Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, Kankkunen said:

Mogu da se složim sa dobrim delom ... trener donosi odluke i odgovara za njih, i to je to.

Kad smo se igrali prelaznog roka, meni su neki drugi igrači bili zanimljivi ... Rajs i  Garet na pleju, Rubit na četri ... i t.d.

Samo što nas niko ne pita, a da budem iskren, nemamo pojma ... al stvarno.

 

 

Pa nemamo. Garetmi se ne svidja, Rajs je nesto na fazon Reglanda. Mada i meni se on svideo. Rubit je odlican izbor i tu se slazem, steta  za njega.. Mozda i bolje resenje od Brauna, najvise zbog toga sto se on tek dokazuje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan9 said:

Ovo

Htedoh ja da ga hvalim protiv Oly kako je odigrao ali onda kontam, prva utakmica, prijateljska, ajde da sacekam jos bar neku pre nego krenem sa hvalospevima 🙂

Stoji da ona 4 minuta koje smo gledali nije odigrao nesto ali...prvi plej koji igra 9min, dosao iz USA, nije igrao ovde, Tomic protiv Primorske u odlucujucim momentima igra sa Filipom umesto sa prvim plejom....Nije bas sve do Lorenca. Protiv Primorske posteno nije igrao odbranu ali sinoc ne mogu da se setim nekog propusta. Secam se one banane na preuzimanju

Daj par utakmica da odigra po 30min bez obzira na rezultat pa cemo da ga polivamo....ili hvalimo

Kljucni deo cele price. Nadam se da ce protiv Primorske i Fenera dobiti minute da vidimo sta i kako. Mozda je vec neka odluka doneta, ali pratimo. Deluje  mi da kao svaki plej voli da se i on nesto pita u napadima i da ga to ubija. Mislim da on odbranu moze da igra na nivou Jovica, sta vise i bolje. Treba mu sigurno vremena, napadac i nije tj skorer,ali dobar paker moze biti, ali treba mu lopta u rukama. Covic je protiv Primorske delovao rasterceniji nego Braun. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Tamburinjo said:

 

Slazem se da deluje kao stena pored svih ali taj blok je bio bas skolski. Ne znam kako su tu videli faul, cini mi se da ni telo nije mrdnuo. 

 

Jos jedan mislim Dobricev faul mi je bio wtf sto bi mladi rekli. Digao ruke nije ni skocio a svirali su mu. 

 

Za Lazicev na kraju kad je digao ruke na preuzimanju u piku isto bez snimka ne mogu da tvrdim nista. Ali na prvo gledanje cini mi se da nije bilo nista grublje skoro svake borbe za poziciju. 

 

Da neko ne pomisli kako trazim krivce u sudijama, samo komentarisem sudjenje koje me u zadnje vreme cesto dovodi do ludila posto ne mogu da provalim na osnovu cega nesto sviraju a nesto precute. Ili korake i nosenu Berona sinoc. Pa makar su dva puta mogli da svirnu niko im rec ne bi rekao. 

 

 

 

Juce je odigrano 4 EL utakmice. 8 timova smo videli. Od tih osam najvise faulova je svirano Crvenoj Zvezdi (27), a najmanje Panatinaikosu (17). Ko ne prati, da podsetim da je juce jedan od cetiri para bio Panatinaikos - Crvena Zvezda.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, krzna said:

Juce je odigrano 4 EL utakmice. 8 timova smo videli. Od tih osam najvise faulova je svirano Crvenoj Zvezdi (27), a najmanje Panatinaikosu (17). Ko ne prati, da podsetim da je juce jedan od cetiri para bio Panatinaikos - Crvena Zvezda.

Trebalo je da napustimo teren.

  • Like 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

kad smo kod BAT-a, el isplatismo više Dangubu nestrpljivog da mož' iskeširamo krštenog pleja sada kada je jasno da je car go ko pištolj...

...a projekat ''Phillip in Europe'' eto završen već na prvoj exkurziji.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mene najvise brine Tomic.
Branio sam ga od pocetka prosle sezone, pokazao je na kraju da ume da pripremi ekipu kada je najbitnije, ali ove dve utakmice su bile uzasne.
U rekordnom roku smo sastavili tim, zadrzali sve igrace koje smo hteli, doveli vrhunska pojacanja za nase uslove a igre nema ni u naznakama.
Minutaza L. Brauna, neizvodjenje Odza, bez ikakve akcije, strategije, defanzivno totalno neuigrani....
Jesu neki igraci van forme (Djenka, D. Braun), Kuzmicu ce isto trebati dosta vremena, ali jednostavno ova ekipa koja je prosla kompletne pripreme mora da izgleda mnogo bolje.

