Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

3 minutes ago, McLeod said:

 

Moze KK Vepar?

 

Po svinjogojstvu, to nam je bila najuspesnija grana privrede nekad.

 

Pa juce sam gledao Kvadraturu kruga šta mi je bacio jutub. Kaže čovjek da imamo 42 milijuna stabala šljive, a pre 100 godina smo imali 5 puta više.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stoned Laki21 said:


samo jedno pitanje:

Čovke odlučio da se ne ide u PG, da ne bi igrači future imali opet neki fotosešn  kad dodju seleći put u BG?

 

Kakva zamena teza, i posle pričaš da ne radiš to namerno.

 

Taj "fotosešn" je jasno izazvan onom situacijom kada neko od Zvezdinih igrača pre početka 3 utakmice finala, prilazi da uzme loptu, dok je neki lik pored terena sklanja, dodaje dalje nekome na tribinama, koji potom baca ka centru terena gde su grupisani Zvezdini igrači, i pogađa jednog od njih istom.

Plus ono zaletanje na Filipa i ne znam koga još, dok sklanjaju upaljač iz terena na zagrevanju.

 

Ne mogu više ni da se setim svih događaja i redosleda, koliko je gadosti i umobolnosti pojedinaca viđeno u Morači u poslednje 2 godine.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Jel bio fotosesn ove godine kada su dosli?
Mislim znam da ti ne pratis sport i da nemas pojma da smo vec igrali u BG i da nista nije bilo.
 

 

Naravno da nije jer nije bila peta utakmica finala koja se igra za titulu prvaka ABA i učešće u EL.


kao što nijedne godine nije bilo sranje u utakmicama KK CZV i KKB u regularnom delu sezone.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo po svemu sudeći znači naš oproštaj od borbe za titulu u ABA ligi, a možda i od učešća u njoj.

Pretpostavljam da Čović vjeruje u neki naš ekstra dobar rezultat u EL koji će Đordija natjerati da nas zove da učestvujemo iduće sezone bez obzira na ishod ABA.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa da nije sin istog tog ministra policije prosle godine pljuvao igrace gde su jedine tenzije bile evroligaske pa da prodje prica da pred odabranom publikom nece biti problema. A sada dodaj versko/etnicke tenzije i sve ovo sto se desilo u poslednjih par dana u toj drzavi. On bezbednost nije mogao da garantuje od svog sina ali zato hoce sada.
Znamo sta se desilo u 5 utakmici posle tog pljuvanja, fotosesija na terenu 20 debila.

Ajde, ajde, ima nas koji smo bili na prvoj i drugoj utakmici finala  na D tribini, pa smo videli ekipu tacno iza klupe gostiju koji su konstantno pljuvali igrace i trenera  Buducnosti, a o vredjanjima svakve vrste da ne pricamo. Tacno je da je na svakoj narednoj utakmici lestvica bila podignuta na visi nivo.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

Naravno da nije jer nije bila peta utakmica finala koja se igra za titulu prvaka ABA i učešće u EL.


kao što nijedne godine nije bilo sranje u utakmicama KK CZV i KKB u regularnom delu sezone.

 

P.a to su samo bile evroligaske tenzije, merenje patke ko ce da udje u EL, pa je ispalo ozbiljno sranje u oba grada sa velikim finalom u utakmici 5, dizanje nivoa svaki put.
Sada postoje i ove druge tenzije i to su veoma sveze pre 3 dana je bilo ovo u skupstini, a kazi ti meni sta se poslednji put desilo na ovim prostorima kada su se poklopile sportske i "ove druge" tenzije? Neredi? opsta tuca?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

P.a to su samo bile evroligaske tenzije, merenje patke ko ce da udje u EL, pa je ispalo ozbiljno sranje u oba grada sa velikim finalom u utakmici 5, dizanje nivoa svaki put.
Sada postoje i ove druge tenzije i to su veoma sveze pre 3 dana je bilo ovo u skupstini, a kazi ti meni sta se poslednji put desilo na ovim prostorima kada su se poklopile sportske i "ove druge" tenzije? Neredi? opsta tuca?

 

živ nisam šta će da se desi?

U CG se proSPC demonstranti šibali sa murijom i bila neka frka u skupštini. ok sve pet.

kakve to veze ima sa igranjem košarkaške utakmice KK CZV i KK Budućnost u Morači, za čiju organizaciju je zadužena ABA liga preko kluba KK Budućnost Podgorica koja je i sama domaćin utakmice i njeni igrači na istoj nastupaju?

Šta se očekuje večeras?

1. Da proSPC protestanti napadnu igrače KK Crvena Zvezda jer Crvena Zvezda nikad neće biti simbol pravog srbina i zna se kakve je nevolje i muke ta Crvena Zvezda donela ljudima na ovim prostorima (kad kažem Crvena Zvezda mislim na komunističku partiju Jugoslavije).

