Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

50 minutes ago, madafaka73 said:

Skauting pred meč: samo se pojaviti na terenu.

Bajern je toliko loš u kontinuitetu, a ostali su i bez bitnog igrača (Bartel) pred meč, da juče nisu imali nikakve šanse protiv Zvezde koja je u solidnom ritmu. Plus Arena i 17k ljudi.

 

Slazem se sa dijelom posta sto sam izbrisao, ali imam problem sa ovim. 

I Barsa bi bila zadovoljna da nalupa Bajern 30 razlike. Ma bilo koga. Lako se kod nas zapati stav da ekipe same treba da nam se sklanjaju. A daleko da smo na tom nivou.

 

I gdje je taj nas kontinuitet. Defanzivno smo imali OK partija, kao npr. ona protiv Zenita, ali ovo je valjda prva utakmica u kojoj nismo imali periode sa 5-6 minuta bez postignutog poena. Isto, nismo li protiv Primorske, koja se raspala igrali vrlo kilavu utakmicu, a prije toga protiv FMP odigrali na jednu loptu. 

24 minutes ago, Manu said:

Cujem da Gist nije igrao jer se lepo proveo za Novu i to je odluceno samo zato sto mu se ponavlja takav incident. Nece biti Silbovan posto ima dvogodisnji ugovor, bez brige.

Kao da sam znao da ce iskociti neka prica. Cim se pocne sa pricom kako je te ova, te ona povreda znaj o cemu je rijec. Mislim, ok, ako je pretjerao neka je odmoren. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Manu said:

 

Ok, vise verujem tvojim informacijama nego onim pricama koje ja cujem (opet iz kluba) jer se pokazalo da si ocigledno blizi dogadjajima. Nadam se da jeste tako kako ti kazes.

 

Druga stvar je sto mi ubacujes reci u usta, niti sam pljuvao bilo koga, stavise jako sam zadovoljan kako smo juce izgledali, cini mi se drugi put u sezoni da imam takav utisak posle utakmice, niti sam rekao da je sklonjen i da se planira silbovanje, odnosno i rekao sam da bas to i nece biti slucaj.

Ja sam ti replicirao samo u vezi Gista, i nisam imao nameru da te povezujem sa drugim sto sam napisao. Sve ok. 

Svaki igrac zna sta i kako moze da se ponasa u svojoj kuci a kako na javnom mestu. Klub na jako dobar nacin pokrije i zataska mnoge gluposti koji prave van terena , nesto se otkrije pa se demantuje ali uglavnom svaki kiks koji naprave debelo ih kosta bilo to minutazom na terenu bilo kroz blagajnu. Za Gista je izostanak juce iskljucivo sportsko pitanje ( povreda) i nema veze sa disciplinom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, propolis said:

Zanimljivo da se nakon jučerašnje pobede ekipa pored klupe povukla, a samo je Gist izašao na teren da proslavi pobedu sa timom. 

Zato sto je bancio za NG dobio je kao kaznu drustveno koristan rad da ostane dodatni minut i pozdravi "najvernije" navijace za freneticnu podrsku. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

Ja sam ti replicirao samo u vezi Gista, i nisam imao nameru da te povezujem sa drugim sto sam napisao. Sve ok. 

Svaki igrac zna sta i kako moze da se ponasa u svojoj kuci a kako na javnom mestu. Klub na jako dobar nacin pokrije i zataska mnoge gluposti koji prave van terena , nesto se otkrije pa se demantuje ali uglavnom svaki kiks koji naprave debelo ih kosta bilo to minutazom na terenu bilo kroz blagajnu. Za Gista je izostanak juce iskljucivo sportsko pitanje ( povreda) i nema veze sa disciplinom.

Napisao je i maverick88 jučer na live temi na moj upit da je u pitanju povreda leđa i da nije trebao ni u Rusiji da zaigra

Danas se odlučuje u Zg šta će biti sa neodigranom utakmicom u Pg. Zna li netko kad je satnica  te sjednice?

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Laki21 said:

To je zato što deo publike i jedno 95% Najbednijih nema pojma ko je u pitanju.

Spiker u hali je rekao ko je u pitanju.

Juče su preko 90% ljudi u hali bili vrlo pristojno ljudi.

Skoro potpuno je bojkotovao program delija.

Osim njih 300 možda još mac 1000 ljudi u hali je mitingovalo.

 

42 minutes ago, Laki21 said:

 

 

 

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Laki Decembarski said:

Jel realno da igraju u dvorani od 5 000 ljudi?

Pa vise ljudi gledalo Mutin Radnicki...

Mora da Parker lepo podmazuje Djordija pa ovaj zmuri i trepce ko semafor

Francuska je zemlja od skoro 70 miliona stanovnika i to dobrostojecih.

