Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

6 minutes ago, Pero_Cameron said:

I pre 2 godine smo trebali skoro sve u Areni igrati pa kada su rezultati oterali publiku Čova se prekomandovao u Pionir.

 

mislim da prekomandovanja u pionir vise nece biti. verujem da djordiju krvare oci svaki put kada vidi raspali pionir, a vesicevo sminkanje sigurno nije mnogo pomoglo.

Link to comment
Share on other sites

Zasto Arena a ne Pionir.

 

Zbir sezonskih plus paketi ( gornji plus donji nivo) stiglo se do blizu 7,000 stalnih . 

Ostatak do pristojne brojke u Areni  (preko 13,000) ce se popunjavati sa dnevnim kartama koje opet nece biti preskupe da ljudi mogu da isprate KKCZ. 

FK scenario sa "razumnim" cenama za LS se nece desiti.

Prethodnih sezona donja granica rentabilnosti zakupa Arene je bilo cca 9.000 ulaznica.

Zbog novog ugovora i znatno nize cene zakupa taj broj neophodnih prodatih karata da bi bili u plusu se drasticno smanjio, tako da sada se projektuje i veca zarada u zavisnosti od broja prodatih ulaznica.

Takodje u Areni je odvojen poseban VIP deo po posebnim cenama koji ranije nije klub imao.

 

Za Barsu i Himki cene nece biti bas jeftine iz razloga sto je vise od pola kapaciteta pod sezonskim, te ce ostatak hale za dnevne karte biti razgrabljen verovatno brzo.

 

Sve je ovo teoretski, a prakticno sve zavisi od rezultata.

 

Edited by Šarac
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Šarac said:

Zasto Arena a ne Pionir.

 

Zbir sezonskih plus paketi ( gornji plus donji nivo) stiglo se do blizu 7,000 stalnih . 

Ostatak do pristojne brojke u Areni  (preko 13,000) ce se popunjavati sa dnevnim kartama koje opet nece biti preskupe da ljudi mogu da isprate KKCZ. 

FK scenario sa "razumnim" cenama za LS se nece desiti.

 

uh, preko 13k ce dolaziti samo na pocetku i ako rezultati budu jako dobri. nisam bas takav optimista. bice super ako sezonci budu dolazili redovno, a turisticke publike koliko dodje - dodje.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pepe sancez said:

@Šarac

Nego, imas li neki info u vezi Danginog Bate?

Bice regulisano kao i sa svima sto se dogovorilo, ostao je kratak za onaj deo plate kada nije igrao ( ni prvi ni poslednji), Bat mu nije priznao potrazivanja za neke bonuse jer je od neisplacenih bonusa potpisao novi ugovor a Danga nije uspeo da dokaze kada su isplate bile da li su bile po slovu ugovora , starog  ili novog.

Bjelica, Jankovic, Dangubic.

 

Ono sto je mozda ohrabrujuce  a nevezena za gore spomenuto je da Kuzma trenira sa ekipom i svi se nadamo da ce sledece nedelje dobiti zeleno svetlo da moze da udje i u zvanicna takmicenja.On se odlicno oseca, niti ce nositi zastitnu masku jer mu nije ni potrebna. Barem on tako kaze.

 

Edited by Šarac
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Šarac said:

Ajmo opet, Barsa i Himki, u tih 7 dana je Arena zauzeta i igramo sa Himkijem u Pioniru.

Moguce je da si u pravu. Definitivno u klubu rade debili koji ne znaju ni s kim igramo u Pioniru, jer na sajtu pise Zenit.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Šarac said:

Bice regulisano kao i sa svima sto se dogovorilo, ostao je kratak za onaj deo plate kada nije igrao ( ni prvi ni poslednji), Bat mu nije priznao potrazivanja za neke bonuse jer je od neisplacenih bonusa potpisao novi ugovor a Danga nije uspeo da dokaze kada su isplate bile da li su bile po slovu ugovora , starog  ili novog.

