Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, propolis said:

Jes uvrnuto 😂😂😂

Hahaha, hteo sam postaviti i objašnjenje. 

Ne volim Zvezdu u sportskom smislu, ne želim joj uspehe, jer to znači da Partizan ostaje bez istih. 

Ali mi se ova Čovićeva Zvezda gadi, tj. to što on radi vašem klubu, pa samim tim i klub, da kažem. 

Jeste uvrnuto, hteo sam kratko da objasnim, al' ispade kratko i nejasno. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, laki perkos said:

Malo se razlikuju ratne ili poratne situacije u Srbiji a i zahtevi stranih klubova da se igra na neutralnom terenu od ove situacije u CG gde nije čak ni vanredno stanje. Ima sporadicnih blokada i sukoba policije i civila ali zivot se odvija skoro pa normalno.  U Morači nikad nismo bili lepo dočekani tako bi bilo i danas uz naravno dodatak za proslu sezonu bez obzira ko je prvi poceo. Morali smo da odemo ovako smo ispali kao onaj šereni voz!

 

Mi smo protiv Lestera igrali 2000. godine u septembru i tada bi se situacija mogla okarakterisati tvojim recima neki gradjani protestuju zbog izbora, policija drzi sve pod kontrolom, Uefa je sigurno dobila garancije od nase policije da igracima Lestera nece pasti dlaka sa glave. Nije bilo nikakvog rata, al eto Uefa opet nalozila da CZ  igra u Becu. Tada nije bilo ni u Srbiji uvedeno vanredno stanje.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uvrnuto said:

 

Gledam video i razmišljam kakve bi face ispale igrači Zvezde da su napravili ljudski štit. Mislim, ludilo je što uopšte razmišljam o tome, ali je takva situacija. 

Uzeo sam sad za primer Zvezdine košarkaše zbog videa, ali govorim generalno. Pogotovo što mislim da se neki košarkaši iz kkcz i kkp druže. 

Mislim da bi bila jaka poruka. 

 

U poslednje vreme, tj. od kad je krenulo sve sa Lakijem, vas puno čitam, jer me interesuje situacija i podržavam vas potpuno u teranju ovog vašeg idiota iz kluba, a i iz sporta uopšte. 

"Ne volim" Zvezdu, ali Čovići mi je ogadiše.

 

Isto bi face ispali i igraci Buducnosti da su stali ispred svojih kolega.

 

Problem je sto se oni nista ne pitaju. Pa nasi igraci su se svi postrojili kao vojska kada je predsednik naredio rekao da bi bilo dobro da se pruzi podrska Filipu protiv zlih navijaca. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Mi smo protiv Lestera igrali 2000. godine u septembru i tada bi se situacija mogla okarakterisati tvojim recima neki gradjani protestuju zbog izbora, policija drzi sve pod kontrolom, Uefa je sigurno dobila garancije od nase policije da igracima Lestera nece pasti dlaka sa glave. Nije bilo nikakvog rata, al eto Uefa opet nalozila da CZ  igra u Becu. Tada nije bilo ni u Srbiji uvedeno vanredno stanje.

Eto čak i da si u pravu razlika je sto je Lester odmah zatrazio promenu mesta odigravanja na osnovu izvestaja njihove ambasade. Da je Čovic pre dva dana zatrazio odlaganje ili igranje na neutralnom to bih i razumeo. Ovako samo je iskoristio probleme koje ima SPC u CG da poentira u svoj suludoj borbi sa Bokanom. Da li neko ocekuje da ce nas u eventualno polufinalu plej ofa bolje docekati cak i ako uhapse.Amfilohija?  I nista nam novo izneo.nije sto vec nismo znali pred prethodna gostovanja

