Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

8 minutes ago, Južni said:

 

Naravno da može. 

 

 

Na EL tekmama / derbijima uvek je policija na terenu / u hali. 

 

 

Ok. Ukinuti sport u Srbiji instant. 

 

 

Ok. 

situacija ni najmanje nije uporediva sa EL, nema potrebe da obrazlazem.

 

to sto je dobrom delu navijaca postalo normalno da policija brani igrace od navijaca, nije moj problem, vec problem drustva u

kom zivimo.

 

u stvari, na neki nacin i jeste moj problem.

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor028 said:

Ljudi, zatvaraj topik, katanac i da se ne pozdravljamo. Nek otvori neko novu temu "KK Covici", to je jedino realno.

 

kk "nebojsa" i filijala kk "filip", takoreci filipijala.

i onda da igraju izmedju sebe do iznemoglosti, tu ce uvek biti fer i korektna borba, nema bezbednosnih rizika.

Edited by Haggard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Ovo sve mirise na pocetak kraja Aba lige, njene vaznosti. Na tviteru idu neke price da istupamo iz plej ofa aba lige.

 

Kako možeš tek tako da preneseš prvu stvar koju pročitaš na netu, bez obzira da li ista sadrži bilo kakvo utemeljenje u logici?

 

Kao prvo, kako Zvezda može da istupi iz playoff-a, kad se u isti još uvek nije plasirala (kao niti jedna druga ekipa u celoj ligi)?

Drugo, samo 2 klika su dovoljna da proveriš i uveriš se da je nalog koji je isto podelio, kreiran od strane lika koji se lažno predstavlja kao Brezovac.

 

Bilo mi je dovoljno 2 sekunde da dođem do ove informacije, tako da ne vidim zašto bi bilo kome, pa i tebi, bilo teško da uradiš isto.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, StephenBob said:

Inace, ovo je naravno bila direktno Vuciceva odluka da se ne ide u Podgoricu i da se napusti avion, da bi se smirilo stanje. Jer to odgovara i njemu i Milu. Vucic je neko ko je sve ovo precutno odobrio sto se tice izglasavanaj zakona u Crnoj Gori. Ni jedne sekunde nije stao u zastitu srpskog naroda. A svi znamo i zasto, zato on i Milo vrlo dobro saradjuju, da sad ne iznosim detalje ovde, ali znamo dobro o cemu se radi, svako ko to nije ukapirao ima ozbiljan nedostatak inteligencije. Mnogi ne znaju i to da je Vuciceva zena Djukanovic devojacko prezime, i da je u rodbinskim odnosima sa Milom. Velike su tu igre u pitanju, mi narod smo samo koleteralna steta.

 

Sto se tice KK Crvene Zvezde, jako sam razocaran, osecam se kao da mi je neko umro. Osecam se gore nego kada je otisao Dejan Radonjic. Ovo je tako kukavicki da ja nemam reci, ovo je ponizavajuce totalno. Umesto da smo izasli i stali uz svoj narod tako sto cemo da pokazemo da imamo herca i da se niceg ne plasimo, da odigramo tu utakmicu i pobedimo u inat tome sto ce sa tribina da se vredja i zvizdi...  Umesto da nam to bude motiv, mi se ponasamo kao devojcice. Nemojte samo da mi kazete da bi igraci bili ugrozeni, nema sanse da bi se ikom nesto desilo, jake snage policije bi tu bile, jer kad bi se nesto u ovom trenutku desilo to bi bio i kraj ABA lige. Nije to sad ni njima tamo u interesu, budite sigurni. Jako sam razocaran, ovo je veliki udarac. Nadam se da cemo izgubili 20-0 i da ce nam oduzeti dovoljno bodova da ne udjemo u Plejof, jer mi to na celu sa Cokijem nismo n izasluzili. Ovo je skandal sta su napravili od kluba, ovo vise nije moja Zvezda. Nikakva vanredna konferencija Nebojse Covica me ne zanima, to je sve mlacenje prazne slame.

Ovo sto posto nije samo Cokijeva odluka, u svakom slucaju, kukavicki.

Link to comment
Share on other sites

Jos ce na kraju da ispadne da su  Covicevi botovi oni koji smatraju da ne treba da se ide dole. Ako postoje informacije da ima i promila sanse da se igracima desi nesto lose, ne treba ici. Naravno da je Nebojsi ovo kec na deset, naravno da ce  da ovime pokusa da prikrije huku oko Filipa... Ali, da moji igraci, a ja ih dozivljavam kao moje najrodjenije, ponovo prolaze kroz onaj proslogodisnji pakao, a verovatno i mnogo gori... Neka , hvala.

Aba je morala barem da kazni i Buducnost da protiv nas kao domacin ima praznu halu. Kakva god da je procedura, to se moglo izvesti.

