima.

Iliju Belosevica treba docekati kako zasluzuje. Mozda su jednako gresile sudije, ali on kao prvi sudija i jedan od top10 sudija u Evropi nosi potpunu odgovornost.

 

Ja onakvu pobedu ne mogu da cestitam navijacima kkP, bio bih licemer.

Kao sto se nisam radovao kosu Berona.

I poslednji osvrt. Nakon kosa Berona, secam se gomile postova zvezdasa koji priznaju, slazu se da je neregularan kos itd. Ako sam video 1.5 post na temu sudjenja od navijaca kkP, a ovde je bio u pitanju pun dzak odluka.

Toliko o onom njihovom nismo isti koje provejava kroz njihovu temu i konstantno zgrazavanje na upise ovde.

Evo ti saopstenja:

Pobedi nas Partizan ni krive, ni duzne.

Zadovoljan?

U potpisu - Gazda.:lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dubljević milion po sezoni, za neke nešto veće pare sigurno ne bi otišao. Ali priča se da su već u najavi neke "bezobrazne" ponude na leto i da će teško odbiti ako se to obistini. Jbg, 28 godina, idealno vreme za neki "max" na dve-tri godine, posle opet ima još toliko da odigra negde sebi za dušu.

 

Ja sam već rekao, Gist je i ove godine na nekoj donjoj granici očekivanja, ako i toliko. Sledeće? To će biti jedan od najskupljih ugovora ikada, ako ga na leto Čović nekako ne ubedi da treba negde drugo da ide.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Све остављам Лакију! said:

Da li si gledao tj slušao time oute,  matorog ne jebu dva posto. Ovaj nešto kenja a Panter se obraća Dedi i pita ga šta ovaj čovek priča i hvata se za glavu. Toliko o autoritetu.

 

Dragan-Sakota-i-Bili-Beron

 

...kaže na šalteru na bolovanju je, menja je Dr Milica. Evo vidiš, napravio sam čitav plan - žute čim ustanem, plave posle nužde, crvene pred ručak a za bele ne mogu da se setim jel' pred spavanje ili večeru. I šta sad ta Milica meni može da pomogne, prvi puta me u životu vidi?

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Laki21 said:

 

Dragan-Sakota

 

- Hmmm... zaključao sam vrata. Šporet? Ma isključio sam. Jesam li prošetao kera? Jesam valjda... Pre no što sam zaključao vrata. Ili isključio šporet? Ne, prvo sam zaključao vrata, pa isključio šporet... Mhhhhh, ne ne, zaključao sam šporet, isljučio kera i prošetao vrata. Ništa nisam zaboravio.

 

Треба му јавити да SmartHome  све ово лагано ријешава осим кера.:classic_cool:

 

Иначе погледао сам данас поново спорне детаље, заиста оружана пљачка. Волден скок у бунар за фаул, Беронов невидљиви додир за додатно бацање, Беронов лажни фаул у нападу као и Пантеров лажни фаул на самом крају-су најупечатљивији детаљи.

Међутим заиста фасцинира и сам Шакота који на 8 сек до краја 2 разлике и лопта за нас зове ТО, даје вријеме противнику, премјешта без икакве везе напад на другу половину као да ми гањамо резултат и  практично индиректно асистира сероњи са пиштаљком за изједначење.

Да је он неки млад тренер па и да каже човјек ајд скупо је платио ову школу, припремиће се боље за плеј оф, овако шта очекивати када се буду јурили АБА и домаћица ако овако тривијалне ствари нема у малом прсту са својих 7 банки...

 

Edited by Константин
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, laki pepe said:

Tipujem da bi Alimpije mogao da zamijeni Miloja u Megi. Niie on tako los kao sto ga predstavljamo, ali je svakako sve ono bilo previse za njega. Ni sistema, ni tima, ni dovoljno znanja.

 

Mislim da je Zeka Milisavljević projektovan za Milojevog naslednika u Megi...