Edited by laki perkos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klasika. Dok gori Hilandar, Kosovo, hramovi SPC u CG, produži po volji, gde ćemo da igramo košarke. To za nacionalno opredeljene budale. Za one malo pametnije žvaka o ugroženosti igrača. A u stvari politički dogovor dva Dona, kao što je već neko drugim rečima napomenuo. Ceh plaća Zvezda. A imali smo Futuru potpuno na ziceru. Nikad bezbednost u hali ne bi bila veća nego danas. Varvari bi smeli samo da pevaju, skandiraju i zvižde a verovatno bi i dobili direktivu da u datoj situaciji skandiranja sa "ubij..." nisu poželjna. O gađanjem građevinskim materijalom i kovanicama, uletanju magaraca na teren i neposrednom ugrožavanju igrača nema ni reči. To Don Milu i uvozniku banana u ovom trenutku nikako ne bi odgovaralo, dok bi nama nasuprot odgovaralo da dobijemo iole realan povod za napuštanje utakmice i zahtev da se Futura kazni.

 

Onima, koji su propustili taj detalj, na ulicama se kontra policije nalaze Srbi u Crnoj Gori, ne milovski stormfront. Oni sigurno ne bi napali delegaciju i igrače Zvezde, a ovi drugi bi rizikovali iskru za dramatično pogoršanje stanja na ulicama ako bi samo vlas kose nekome iz Zvezde falila. Nikad Zvezda u Podgorici ne bi bila zaštićenija i bezbednija nego danas. Na to i deo Varvara i domaćih igrača Future možda ima neko svoje nemilovsko mišljenje o situaciji u Crnoj Gori i takav eventualni raskol bi Zvezdi savršeno odgovarao. Možda bi deo njih bio manje napržen i fokusiran. Ako bi se i zadesio neki nekontrolisani magarac, baš danas bi dobio gadno od Milovih specijalaca po glavi ili bubrezima. To bi tek bila hit situacija - Milovi specijalci biju Milov stormfront. I batalite više te priče o sinu ministra policije CG. Tad je imao očigledno eksplicitnu dozvolu za svoj nastup. Sada bi bila suprotna situacija.

 

Sa zicera u našu korist došli smo do zicera u korist Future i krugova u ABA, koji Zvezdi i nisu baš naklonjeni (da se blago izrazimo). Marš u tri lepe i predsednik države i predsednik kluba.

 

 

Edited by Akiro
  • Like 29
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Akiro said:

Klasika. Dok gori Hilandar, Kosovo, hramovi SPC u CG, produži po volji, gde ćemo da igramo košarke. To za nacionalno opredeljene budale. Za one malo pametnije žvaka o ugroženosti igrača. A u stvari politički dogovor dva Dona, kao što je već neko drugim rečima napomenuo. Ceh plaća Zvezda. A imali smo Futuru potpuno na ziceru. Nikad bezbednost u hali ne bi bila veća nego danas. Varvari bi smeli samo da pevaju, skandiraju i zvižde a verovatno bi i dobili direktivu da u datoj situaciji skandiranja sa "ubij..." nisu poželjna. O gađanjem građevinskim materijalom i kovanicama, uletanju magaraca na teren i neposrednom ugrožavanju igrača nema ni reči. To Don Milu i uvozniku banana u ovom trenutku nikako ne bi odgovaralo, dok bi nama nasuprot odgovaralo da dobijemo iole realan povod za napuštanje utakmice i zahtev da se Futura kazni.

 

Onima, koji su propustili taj detalj, na ulicama se kontra policije nalaze Srbi u Crnoj Gori, ne milovski stormfront. Oni sigurno ne bi napali delegaciju i igrače Zvezde, a ovi drugi bi rizikovali iskru za dramatično pogoršanje stanja na ulicama ako bi samo vlas kose nekome iz Zvezde falila. Nikad Zvezda u Podgorici ne bi bila zaštićenija i bezbednija nego danas. Na to i deo Varvara i domaćih igrača Future možda ima neko svoje nemilovsko mišljenje o situaciji u Crnoj Gori i takav eventualni raskol bi Zvezdi savršeno odgovarao. Možda bi deo njih bio manje napržen i fokusiran. Ako bi se i zadesio neki nekontrolisani magarac, baš danas bi dobio gadno od Milovih specijalaca po glavi ili bubrezima. To bitek bila hit situacija - Milovi specijalci biju Milov stormfront.

