Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

5 minutes ago, Vredni mrav said:

Kakvih bre 0:7, večito neka paranoja. 3:4 u najgorem slucaju. 

 

To ako naslednik ne bude video teren, a posto svi znamo da je on u ocima trenera legitiman razigravac protivnickih ekipa back - up na svojoj poziciji da slavimo ako dobijemo dva meca.

Link to comment
Share on other sites

Liga je brutalna...gledao kako ruje proždiru Valensiju u gostima...pre toga Kampacovo ludilo kao bronzu da je duvo...za svaki skalp trebaće mečka da se rodi.

Beronu samo što se pupak nije odvezao od pokušaja da se demarkira. Kao đavla su ga gonili.

Tomiću nije lako da posloži ovakav roster, iskreno prvi put to i radi na top levelu, ali ne sećam se tajm-aut-a nakon kojeg smo odigrali neki specijal...blok nema ko da postavi...preuzimanja su nam haotična, posebno kada je bidermajer na parketu.

Moraćemo u ovom worm-up periodu jedino u šutu da tražimo priključke dok se ne saberemo jer pik-en-rol, kontre i neki komplikovaniji pozicioni napadi trenutno nisu lestvica do koje bijemo. Nadam se da nam fener, barsa i real neće rasterati raju iz Arene. 

Valja i tu pokazati strpljenje...komšijama gostuje nikad jača Venecia a nama našureni Real sa budžetom od 42 miliona...pa nie drugarski uopšte.

Edited by Wingwalker
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Raspored je takav da nam na početku skoro nijedan poraz nije kiks, vec se moze upisati u kategoriju dozvoljenih poraza. Ako je cilj imati 17-20 pobeda, znaci da broj poraza kod kuce treba biti jednak broju pobeda u gostima, a idealno je da pobeda u gostima bude malo vise. Ja sam siguran da na strani mozemo skinuti 5-7 skalpova, a kuci ne smemo izgubiti više od 4.

 

Bice zanimljivo videti kako ce ova ekipa igrati pred domacom publikom i koliko cemo biti domacinska ekipa. Trenutno ne mogu ni da pretpostavim koliko ce ljudi biti u cetvrtak u Areni, ali mi je zao sto ne igramo u novom Pioniru. 

Edited by Vredni mrav
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Liga je brutalna...gledao kako ruje proždiru Valensiju u gostima...pre toga Kampacovo ludilo kao bronzu da je duvo...za svaki skalp trebaće mečka da se rodi.

Beronu samo što se pupak nije odvezao od pokušaja da se demarkira, kao đavla su ga gonili...Đenka nekoliko puta odustaje od ulaza jer vidi da mesta nema u reketu.

Tomiću nije lako da posloži ovakav roster, iskreno prvi put to i radi na top levelu, ali ne sećam se tajm-aut-a nakon kojeg smo odigrali neki specijal...blok nema ko da postavi...preuzimanja su nam haotična, posebno kada je bidermajer na parketu.

Moraćemo u ovom worm-up periodu jedino u šutu da tražimo priključke dok se ne saberemo jer pik-en-rol, kontre i neki komplikovaniji pozicioni napadi trenutno nisu lestvica do koje bijemo.

Nadam se da nam fener, barsa i real neće rasterati raju iz Arene. 

Valja i tu pokazati strpljenje...komšijama gostuje nikad jača Venecia a nama našureni Real sa budžetom od 42 miliona...pa nie drugarski uopšte.

Ovo je sve relativno,bas te tri ekipe su jedine koje su po rosteru jace od nas a sve ostale ili su slabije ili za nijansu jace od nas.Sto znaci da sa svakim mozemo igrati a sve osim top8 bi za svakog normalnog navijaca bio neuspjeh.Pojavi se covjek na forumu i kaze da je uspjeh 14 pobjeda i niko mu ne odgovori,pa ljudi gledate li,pratite li kosarku,vidite li ostale rosrtere,mi smo top10 ekipa i ukoliko ne udjemo u plejof,razlog mozemo jedino traziti u nestrucnosti trenara i njegovih odluka a sve ostalo je besmisleno.Uozbiljite se.

Link to comment
Share on other sites

14 pobeda bi imao i Alempijević. Naš roster je odličan, ali je selektiran tako da trenutno imamo igrača manje kad je Filip na terenu, a kada nije imamo situaciju da nam bekovi igraju pleja. Obe situacije poništavaju sve druge prednosti koje tim ima. Ako Tomić brzo ne nadje rešenje sigurno nećemo biti u 10 ekipa. A to brzo je plafon plafona mesec dana.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Vredni mrav said:

14 pobeda bi imao i Alempijević. Naš roster je odličan, ali je selektiran tako da trenutno imamo igrača manje kad je Filip na terenu, a kada nije imamo situaciju da nam bekovi igraju pleja. Obe situacije poništavaju sve druge prednosti koje tim ima. Ako Tomić brzo ne nadje rešenje sigurno nećemo biti u 10 ekipa. A to brzo je plafon plafona mesec dana.

Mi smo oformili ekipu prije svih,ciljevi se moraju postaviti odmah i moraju se javno iznijeti,a to jos nismo vidili,znaci odma se mora reci sta nam je cilj,mene ne interesuje evroliga sledece godine,ukoliko nam ove nije cilj bar top 8 ili fajnalfor onda me potpuno boli ona stvar sta cemo uraditi u aba ligi,jer mi nismo ekipa za sledecu godinu.Trazimo rezultate odmah i sad a sve ostalo je poltronska politika.Recite nam ciljeve,odogovarajte za neuspjeh.

