Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

12 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Sakota je zapravo veceras korektno vodio utakmicu. Stavio Davidovca na 4, Gista na 5 u zavrsnici. Imali smo dobar spacing i odbrana je radila jak pritisak. Imali smo dobijenu utakmicu, ali Partizan sa 2 teske trojke ostaje u igri. Na kraju onaj faul Puntera u napadu, napravio je glupost veliku i upropastio prakticno sve.

Ma gde korektno? Izvodi Lorenza a ostavlja Bilija da igra odbranu? Pusta suteve za 3 poena umesto da ih saljemo na liniju. Pravi tajmaute kad oni nemaju ni jedan. Za sta da nacrta kako da primimo loptu? Jos nas salje sa tim na njihovu polovinu da pravi vecu guzvu??

Edited by VukVule1988
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Sakota je zapravo veceras korektno vodio utakmicu. Stavio Davidovca na 4, Gista na 5 u zavrsnici. Imali smo dobar spacing i odbrana je radila jak pritisak. Imali smo dobijenu utakmicu, ali Partizan sa 2 teske trojke ostaje u igri. Na kraju onaj faul Puntera u napadu, napravio je glupost veliku i upropastio prakticno sve.

 

Dupli post ponovo... prso forum

Edited by Issey
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kastel said:

Sakota je rekao da se pravi faul pre suta Pejdza. Nisu ga poslusali. Trener je tu doneo dobru odluku. Ne treba ga pljuvati za poraz to je moje misljenje.

 

Pošto sam gledao na nekim kilavim iseckanim strimovima, nisam primetio taj momenat. To je rekao na tajmautu?

Link to comment
Share on other sites

Sta reci... bolje da su nas zgazili nego ovo sto smo gledali.

 

Imati 6 razlike na 30 sekundi do kraja je skoro nemoguce izgubiti. Skoro... ali ipak je moguce, dokazali smo.

 

Najradije bih cestitao ali mislim da je Partizan imao ogromnu pomoc sudija u kljucnim trenucima. Ovo sto su svirali Beronu kao faul u napadu je zaista neshvatljivo. Ni Panterov faul nije postojao.

 

Nije nam cist sport, ovo se desava vec neko vreme, gura se Partizan da bude prvak.

 

Tesko je svariti ovakav poraz. Ja sam u soku.

  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ОК, Шакота је ово морао да приведе крају али да се не зајебавамо, судије су биле дио организоване пљачке нема сумње.

Људски је и погријешити али шта су све свирали па оно је комично. Да је било обрнуто комшије са оволиком количином фрустрација и мржње би колико вечерас биле у Стразбуру.

Edited by Константин
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Cavani said:

Lopta ne laze. Tako to biva kad ne postujes tim, igru, svoje navijace, kad se igras trenera, menadzera i Boga u klubu. Karma je da te u koaliciki sa sudijama sjebe igrac kog si mogao da dovedes za sicu, ali si resio da cuvas mesto svom nesposobnom hendikepiranom sinku. Sisaj Nebojsa

 

Losa karma nas prati jos od onog sramnog odnosa Covica prema Radonjicu. I to ce da se placa godinama.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Pošto sam gledao na nekim kilavim iseckanim strimovima, nisam primetio taj momenat. To je rekao na tajmautu?

U toku tog samog momenta Gavrilović je pokazivao Dženkinsu da pravi faul nad Pejdžom ako sam ja to dobro registrovao. I moj stream kurcu nije valjao. 

 

Miloš Šaranović da se napuši kurca

Link to comment
Share on other sites

steta, generalno treba da budemo zadovoljni, igrali smo iznad trenutne forme.

 

nervira me sto se ovoliko nerviram, ozbiljno treba da se preskacu ovakve utakmice, bez zezanja.

 

ono u sto sam sigurna, to je da ce se ovo vratiti kad bude bilo najpotrebnije.

 

brine trener na klupi, mozda postoji neko resenje 😄

 

svakako cestitke momcima, borili su se i dali sve od sebe.

Link to comment
Share on other sites

Pitanje za milion dolara je šta su Mozli i Janković više trebali da urade pa da im sviraju bar jedan faul u napadu kao što su dosudili našim igračima odnosno lažni italijanski gospodin pa da dobije bar jednu tehničku kao što je Šakota dobio u prvim sekundama poluvremena.

 

"Kontakt" Berona za faul Pejdža i kontakt Zagorca i Brauna su neuporedivi ali su oni jedan videli a drugi ne.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ugasio odmah na pocetku drugog poluvremena posle tehnicke Sakoti, ustedelo mi zivaca. 

 

Ovo stvarno nikad nisam video. Harizmaticni Italijan je urlao na apsolutno svaki faul, nijedan nije propustio. Ovaj nas penzioner koji ne prica ni na tajmautu dobio tehnicku 🤣

 

Razna avangardna bratija ce sad non stop provocirati, ne nasedajte braco

Edited by Železničko gnomče
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nebojsa ima 2 zadatka ako misli nesto ozbiljno.

Prvi je trener, a drugo da obezbedi egal sudjenje.

 

Apsolutno je nenormalno da u poslednja 2 minuta i ceo produzetak, svaka sumnjiva odluka prevagne na jednu stranu.

Od toga su 2 odluke za zatvor. Ne za zatvor, za robiju.

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vamos Laki said:

Nebojsa ima 2 zadatka ako misli nesto ozbiljno.

Prvi je trener, a drugo da obezbedi egal sudjenje.

 

Apsolutno je nenormalno da u poslednja 2 minuta i ceo produzetak, svaka sumnjiva odluka prevagne na jednu stranu.

Od toga su 2 odluke za zatvor. Ne za zatvor, za robiju.

 

 

Kako da obezvedi egal sudjenje? Kod koga? Na koji nacin? Pa kuliraju nas i smeju nam se u lice nakon svakog saopstenja i pokusaja da obezbedimo makar manje stetno sudjenje... 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...