 

Gledao sam uživo FMP-COL pre par nedelja, Alimpije je komunicirao i pozdravio se samo sa Ristovićem a oko njih je sedelo 5-6 trenera (neki i iz sistema FMP). Izgleda da nije baš omiljen u društvu...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Šarac said:

 

Sta ti mene ovde optuzujes da sam neki beskicmenjak, da nemam pravo da iznesem svoje misljenje, da ako je suprotno od tvog ili bilo koga od elite ovde da je on pogresan jer nije kao sto ostali momci sa stavom imaju. 

 

Jes da nisi pitao mene, al ko da jesi :classic_biggrin:  

 

Ja obozavam tvoje branjenje Nebojse i kluba i pravljenje od svih nas nekakvih placenika koji eto mrze Nebojsu iz zavisti i pljuju Zvezdu jer su sujetniji od njenog predsednika i ne mogu da podnesu uspehe. 

Jer kako ces ista kritikom promeniti, zar nije bolje aplaudirati i dati sansu Filipu nego urlati na njega. 

Od samog pocetka ovaj tim je nakaradno sklepan i pravljen samo da se ispuni visegodisnji san iskompleksiranih roditelja koji su sinu osim kosarkaske karijere koja 

ruku na srce i nije bila nesto zavidna, moze se reci da bi bila bas propala da mu tata nema klub, verovatno upropastili i zivot, mada kada je dozvolio da mu u 30 godina kroje sta ce da radi slobodno mogu reci da i nije steta. 

Branio si Nebojsu od svih upisa ovde, ali od svih, samo si bojazljivo rekao jednom da Filip nije za Zvezdu ali da neces to da ponavljas i tacka. Ostalo sve do jednog upisa su ti odbrane njihovih dana kroz provlacenja o visem cilju i neprijatelju koji hoce da nas podeli i tako slomi. 

Samo pozitiva samo cvetici leptirici sarenici...

 

I samo da se razumemo, ne slazem se sa tobom verovatno ni 5% onoga sto pises, ali ne vredjas sagovornika i veoma si pristojan u komunikaciji, niko te nece banovati mada Stondirani ima pik na tebe al ne brini ne odlucuje on sam, tako da ne znam sto se duris svaki put kada neko udje u kriticku razmenu misljenja sa tobom. Niko ne kaze da si lopov, da si silovatelj, da si clan sns-a, samo da branis Nebojsu. Sto nije dobro ali ruku na srce manji je greh od navijanja za partizan ili gledanja serije Istine i lazi. 

Edited by Tamburinjo
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, bekrinjo said:

 

Mislim da je Zeka Milisavljević projektovan za Milojevog naslednika u Megi...

 

Gledao sam uživo FMP-COL pre par nedelja, Alimpije je komunicirao i pozdravio se samo sa Ristovićem a oko njih je sedelo 5-6 trenera (neki i iz sistema FMP). Izgleda da nije baš omiljen u društvu...

Vidis, zaboravio sam za njega. Jeste, on je prvi favorit. Inace, kad si vec gledao OKK, ima li ikakvog napretka u sutu kod Popovica? Bar u formi i mehanici.

Link to comment
Share on other sites

Igrom slucaja poznajem nekoliko uspesnih profesionalnih kosarkasa, bivsih i/ili sadasnjih reprezentativaca.

Da ne bih krenuo od Kulina bana bicu jako konkretan i direktan. Reputacija kluba je uzasna, blago receno, u svakom smislu. Nekolicina igraca ove godine igra za manji novac nego sto im je Crvena Zvezda nudila, a slicna situacija je bila i prosle godine. Pricamo o igracima koji itekako znaju sta je Crvena Zvezda.

Niko ne zeli da se vraca u ovaj mulj i smrad, a ova nasa db-ovska riba ozbiljno i trulo smrdi bas od glave.

Potpuno je realno da u klub i dalje dolaze fakticki iskljucivo stranci.

Jos realnije je da sledece godine na klupi imamo coveka nedoraslog zadatku.

 

Ova Crvena Zvezda je uzasno neprivlacna.

Kao sponzorusa od 45 godina koja nesvesna svoje reputacije pokusava da se zaljubi u princa na belom konju i zasnuje porodicu.

 

Rukovodstvo kluba je poslednjih godina napravilo veliku stetu, a ove godine to podize na lestvicu iznad.

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...