 

Sa zicera u našu korist došli smo do zicera u korist Future i krugova u ABA, koji Zvezdi i nisu baš naklonjeni (da se blago izrazimo). Marš u tri lepe i predsednik države i predsednik kluba.

 

 

Akiro, brate, kao da si prepisivao iz moje glave 😁.  Upravo ovim rijecima sam starom objasnjavao zasto je greska sto Zvezda nije dosla.

Win-win situacija, verbalno mogu lupetati sta hoce, prvi upaljac na teren-igraci u svlacionicu. 

I 20:0 za Zvezdu, a ne obratno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, kalistenika u rutini said:

sve je izvesnije da ipak cicvu stoji iza ovoga i da ce nam gubitak bodova kompenzovati nekim kesom za jos jednu cetvorku.

Jok. Čoki je ovo samostalno uradio.

Žvala može da se iskupi ako uplati Žordiju 10 milki za oprost grehova, a ovaj nama trogodišnji ugovor. Pošteno.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Cestiteke Covicu, brzinom munje uspeva da upropasti klub. Dobio je poziv direktno od Vucka da se ne ide na utakmicu i napustili su avion. Vucku i Milu je odgovaralo da se ova utakmica ne odigra, da se ne dizu tenzije. Jer kad su tenzije i sukobi onda su vladari nervozni, zato sto tu svasta moze da se desi, kao sto je na primer da padnu sa vlasti. Vidite i sami da Vucko samo pokusava kao neka strina da smiruje. Jasno je odakle je stigla ova odluka. Ne znam ima li smisla dalje pratiti ovaj klub, ovo je cirkus...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A vama braco ostaje da se nervirate sto smo zbog Vucka i Mila izgubili ABA titulu ove godine. Ovo je bila najvaznija utakmica u sezoni, jer nam je davala mogucnost da se nekako dokopamo prvog mesta na kraju, i preuzmemo prednost domaceg terena. Ali eto 'visa sila', izgubili smo 20-0 i oprostili se od prednosti domaceg terena, a samim tim i od titule, zasigurno.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta da mislim, ne živim u Srbiji, pa možda i nisam najupućeniji ali...

Bez obzira odakle je došla konačna odluka, da se ne ide dole, ja mislim, da možda i nije neispravna.. Pitam se, kad čitam malo ovako, dal' mora stvarno prvo nešto baš loše da se desi, da bi se svi posle toga retrogradno dohvatili pameti. Koliko god da mrzim ove Čoviće, i jednog i drugog, gde bi recimo bio problem, da se utakmica odigra za nedelju ili dve.. kad se sve ove tenzije malo smire..? Ono kao kad popizdiš pa pre nego što planeš udahneš 5, 10 puta po ponovo razmisliš šta ćeš i kako.. jednostavo sačekaš, najčeđće su odluke posle toga bolje i ispravnije.

Ja sam se lično razočarao u vodstvo ABA lige, pošto stoje sa strane i ne preduzimaju ništa i prave se blesavi, ko da je sve pet i super.. ko i da oni slede neku svoju agendu, šta ja znam.

I da, ako bi odigrali danas, nešto sam pa skoro siguran, da bismo ih dobili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zvezda je ocito istureno odeljenje SNS-a... Klub gubi podrsku velikom brzinom jer ljudi vise ovo nece da tolertisu, ovo je bolesno. Da Vucic vedri o oblaci, da odlucuje sta ce da se radi a sta nece, a pritom jos i da Cokijev sin igra u prvom timu... pa ko bi to izdrzao i podrzavao?!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Naravno da je Vrhovni naredio, ne odgovara mu da se talasa plus je postao posebno pickast nakon rane mladosti i 100 za jednog ideologije. Samo da je mir da moze da se lapa, na miru jelte.