Link to comment
Share on other sites

Najrađe bih opljunuo po Nebojši iz sve snage, ali me sprečava nedostatak informacija. Sa velikom ogradom kažem da MOŽDA postoje stvarne informacije o ugroženosti naših igrača. Mada mi mnogo verovatnije deluje mogućnost da ovaj opet lovi u mutnom. Koga, šta, tek to mi nije jasno ako je tako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju krajeva cucemo sve od pola 5.  Odnos Buducnost - Zvezda je do zla boga kontaminiran. Ja ne vidim da ce se i u vremenu koje je pred nama stvari promeniti. Ukoliko jedna strana drzavni projekat mitinguje na mecevima Zvezda- Buducnost i dokazuje samoj sebi moc, silu snagu onda to nema mnogo veze sa sportom.

Link to comment
Share on other sites

Ja jos nisam cuo da je neki og igraca ubijen, osakacen ili prebijen na gostujucem terenu u evropi. Ne znam sta sem ovoga moze biti pretnja za bezbednost? Pa ako vidis da je nebezbedno i da nema uslova za igru povuces ekipu sa terena. Ovako je svima jasno da je u pitanju politicki potez. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, BojanaCZV said:

situacija ni najmanje nije uporediva sa EL, nema potrebe da obrazlazem.

 

to sto je dobrom delu navijaca postalo normalno da policija brani igrace od navijaca, nije moj problem, vec problem drustva u

kom zivimo.

 

u stvari, na neki nacin i jeste moj problem.

 

 

peta utakmica u beogradu se igrala...  al ajde  nema veze

Pitanje je kako je Nebojša iz Železnika procenio kakvo će sranje da bude u hali večeras?

ne nego CZV ne liči na tim koji u ovom trenutku može da pobedi KK Budućnost u Podgorici, postoji šansa da se ispuši za plej of, pravi izlaznu strategiju:

 

Quote

Zbog komplikovane političke situacije u CG KK Crvena Zvezda napušta ligu u kojoj nastupaju CG klubovi     ne putuje u PG zbog bezbednosnih razloga.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

peta utakmica u beogradu se igrala...  al ajde  nema veze

Pitanje je kako je Nebojša iz Železnika procenio kakvo će sranje da bude u hali večeras?

ne nego CZV ne liči na tim koji u ovom trenutku može da pobedi KK Budućnost u Podgorici, postoji šansa da se ispuši za plej of, pravi izlaznu strategiju:

 

 

Sa kim se to svadjaš čoveče?

Idi na konferenciju za štampu u pola 5 pa Čović postavi pitanje.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa da nije sin istog tog ministra policije prosle godine pljuvao igrace gde su jedine tenzije bile evroligaske pa da prodje prica da pred odabranom publikom nece biti problema. A sada dodaj versko/etnicke tenzije i sve ovo sto se desilo u poslednjih par dana u toj drzavi. On bezbednost nije mogao da garantuje od svog sina ali zato hoce sada.
Znamo sta se desilo u 5 utakmici posle tog pljuvanja, fotosesija na terenu 20 debila.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

peta utakmica u beogradu se igrala...  al ajde  nema veze

Pitanje je kako je Nebojša iz Železnika procenio kakvo će sranje da bude u hali večeras?

ne nego CZV ne liči na tim koji u ovom trenutku može da pobedi KK Budućnost u Podgorici, postoji šansa da se ispuši za plej of, pravi izlaznu strategiju:

 

 

 

Šta je tačno bio problem u vezi pete utakmice?

Izuzev što se onih nekoliko magaraca prošetalo i slikalo na terenu, sklonili se za manje od minut, mimo toga nikome dlaka sa glave nije falila.

Isto važi za bilo koje prethodno gostovanje KKB u Beogradu.

 

Što se Podgorice tiče, treba li opet da se postavljaju slike zaletanja i režanja na igrače od ekipe koja sedi do aut linije, pa oni tiplovi i čime su sve već gađani + rušenje zaštitne ograde iza klupe sa igračima. A ima i snimak onih Bokanovih pretnji, pri izlasku iz Pionira, nije valjda da se toga niko ne seća?

A o stvarima van hale da ne pričam, tu je tek svašta bilo.

 

A ovo o tome kako ova Zvezda ne može da pobedi Budućnost dole, a dobila je 3 od poslednja 4 gostovanja u EL, i to odlični Armani, između ostalog, bolje da ne komentarišem. 😁

Ajde sad reci kako je bilo koja od tih ekipa lošija od Budućnosti, pa da se barem malo ismejemo, pored svih ovih mučnih vesti. :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ace Rimmer said:

 

Pa ime i treba promjeniti u nešto šta je vezano za Srbiju, npr šljiva, malina, a ne komunizam. Ili jednostavno neka se zove Beograd.

 

Moze KK Vepar?

 

Po svinjogojstvu, to nam je bila najuspesnija grana privrede nekad.

  • Like 8
  • Thanks 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...