Edited by Jerotije Pantic
Link to comment
Share on other sites

Odgledah opet sinoc tekmu. Ovo su neki utisci:

- Covic - Osim ociglednih fizickih nedostataka zbog kojih nije EL igrac bio je preplasen i nije radio ni ono sto zna, reality check za njega.

- Djenka- Trudio se ,okrvavio kolena, ali pravog Djenku kao i prethodnih puta ocekujem sporadicno do zime i konstantno od februara

- Lorenco- Malo igrao, ali za to malo uzas, nonsalantan , previse dribla. Treba ga sacekati, ako je bistar kao sto kazu brzo ce shvatiti sta je ozbiljan basket.

- Dobric- Klasika, red gluposti red dobrih poteza, dobar igrac za rotaciju, ja zadovoljan.

- Deda- Van pozicije, pokusao Tomic da iznenadi sa njim na 4, nije proslo, ali mi on kao i Dobric deluje kao igrac koji moze biti koristan.

-Bili- Car, preneo igre iz prosle sezone. Moze da igra u bilo kojoj el ekipi. Malo da smanji broj driblinga.

- Ojo- Uzas, kao i Covic nije za el, mozda u nekom ogranicenom broju minuta ne kao drugi centar.

- Derik- Ocigledno u Bolecu. Ako Lorencu mozemo da oprostimo navikavanje njemu ne. On je dobro upoznat sa el i sa tim kakva je ekipa czv. Nadam se da je stvarno do povrede.

- Lazic- Ok, tu je zelja, nedostajalo je kreacije u igri tima kako bi on mogao da ostane sam u korneru, ali Laza standardno.

- Stratos dobar, odigrao na iskustvo, par puta je isilovao, ali to je vise zbog cinjenice da nismo imali organizovan napad.

- Gist- Pojacanje, svaka cast za stav i karakter

- Mo - Energican , dobar, svaka cast

 

- Tomic- Kao da nije pogledao nijednu tekmu panatenaikosa iz pripremnog perioda. Od starta sezone im je tomas najbolji igrac i ti ostavis van 12 Simanica. Jedna opcija na 4 manje. Da ne pricamo da decko to nije zasluzio. Ima kredit od prosle godine, ali ovo nije bilo dobro.

Generalno utisak da smo se pojacali na 1 i 5 gde smo procenili da ti igraci iz proslogodisnje ekipe nisu EL nivo( covic i ojo). Povreda Kuzmica je problem jer igramo bez pravog centra i nesnalazenje Zoa jer nemamo ni pleja. Ako se Kuz ne vrati skoro i ako se ovaj potonji malo ne sabere imamo ozbiljan problem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Jerotije Pantic said:

Ovo je sve relativno, bas te tri ekipe su jedine koje su po rosteru jace od nas a sve ostale ili su slabije ili za nijansu jace od nas.Sto znaci da sa svakim mozemo igrati a sve osim top8 bi za svakog normalnog navijaca bio neuspjeh.

 

pa i nije baš za nijansu...

 

The defending champions spend 31M euros in payroll, while their overall budget is 42M euros.

According to the report, Barcelona (27M euros in payroll, 36M euros budget) and CSKA Moscow (18M euros in payroll, 36M euros budget) are second and third, respectively.

On the other hand, Buducnost is on the bottom of the table, with 3.5M euros in payroll and 5.8M euros in budget.

The report also says the average payroll and budget in the competition are 12.6M euros and 20.8M euros, respectively.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Jerotije Pantic said:

Ovo je sve relativno,bas te tri ekipe su jedine koje su po rosteru jace od nas a sve ostale ili su slabije ili za nijansu jace od nas.Sto znaci da sa svakim mozemo igrati a sve osim top8 bi za svakog normalnog navijaca bio neuspjeh.Pojavi se covjek na forumu i kaze da je uspjeh 14 pobjeda i niko mu ne odgovori,pa ljudi gledate li,pratite li kosarku,vidite li ostale rosrtere,mi smo top10 ekipa i ukoliko ne udjemo u plejof,razlog mozemo jedino traziti u nestrucnosti trenara i njegovih odluka a sve ostalo je besmisleno.Uozbiljite se.

Mi smo pre pocetka slusali kako je Alba bulja, Asvel isto, Bajern je ok ali smo mi ne znam koliko bolji. Malo realnosti nije na odmet.

Nadam se da trolujes ili da si naduvan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam za tim,ali brine Tomic iz ove prve dve utakmice. Jos nije ni krenulo rostiljanje, ako je ovako vodio mec svez, sta ce biti kad ne bude znao u kom je gradu.  Od njegove psihe i kvaliteta zavisi dosta toga, tek je pocetak ali naznake su lose za sad. Alimpiju se ovo nije desilo, sto se desilo Tomicu u Atini..

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Vredni mrav said:

Kakvih bre 0:7, večito neka paranoja. 3:4 u najgorem slucaju. 

 

Gde tacno ocekujes te pobede? Protiv nba Barse? Reala? Fenera? U gostima protiv Makabija? Ajde malo realnosti, izgubili smo protiv istrosenog PAOa i to u verovatno njihovoj najgoroj utakmici sezone (gori mec nece odigrati).

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, vepar said:

 

Gde tacno ocekujes te pobede? Protiv nba Barse? Reala? Fenera? U gostima protiv Makabija? Ajde malo realnosti, izgubili smo protiv istrosenog PAOa i to u verovatno njihovoj najgoroj utakmici sezone (gori mec nece odigrati).

Kako misliš istrošeni Pao? :lol_2: Znači neće nikad ispod 87 poena? :lol_2:

 

Možda Pao nije po imenima jaka ekipa, ali mogu biti jako zajebani, nikome neće biti lako protiv njih. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...