Plus Covic ovako pomirljiv u zivotu nije bio kao danas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, kalistenika u rutini said:

sve je izvesnije da ipak cicvu stoji iza ovoga i da ce nam gubitak bodova kompenzovati nekim kesom za jos jednu cetvorku.

Bolje da utice da sklone filipa, ako vec mora da se on pita

Edited by laki perkos
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, StephenBob said:

Zvezda je ocito istureno odeljenje SNS-a... Klub gubi podrsku velikom brzinom jer ljudi vise ovo nece da tolertisu, ovo je bolesno. Da Vucic vedri o oblaci, da odlucuje sta ce da se radi a sta nece, a pritom jos i da Cokijev sin igra u prvom timu... pa ko bi to izdrzao i podrzavao?!

Klub kao klub nikad nece izgubiti podrsku onih koji ga vole...Nit je Zvezda Covic, nit SNS, nit je prvi put "zarobljena" u rukama nekih koji nisu dostojni da je vode...mnogo propagiras tu tezu, maltene u svakom postu...niko ovde ne zeli da Zvezda izgubi utakmicu, titulu, sta god...bez obzira sta neko ponekad u afektu napise...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Mi smo protiv Lestera igrali 2000. godine u septembru i tada bi se situacija mogla okarakterisati tvojim recima neki gradjani protestuju zbog izbora, policija drzi sve pod kontrolom, Uefa je sigurno dobila garancije od nase policije da igracima Lestera nece pasti dlaka sa glave. Nije bilo nikakvog rata, al eto Uefa opet nalozila da CZ  igra u Becu. Tada nije bilo ni u Srbiji uvedeno vanredno stanje.

Mislim da ti primer nije dobar. Meč je trebalo da se igra 28.09.2000.  u Beogradu i procena je bila da je politička situacija suviše komplikovana (kao što je i bila) i da policija ne može da garantuje bezbednost (a da nije mogla videli se na sledećem večitom derbiju). To nisu bili obični protesti, pošto je zemlja bila na ivici građanskog rata. Nedelju dana kasnije desio se "peti oktobar". Treba imati i na umu da se Englezi nisu osećali sigurno pošto je prošlo samo godinu dana od bombardovanja, plus teška politička situacija i UEFA im je izašla u susret. Nema veze sa ovim što se danas događa u CG.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ZiS said:

Klub kao klub nikad nece izgubiti podrsku onih koji ga vole...Nit je Zvezda Covic, nit SNS, nit je prvi put "zarobljena" u rukama nekih koji nisu dostojni da je vode...mnogo propagiras tu tezu, maltene u svakom postu...niko ovde ne zeli da Zvezda izgubi utakmicu, titulu, sta god...bez obzira sta neko ponekad u afektu napise...

 

Druze, ljudima se ogadio i Covic i Vucic i ne zele da daju podrsku. Veruj mi znam gomilu ljudi koji su prestali da dolaze na utakmice jos posle odlaska Dejana Radonjica, a kamoli nakon svega ovoga sto se posle toga desavalo, valjda i sam vidis da su tribine nakon Radonjica pocele da budu sve praznije i praznije. Niko lud nece da daje podrsku klubu i da navija za tim gde igra tatin sin iako ima najgoru statistiku u Evroligi. Ljudi ce jednostavno da odu na standby i dovidjenja, bice prazna hala do nekih drugih dana. Te fraze "nije Covic Zvezda" su tacne, ali ne pomazu previse, ljudi sve manje dolaze na utakmice jer ne osecaju da podrzavaju nesto ispravno. Nista ja ne potenciram, ja samo konstatujem, ovo ti je realnost, nazalost. Mozes da lazes neke ljude neko vreme, ali ne mozes da lazes sve ljude sve vreme.

https://kosarka.hotsport.rs/2019/12/30/vucic-o-zvezdinoj-odluci-pricao-sam-sa-nebojsom-covicem

Edited by StephenBob
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...