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Laki Decembarski said:

Jel realno da igraju u dvorani od 5 000 ljudi?

Pa vise ljudi gledalo Mutin Radnicki...

Mora da Parker lepo podmazuje Djordija pa ovaj zmuri i trepce ko semafor

Danas Asvel, sutra Asvel i Pariz, i imaš dodatan broj gledalaza ===> veće pare na TV prava

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Od Puntera i njegove selekcije šuta će nas tek boleti glava, ali svakako manje nego od omalenog pantera. Ipak, naivan je svako ko misli da će Fića biti češće na stolici pored terena nego na njemu. Da je to bila namera, ne bismo dovodili ovog Jordana Crawforda za bangladeški standard nego kakvog takvog plejmejkera. Đenka će očito full time na 1, da bude neka naša verzija Alekseja Nikolića ili tako neke drvenarije, ali makar da bude ultra agresivan u odbrani na protivničke plejmejkere. Ipak, činjenica je da je ovaj kakav takav revolt pokazan prema Čovićima naterao matorog da se zamisli i da pribegava ovim "taktičkim" izostavljanjem sinčine iz tima, ne kažem da je to dovoljno ali to je direktna posledica delovanja Lakija, onog cara sa transparentom i svih zviždača - čudaka koji ne bi da im neko piša po glavama i da ih ubeđuje da je to kiša.

 

Što se tiče poređenja Štimac - Odžo, priznajem da sam ja potpuni antifan Štimca, njegovog lika i dela, ali se neke činjenice ne mogu poreći: Štimac upravo košarkaški živi od onoga što je Odžu veliki problem, tamo gde je Odžo užasno nespretan i bori se sa loptom, Štimac se dobro snalazi, on je spretan da nešto iščačka, izmuva, iznudi, jednom rečju "hoće ga lopta". Defanzivno je grozan, ovo oko dobrih blokova je bukvalno neverovatno da je neko napisao, ako je neko školski primer za lažne blokove, to je Štimac. To je nekad taktički prihvatljivo ali ne može da bude pravilo već izuzetak. Ipak, Štimac će spremiti zicere pa možda nešto i napraviti 1 na 1 na postu, bez da mu se servira na tacni zicer. Takođe je s(p)retan skakač. Međutim, ne treba suditi po ovoj utakmici, kad sve ide po loju (kao što je po loju Monroe natrpao istog tog Štimca). Štimara je prefrigan i samom činjenicom da je ubedio dobar deo navijača da on gine za dres, da je veliki Zvezdaš i slično - on je svoje postigao. Naravno, i Štimac će da profitira iz igre sa Brownom i nije čudo što je u prvim izjavama apostrofirao baš njega, zna da je mnogo bolje da ispred sebe ima dugorukog pokretnog beka nego tatinu babušku. 

 

Nego, gledam ekipu pored terena - pet stranaca i ćelavi, koštaju brat bratu barem milionče zajedno, a ne igraju. Ma kako bilo nepopularno, tu se mora izvršiti jedna "mekelizacija" sad kad se već doktor mašinstva zaigrao. Ojo i Brown su potpuni višak. Za Gista se nadam da je samo neki zdravstveni razlog i da će on brzo umesto Jovanovića u rotaciju. Stratosa bih ostavio kad je već tu, a za Fayea ne znam šta da kažem, ma kako drag bio. Izgleda smo u Kuridži dobili tog novog igrača na poziciji "nije kvalitetom za EL al izgara na terenu". 

 

Svako ko je makar jednom igrao basket sa @Chaos Is Me zna da je on upravo Punter za sirotinju 😀

Link to comment
Share on other sites

Stvarno sjajna utakmica sinoc. 

 

Ali, nema sanse da ce Filip da ispadne iz 12 zbog Pantera, koji se btw ni meni ne dojmi previse, ali o takvom igracu je najbolje suditi u nekim plejof utakmicama, odnosno dal ce trpacu da zadrhti ruka ili ce da sa natrpa protivnika. Tako da cu licno da ga cenim tek kad dodju neke vaznije tekme. 

 

Pojacanja su doprinela pozitivno, bez obzira na igracke kvalitete. Doneli su neki impact, nekako vise timski izgledamo na terenu. I da, MJK je stvarno korisniji od Derika Brauna, za kog sam siguran da se za jedno 10 godina necu ni secati da je minut odigrao za KKCZ. Nenormalno nebitan lik. Meni je samo Fajea tu zao, jer zaista nije zasluzio da bude pedaliran. Btw, Ojo ce biti koristan za ABA ekipe i ne treba ga se resavati, a svakako ne treba fuckin Jovanovic da igra ni sekund pre njega. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...