Igracki, mislim da je to dosta dobro, samo ako Tomic uspe da ih iskoristi. Trenutno deluje kao da niko ne zna svoju ulogu u timu.
Mora za sacekati Braun 1 i 2, moraju igrati sto vise i dati im vise prostora i slobode.
Za Djenku verujem da niko ne sumnja da ce vrlo brzo biti onaj stari.
Odzo je uzasno izgledao, ali i dalje verujem da on moze biti vrlo upotrebljiv u jednoj dobro organizovanoj igri.
Covica necu komentarisati jer njega ne racunam u igrace. Nadam se da imati ponosa i obraza i sam otici u narednih mesec dana jer je evidentno da ne moze. Stvarno ne vidim svrhu ovog blamiranja od strane porodice Covic. Ovo kazem najiskrenije i bez trunke zlobe i lose namere. Da moj sin sutra pocne da trenira i da se ovoliko vidi da ne moze, ja bih mu prvi rekao da to nije za njega, a ne da mu sopstveni navijaci psuju sve po spisku i da ga pljuju i kunu. Stvarno ne znam sta im to treba. Nek oseti EL mesecak dana i nek uradi ono sto je najbolje za klub koji voli, ali i za njega i svoju porodicu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Rajon Rondo said:

Mene najvise brine Tomic.
Branio sam ga od pocetka prosle sezone, pokazao je na kraju da ume da pripremi ekipu kada je najbitnije, ali ove dve utakmice su bile uzasne.
U rekordnom roku smo sastavili tim, zadrzali sve igrace koje smo hteli, doveli vrhunska pojacanja za nase uslove a igre nema ni u naznakama.
Minutaza L. Brauna, neizvodjenje Odza, bez ikakve akcije, strategije, defanzivno totalno neuigrani....
Jesu neki igraci van forme (Djenka, D. Braun), Kuzmicu ce isto trebati dosta vremena, ali jednostavno ova ekipa koja je prosla kompletne pripreme mora da izgleda mnogo bolje.

Igracki, mislim da je to dosta dobro, samo ako Tomic uspe da ih iskoristi. Trenutno deluje kao da niko ne zna svoju ulogu u timu.
Mora za sacekati Braun 1 i 2, moraju igrati sto vise i dati im vise prostora i slobode.
Za Djenku verujem da niko ne sumnja da ce vrlo brzo biti onaj stari.
Odzo je uzasno izgledao, ali i dalje verujem da on moze biti vrlo upotrebljiv u jednoj dobro organizovanoj igri.
Covica necu komentarisati jer njega ne racunam u igrace. Nadam se da imati ponosa i obraza i sam otici u narednih mesec dana jer je evidentno da ne moze. Stvarno ne vidim svrhu ovog blamiranja od strane porodice Covic. Ovo kazem najiskrenije i bez trunke zlobe i lose namere. Da moj sin sutra pocne da trenira i da se ovoliko vidi da ne moze, ja bih mu prvi rekao da to nije za njega, a ne da mu sopstveni navijaci psuju sve po spisku i da ga pljuju i kunu. Stvarno ne znam sta im to treba. Nek oseti EL mesecak dana i nek uradi ono sto je najbolje za klub koji voli, ali i za njega i svoju porodicu.

Jbg,covek ima neverovatnu  perdikciju politickih dogadjaja (drustvena nauka,a mislim da je magistar masinskog fakulteta).Ali ocigledno ne vidi ono sto je svakome odavno jasno.Jos jedan dokaz da roditeljska ljubav nema kraja.Jos jedna topla ljudska prica.🤣

Edited by placebo
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Stondisha said:

 

A i da se odrekne, ti si na dvojci prepunjen, a keca da igra može kao Đenka, jedno 5 minuta uz neku specifičnu rotaciju.

Sa Bilijem i Dobricem,cak je ta 4/4 najbolje izgledala od onog sto smo uspeli juce videti.Izgleda bolje igraju kad ih ne gledamo,posto prvu cetvetinu niko nije video .Samo da ne bude ono"hvala vam sto ne dolazite".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...