Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Lepo je to objasnio Lilard prosle sezone u polufinalu zapada protiv Denvera u Nba,kad su ga pitali novinari da li oseca pritisak da ekipa pobedi u seriji ?

"Pritisak? Ne postoji. Ovo je samo utakmica. Pritisak je kada beskućnik ne zna kada će dobiti sljedeći obrok. Pritisak je kada se samohrana majka bori da plati stanarinu. Mi dobijamo dosta novca da bismo igrali košarku. Nemojte pogrešno da me shvatite - postoji izazov, ali utakmicu nazvati pritiskom je uvreda za obične ljude", iskren je Lilard.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

On očito vuče neku povredu, koliko je teška nemam pojma, ali je golim okom uočljivo da mu smeta, vidno je usporio, muči se na terenu, recimo, primećuje se, ko hoće da vidi. Shvatam ja veoma dobro da ne radi u rudniku i da prima pare koja ja neću videti u životu, ali u vrhunskom sportu male stvari čine razliku.

 

Moja filozofija je da je bolje pustiti ga nekoliko dana da se odmori i zaleči umesto da dva dana provede u putu jer nam je najbitniji igrač tima.

 

Isto ovo sam govorio u EL sezoni kada smo isto ganjali F8, a Jović gulio po 25 minuta protiv Krka i Mega. Stalno sam bogoradio i vrištao zašto se čovek toliko forsira kada je poznato da je sklon povredama i da je besmisleno da se dva dana posle nekog surovog EL meča jebava 25 minuta protiv nekog nonejm ABA diletanta. 

 

Rezultat svega toga je bio da ga nismo imali kada je bilo najpotrebnije. 

 

Pošto je Braun OČITO povređen/nezalečen/preforsiran, bio bih jako sretan da izbegnemo (a možemo) sličan scenario kao što je bio sa Jovićem.

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

Zo ne vuce povredu nego nece da igra tj. igra preko kurca

 

To je lako uocljivo, e sad ko je kriv, da li se i sam prokurcio jer je igrao odlicno pa mu se moze ili mu smeta sto je Panter trenutno bolji pa nema toliki ucinak ili je nesto trece

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vepar said:

Zo ne vuce povredu nego nece da igra tj. igra preko kurca

 

To je lako uocljivo, e sad ko je kriv, da li se i sam prokurcio jer je igrao odlicno pa mu se moze ili mu smeta sto je Panter trenutno bolji pa nema toliki ucinak ili je nesto trece

 

 

ajde nemoj da si na kraj srca, pisali ljudi ovde na temi da nosi neke steznike i zavoje i da ga uvijaju i da se on skidao u nekom trenutku, da li protiv KKP jer mu to smetalo.  da ne pravimo famu i dramu bezveze, imam @madafaka73 upis kojim je obradio ovu tvoju temu (igre Brauna od dolaska Puntera), a može i da ti se javi kolega forumaš (ne'am pojma ko je to napisao), da ti potvrdi ovo "moje"  o bandažiranjima i steznicima.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, vepar said:

Zo ne vuce povredu nego nece da igra tj. igra preko kurca

 

To je lako uocljivo, e sad ko je kriv, da li se i sam prokurcio jer je igrao odlicno pa mu se moze ili mu smeta sto je Panter trenutno bolji pa nema toliki ucinak ili je nesto trece

Ovo naravno nije tacno, Lorenzo je vidljivo sepao na izlasku iz tunela na poluvremenu, a protiv Partizana je igrao sa trakama zbog povrede, pa je na pocetku cetvrte skinuo traku i dao fizioterapeutu jer mu je smetalo pri igri. Ocigledno da nije previse ozbiljno cim igra, ali takodje je ocigledno da nije na 100%.

 

Ne znam zasto lazes, ali nastavi, mozda ti neko nekada i poveruje.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Ovo naravno nije tacno, Lorenzo je vidljivo sepao na izlasku iz tunela na poluvremenu, a protiv Partizana je igrao sa trakama zbog povrede, pa je na pocetku cetvrte skinuo traku i dao fizioterapeutu jer mu je smetalo pri igri. Ocigledno da nije previse ozbiljno cim igra, ali takodje je ocigledno da nije na 100%.

 

Ne znam zasto lazes, ali nastavi, mozda ti neko nekada i poveruje.

 

Ovo mi je promaklo ili mi nije ostalo u pamćenju. Dajte ostavite čoveka da se oporavi trebaće nam.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 1 od 8000 Lakija said:

Taj lik je baš bio ''nit' manjeg kurca, nit' veće dreke'' 🙂 Kad se setim samo...

 

Tad ste valjda imali jos jednog mladog i visokog momka u rosteru, pa mi je legendarni post na forumu bio nesto u fazonu: ''Kad zazmurim, vidim dva mlada momka, preko 2 metra...''  Al ne secam se ko je tako poceo svoju ''analizu''... 😕

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Kup je idealna prilika, i tako imamo viška stranaca.

 

Imamo spremnu domaću zamenu na pleju za kup.

 

Moli za još jednu šansu i obećava da je neće upropastiti.

 

Spoiler

Image result for filip covic

 

Edited by NMX
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Taman, pravi igrač za to takmičenje ... :classic_smile: mada, nisam baš siguran da će on više na parket, bitan je Nebojši kup.

 

Bitan je kup, naravno. 

 

Ja čuh da će moooožda malecki još kup da odigra i eventualno mrtvu KLS i da je to to. 

 

Videćemo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NMX said:

Imamo spremnu domaću zamenu na pleju za kup.

 

Šta ako reši KKP u polufinalu?  11 poena i 6 asistencija i jedna izgubljena TO to ASS ratio 1:6... da li si spreman za torturu koja sledi?

1 minute ago, NMX said:

malecki još kup da odigra i eventualno mrtvu KLS i da je to to. 

 

i da propadne druga + 1 godina ugovora?  :s_d:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam ironican

Enisu je Misko sredio pasos. Mi smo kupili igraca sa pasosem.

KKCZ ni jednom svom igracu nije 'sredjivala' pasos. Bar koliko ja znam

 

Edit:

Nelson je koliko se secam bio igrac PAO i kada je pokrenut postupak i kada je dobio pasos.

Isto tako ako se dobro secam pasos mu je trebao zbog GR lige gde ima neko ogranicenje o broju amerikanaca u timu.

Edited by ivan9 aka Laki
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...