Bjelica, Jankovic, Dangubic.

 

Ono sto je mozda ohrabrujuce  a nevezena za gore spomenuto je da Kuzma trenira sa ekipom i svi se nadamo da ce sledece nedelje dobiti zeleno svetlo da moze da udje i u zvanicna takmicenja.On se odlicno oseca, niti ce nositi zastitnu masku jer mu nije ni potrebna. Barem on tako kaze.

 

Procitao sam ja sve. Razumijem da i klub ima svoj nacin poslovanja, tj. da odugovlaci i dogovara isplate kasnije. A cinilo mi se da sa Dangom postoji takva vrsta dogovora i povjerenja pa me samo to iznenadilo kad sam vidio BAT. Da li je klub to znao? Inace, sta mislis ima li jos neka tuzba da visi iz te sezone ili ranije?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Šarac said:

Ono sto je mozda ohrabrujuce  a nevezena za gore spomenuto je da Kuzma trenira sa ekipom i svi se nadamo da ce sledece nedelje dobiti zeleno svetlo da moze da udje i u zvanicna takmicenja.On se odlicno oseca, niti ce nositi zastitnu masku jer mu nije ni potrebna. Barem on tako kaze.

 

Ovo je baš lepa vest, za početak 10-ak minuta ne treba više.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zizu said:

Moguce je da si u pravu. Definitivno u klubu rade debili koji ne znaju ni s kim igramo u Pioniru, jer na sajtu pise Zenit.

Ja sam isto bio ubedjen da je Zenit, medjutim pre neki dan sam cuo da je ipak Himki.............. eh sada ako su oni nesto meni pogresno preneli, ali svojim usima cuo.

 

@Haggard

 

Malo je klubova u EL koji u dan isplacuju svi imaju repove, nego eto verovatno uspeju da to rese pre nego sto to dodje do Bata.

Kuzmic je na primer kada je kod nas presao iz Pao, naplatio svoju sezonu kod njih tek posle godinu dana, a  o finanisijskom stanju oba kluba je glupo i raspravljati.

Jednostavno ne svidja se ni meni taj manir, ali je Dangubic vukao dugovanja iz sezonu u sezonu, nakupi se, ipak je bio 4 godine kod nas.

Na kraju ako ne platis na mostu platices na cupriji sa deblim troskovima. 

Iz glave sada mogu da izracunam da je na te bezpotrebne extra troskove , kamate na Batove jedan dobar igrac bacen kroz prozor na godisnjem nivou. 

 

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kankkunen said:

Ovo je baš lepa vest, za početak 10-ak minuta ne treba više.

Da samo ne ocekujemo od njega ne znam kakve partije , njegova forma je bila upitna i pre nesrece, ali sam u cetvrtak prvi put stao pored Ognjena, ja imam svojih dva metra ali koliki je on covek ja sam izgledao kao Filip pored  bilo kog igraca u El). 

Vidi se da je Ognjen predobar covek za onakvu visini i suvise stidljiv i povucen. Njega kao da je bas sramota sto mu se sve to desilo, nadam se samo da je psihicki spreman.

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Haggard said:

mnogo je ruzno da se stize do bat-a sa igracem koji je tu bio 4 godine i ostavio veliki trag. bas me cudi da za te 4 godine nisu izgradili neko poverenje i da ne mogu da se dogovore. svaki bat baca ljagu na klub.

Dangubic se tu mnogo nije pitao, nije da je sada Dangubic bio bez hleba, nego on sve prepustio Misku, kao i svi Miskovi igraci. Misko vise nije glavni nabavljac igraca u KKCZ oseca se malo i skrajnut, zato i ne treba da cudi da bas ovog leta na Batu smo sa dva njegova igraca u vrlo kratkom roku. (Milko i Danga).