2. AntiSPC  protestanti  u vidu policije koja se sukobljava sa ovima iz gornjeg pasusa, će da pošalje svoje ljude u civilu na tribine pa će ovi da nasrnu na Djenku, Gista, Braune jer su oni igrači KK Crvena Zvezda, a svi mi znamo da je Crvena Zvezda jedan od stubova srBstva.



to što Huškač ima indicije da će u Podgorici biti nešto, je u rangu sa onim njegovim saznanjima da @Laki21 i drugare  organizuje i plaća Ostoja Limar, kao da ti ima i nekih Hrvatskih para iz Zagreba, al to još treba da se ispita.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ako je konfa da se saopsti da se istupa iz abe onda ok, ako je o tome kako su futura i aba protiv zvezde, onda nek jede govna.

nema tu neke mudrusti, ako je bia procenila da nije bezbedno, posaljes abi, ako oni i pored toga odobre utakmicu, onda sine napusti abu, sto dajes legitimitet ligi, koja ti ne garantuje bezbednost.

pri tom, nista bezbednije ne bi bilo, niti ce biti da se igralo, bilo u februar, martu ili aprilu.

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

razumna odluka, bolje da se ne sramotimo pred nasim (a i futurinim) amerima pa da posle citav zivot u intervjuima podsecaju kako su izvlacili zive glave na derbiju izmedju 2 plemena na divljem balkanu

 

a ovi iz ABA tek jedu gomna, ova tekma je morala biti odlozena, prvo zbog bezbednosti igraca (garantovanje bezbednosti u kosnici prepunoj ostrascenih i dokazanih varvara usred latentnog gradjanskog rata je smejurija), a drugo zbog toga sto bi neko sranje moglo prilicno izvesno da dovede do raspada lige i do jos ozbiljnije irelevantnosti ex yu klubova u evropskoj kosarci

Edited by SunZero
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, SunZero said:

razumna odluka, bolje da se ne sramotimo pred nasim (a i futurinim) amerima pa da posle citav zivot u intervjuima podsecaju kako su izvlacili zive glave na derbiju izmedju 2 plemena na divljem balkanu

 

a ovi iz ABA tek jedu gomna, ova tekma je morala biti odlozena, prvo zbog bezbednosti igraca (garantovanje bezbednosti u kosnici prepunoj ostrascenih i dokazanih varvara je smejurija), a drugo zbog toga sto bi neko sranje moglo prilicno izvesno da dovede do raspada lige i do jos ozbiljnije irelevantnosti ex yu klubova u evropskoj kosarci

Jedini incident se mogao dogoditi ako Milo dođe na utakmicu. Ne vidim zašto bi Varvari pravili sranje na utakmici sa nama, jedino bi između pristalica dps-a i njih moglo da ispadne sranje. Garantovana je bezbednost, ako se desi i najmanji incident desi, odeš sa terena i gotovo, i tražiš da se kazni Budućnost najstrožije moguće.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Green23 said:

Jedini incident se mogao dogoditi ako Milo dođe na utakmicu. Ne vidim zašto bi Varvari pravili sranje na utakmici sa nama, jedino bi između pristalica dps-a i njih moglo da ispadne sranje. Garantovana je bezbednost, ako se desi i najmanji incident desi, odeš sa terena i gotovo, i tražiš da se kazni Budućnost najstrožije moguće.

 

Ti nisi gledao finalnu seriju ABA ove godine?

Kakvu je kaznu trebala Budućnost da dobije samo za 3. meč, ne moramo dalje da idemo?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Odes sa terena i regostruje se utakmics 20:0 za domacina i koja je poenta onda?  Incident bi se svakako desio, dovoljan da se nasi igraci povuku sa terena..

Ne može da se registruje za domaćina, ukoliko je došlo do incidenta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, 12Laki said:

A kakvu kaznu smo mi trebali da dobijemo za 5 mec?

 

Mi smo kaznu dobili.

 

Ajde sad uporedi ove stvari, pa da izmerimo ko je kakvu kaznu zaslužio.

 

Dakle:

- kada se desio prvi incident i kako je sve započelo;

- ko "nije mogao" da obezbedi prisustvo gostujućim navijačima, time prekršivši pređašnji dogovor;

- Navedi koji su se sve prekršaji desili u Podgorici a koji u Beogradu;

- I za kraj, ko je sve kažnjen i koliko.

 

Pa da vidimo da li su stvari vraćene na mesto i da li su svi odgovarali za posledice dela koja su izazvali.

 

Ako nisi upućen, slobodno reci, ja sam tu da pomognem. 😉

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...