Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Nece Sakota osvojiti ni jedan trofej u Zvezdi, u to sam sada sigururan. Jesu sudije zabrljale ali mi smo sami sebe pobedili, imali smo 6 razlike u nekoliko navrata u poslednjem minutu i uspeli smo to da ispustimo. A treba biti realan i reci da je Partizan vodio gotovo 37 minuta utakmice. Saopstenja Nebojse Covica koje ce da pise nocas me ne interesuju uopste, jer to nece nista da promeni, mi smo utakmicu izgubili. Dokazao je da je nesposoban da izdejstvuje fer sudjenje u mecevima sa Partizanom i Buducnosti. Ova sezona je vec za zaborav, nikad vece pare nisu ulozene. Ali jbg, lako je bacati pare kad su tudje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sector said:

Tesko sramocenje od sudjenja.

 

Zamjerio se gazda svima, ovo su posljedice jbg.

Zato se Danilovic koji je bespravno tu gde jeste nije zamerio nikom.

Ovo su posledice.

 

P.S. Mi smo izgubili uprkos ovima sto su se zamerili i ovima sto se nisu zamerili, igraci i senilni trener i dalje imaju sansu da dobiju bitnije tekme.

Link to comment
Share on other sites

Na stranu senilni Sakota i sve ostalo, valjda je i malom detetu sve jasno. Ta hobotnica sastavljena od medija, saveza i sudijske organizacije i svega sto ima veze sa kosarkom radi punom parom. Mediji  koji 100 puta daju vecu pažnju EC u odnosu na EL, savez koji vodi dokazani kriminalac i zvezdomrzac, sudije koje nas kradu protiv jedne Mege a taman posla protiv ovih. Kuknjava i plakanje zbog navodne ugroženosti dok se kamara para sliva u taj sns kružok, trener koji se savrseno uklapa u sve to. Uspeli su da podignu lestvicu u odnosu na Vujosevica.

Ja ne znam sta se desavalo u Grckoj pa je doslo do toga da Olimpijakos igra u drugoj ligi, ali znam da bi prvo sto bih uradio posle hipoteticke A licence je neigranje u bilo kom takmicenju u kojem je kkp. Prosto mi se zgadilo. Nije to stvar pobeda i poraza, apsolutno bih se isto osecao i da smo pobedili, kao sto sam se isto osecao kada smo ih prosle godine dobili.

Bukvalno sekundu vise ne mogu da gledam kada igramo protiv kkp, ni sekundu. Vodili 50 razlike, gubili 100 razlike. Isti osećaj.

  • Like 9
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Shunsuke Nakamura said:

Sakota je zapravo veceras korektno vodio utakmicu. Stavio Davidovca na 4, Gista na 5 u zavrsnici. Imali smo dobar spacing i odbrana je radila jak pritisak. Imali smo dobijenu utakmicu, ali Partizan sa 2 teske trojke ostaje u igri. Na kraju onaj faul Puntera u napadu, napravio je glupost veliku i upropastio prakticno sve.

I Polaganje Pejdza uz faul Berona(gde je kontakt ja nisam video jer ga je Beron pustio) a pre toga ubistvo Lorenza nisu svirali gde je srecom pogodio.

Link to comment
Share on other sites

Lopta ne laze. Tako to biva kad ne postujes tim, igru, svoje navijace, kad se igras trenera, menadzera i Boga u klubu. Karma je da te u koaliciki sa sudijama sjebe igrac kog si mogao da dovedes za sicu, ali si resio da cuvas mesto svom nesposobnom hendikepiranom sinku. Sisaj Nebojsa

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jbg, ja grobosima sem onih teških šabanskih ispada Trinkijerija (koji polako ulazi u full Dule mod kad je kenjanje u pitanju), nemam šta da zamerim. Dobili nas na jedini mogući način, na hustle pojedinaca. I Pejdžu i Džaramazu stvarno kapa dole.

 

Čim smo ih malo stisli i to malo hustla se raspalo pa se bacale cigle i lopte u aut. Problem je naš i to što nam te sekvence traju minut do dva maksimum.

 

I uz sve to, jedna sudijska krađa nas je delila od kupa. Za koji me zabole onako iskreno...ali ako igramo, onda daj da osvojimo.

 

I još nešto...AKO JE ONO PANTEROV FAUL, ONDA JE NA SVAKOJ UTAKMICI TAKVIH BAREM 10 U TRENUCIMA KADA SE LOPTA IZVODI ISPOD KOSA A PLEJ SE DEMARKIRA I "ODGURNE" OD ČUVARA. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

prvi Nikolić adrugi čini mi se Belošević

 

Ovaj prvi je govno koje nas jebe najstrašnije, no Panter je tu odigrao poput školarca, dao je povoda da se svira.

 

No Ika je iskusno iskoristio momenat i svirao Beronu što se ne svira nigde i nikada - ukratko - jebo mu pas mater.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Strasno! Ali nije da nismo navikli. A tek ce biti zurka u ABA. Covic se posvadjao sa svima. Ok. Zar treba da cuti? Pa citave sezone cak i kao domacini imamo diskutabilno sudjenje??? Pa kako bi bilo da jos cuti? 

Na ovo umobolno skandiranje treba da povuče ekipu i nikako mi nije jasno zašto to ne uradi. I još Trinkijeri poslije meča čestita navijačima, pa može li se biti odvratniji od tog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Sakota je zapravo veceras korektno vodio utakmicu. Stavio Davidovca na 4, Gista na 5 u zavrsnici. Imali smo dobar spacing i odbrana je radila jak pritisak. Imali smo dobijenu utakmicu, ali Partizan sa 2 teske trojke ostaje u igri. Na kraju onaj faul Puntera u napadu, napravio je glupost veliku i upropastio prakticno sve.

 

Pejdž je držao Puntera sa obe ruke, čovek je samo pokušao da se oslobodi i pokrene. To se radi u skoro svakom napadu kada je slična situacija i nikada nisam video da se svira faul. Pre je bio faul Pejdža za držanje sa obe ruke, praktično grljenje i ograničavanje kretanja... ono samo plaćeni SNS smrad može da im dosudi...

 

A smrdljivi Italijan posle utakmice sere kako "su odbili da izgube". Pa naravno da su odbili kad su im sudije bile šesti i sedmi igrač, na stranu sve userske trojke što su pogodili. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kastel said:

Sakota je rekao da se pravi faul pre suta Pejdza. Nisu ga poslusali. Trener je tu doneo dobru odluku. Ne treba ga pljuvati za poraz to je moje misljenje. Poraz je delo trojice olosa pre svega, koji su se izdrkavali celu utakmicu nad nama. Zapamtite moje reci, bijemo ih i u aba ligi i u nasopj ligi. Oni su jedna seljacka ekipa kojoj su ulazili sutevi za 3 poena kao nikada do sada i kojoj su pomogli poprilicno ona 3 smrada koji trebaju biti ocigledno gepekovana da bi sudili kako treba

 

Potpuno nakaradan kriterijum, gde se Beronu svirao faul nad Pejdzom za dva plus jedan gde kontakta nije ni bilo, a nda drugoj strani Mozli udara Gista pri onom kucanju i dzukele se ne oglasavaju. Fauli Berona i Pantera u napadu nisu postojali. Panterov je bio klasican floping, jer covek pokusavao da izadje iz Pejdovog narucja. Ono Beronovo tek ne znaju sta su sudili.

 

Jebacemo seljacku ekipu kada bude bitno. Razlika u klasi je velika.

Za sve se slazem, ali ovo na kraju ne mogu da potpisem. Mi jednostavno ne znamo da iskoristimo razliku u klasi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...