Ne treba zaboraviti da je onog leta kada smo uzeli prvu aba i kls titulu tri igraca su nas pustili na BAT ( Stimac, Tadija, Simon), pa se ispeglale obaveze preko "trening kompenzacije" za Bobija.

Jebiga, nijedan novi igrac nije kupljen preko njega ove sezone, sem Djenke, a tu je Djenka insistirao da se vrati kod nas, Misko je imao druge ideje za njega.

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Haggard said:

i u najgoroj formi bice korisniji od odza

Svi smo pod utiskom Odza , cinjenica da je i neke pripremne utakmice odigrao katastrofalno, ali on nije bio ni planiran da bude back up 5, cak je bio blizu prodaje da se nije desilo ovo sa Kuzmom.

Jbga, da se samo nadamo da ce dobiti zeleno svetlo, da ga cekamo koliko god bude trebalo, jer velika vecina ce ocekivati od njega da seje zlato na terenu, svi zaboravljaju koliko posle jedne cetvrtine sta je bilo juce , a ne ovo sto se desilo Ognjenu.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Zizu said:

Moguce je da si u pravu. Definitivno u klubu rade debili koji ne znaju ni s kim igramo u Pioniru, jer na sajtu pise Zenit.

tako je, Barsa i Himki zbog nekih predstava za decu na ledu, Zenit je tek u martu 

Link to comment
Share on other sites

Mnogo postova u stilu samo da se Kuzmic vrati sto pre. A on lik dve godine skoro nije igrao. Posle dve godine Dzordan se raspao a ne Kuzmic posle ligamenata i saobracajne nesrece.

Od gotovog tima dodjosno do cekanja Kuza - Lorenca - Djenke - Brauna i jednog pedaliranja koje je najneverovatnije da se desi. 

 

 

P.s. nigde ne videh vest ko je na kraju vozio u tom udesu? Zanimljivo da Kuzmic niti jednu izjavu oko toga nije dao. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Kuzmu treba uvoditi postepeno, pre nego sto zaigra u EL mora da odigra bar dva,tri meca u ABA da povrati samopouzdanje, rutinu i da oseti teren, poznajuci ljude, bez obzira na sve, posle dve lose utakmice u EL bi pocele price koje bi bile kontraproduktivne i samo bi upao u jos veci kanal. Nadam se da je Ogi uspeo da povrati i dobar deo misicne mase i da ce to biti pod specijalnim monitoringom. Centru njegovog tipa je snaga od krucijalne vaznosti.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Šarac said:

Svi smo pod utiskom Odza , cinjenica da je i neke pripremne utakmice odigrao katastrofalno, ali on nije bio ni planiran da bude back up 5, cak je bio blizu prodaje da se nije desilo ovo sa Kuzmom.

Jbga, da se samo nadamo da ce dobiti zeleno svetlo, da ga cekamo koliko god bude trebalo, jer velika vecina ce ocekivati od njega da seje zlato na terenu, svi zaboravljaju koliko posle jedne cetvrtine sta je bilo juce , a ne ovo sto se desilo Ognjenu.

 

Ne treba zaboraviti ni da Kuz ima samo jednu vrhunsku EL sezonu 16/17 u Zvezdi kod Radonje. Sve ostalo je bilo, pa onako, go prosek. 2 godine povredjen, pa saobraćajka.

Veliki je upitnik nad njegovim učinkom.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Green23 said:

Kako misliš istrošeni Pao? :lol_2: Znači neće nikad ispod 87 poena? :lol_2:

 

Možda Pao nije po imenima jaka ekipa, ali mogu biti jako zajebani, nikome neće biti lako protiv njih. 

 

Istroseni igracki, nece daleko dogurati ove godine. Mada sve utakmice sto sam pratio su bile lose, vecina ekipa igra totalno divlju kosarku. Ok, pocetak sezone ali kao da niko nije ni prosao pripreme.

 

Pao ce ove godine da rutiniraju svi i u Atini, a kamoli sa strane. 

 

 

Edited by vepar
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...