Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Evo posle vise godina pasivnog pracenja foruma (i onog starog), resih da se ucljucim.
Ne zato sto imam sta pametno da kazem, a nije vec receno, vec zato sto mozda imam nesto pametno da uradim.
Stoga bih zamolio Lakija da mi se javi na PP i omoguci da mu se pridruzim svaki sledeci put kad budemo bili u hali.
Nazalost, to nece biti tako cesto posto sam poprilicno udaljen od Beograda ali se nadam da necu biti jedini.
Sto se kasnije nesto preduzme, to ce stanje u timu biti losije ( ko je rekao kancer ).
Pa Laki, posto si se vec latio skalpela, dozvoli nam da ti asistiramo.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Swift Pancakez said:

bitno je da se neko pocne baviti problemom, umesto guranja pod tepih

Generalno, nije jedini problem, ima ih vise, ali za konacni uspjeh svakako je vazan.

 

Ali evo pitam, je li se pocelo sa rjesavanjem tog problema? Sta ti mislis?

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Ljuba82 said:

mi sinoć nismo izgubili zbog njegove igre u odbrani, sad da li zato što je čuvao klinca koji nije bio pretnja ni u kreaciji, ni u sutu, APSOLUTNO ME NE ZANIMA! Nije kriv za to i tačka

 

ti bi da pišeš šta ti hoćeš jbga ne vezano za to šta ti sagovornik odgovara.

gde piše tačno da je izgubljena utakmica zbog čovkinsa u odbrani,  ja ti pišem konstantno da je čovkins u odbrani i napadu bio ekvivalent LB koji je igrao protiv profesionalnih košarkaša, zbog toga što se na terenu takmičio/namerio na Bolmara koji je juče napunio 19.  Da su igrali ovi povredjeni i da su oni napadali i branili Čovkinsa...  ne bi se ti i ja ovde dopisivali.

Utakmica je izgubljena u trećoj četvrtini kad je na parketu bio čovkins uglanom na pleju, tu je bilo kradji živih lopti na prevodjenju, porodjane muke u napadu...  na stranu to što je morao Dženkins da igra pleja pa je to još katastrofalnije izgledalo u igri...  čak je u jednom trenutku CENTAR braun Gist prevodio loptu umesto pleja, pa onda od muke opalio trojčinu preko ruke...

Edited by Stondisha
nazvah Gista Braunom.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mairosu said:

odjutros mi ovaj clip nekako u glavi, mislim, ovakav rasplet sezone mi se javlja

 

 

Kakva legenda covek! Ko bese predsednik skupstine koji se vatao za glavu svakih 5 sekundi? I ko je ovaj mu sekundant levo?

 

Moze neko nekakav aorist na ovo da sroci?

Edited by drakon1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pepe sancez said:

Generalno, nije jedini problem, ima ih vise, ali za konacni uspjeh svakako je vazan.

 

Ali evo pitam, je li se pocelo sa rjesavanjem tog problema? Sta ti mislis?

slazem se da nije jedini problem

 

sto se tice resavanja - ne znam

na osnovu sinoc vidjenog nije

 

ali to nije ni bitno, ja se sa tobom ne slazem oko toga da sada imamo veci problem nego na pocetku sezone

problem je isti - samo je sada krenuo da eskalira

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, uini said:

 

inače, masivni rispekt za gista što je bio rad da hladnokrvno rokne ragbi-blokom onog dečka što nije hteo da pusti jra da pređe pola

 

to je drugarstvo :lol_2:

 

cenim da bi gist radije nabo jr-a, jer zbog njega mora pod stare dane da radi stvari koje nikada u karijeri nije radio.

masivan rispekt i za karija koji je bas dao sve od sebe da matorom covicu pokaze koliko mu sin nije za kosarku. ne kazem da je bilo neceg licnog u tome, a vrlo moguce i da je bilo.

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Haggard said:

 

cenim da bi gist radije nabo jr-a, jer zbog njega mora pod stare dane da radi stvari koje nikada u karijeri nije radio.

masivan rispekt i za karija koji je bas dao sve od sebe da matorom covicu pokaze koliko mu sin nije za kosarku. ne kazem da je bilo neceg licnog u tome, a vrlo moguce i da je bilo.

Cak je prevodio loptu 😄

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Haggard said:

 

ne kazem da je bilo neceg licnog u tome, a vrlo moguce i da je bilo.

 

 

lično ne verujem (da je lično)

prosto imaš očiglednu slabu tačku čijim pritiskom imaš šanse da lakše dobiješ meč. 

 

ne verujem da je kari to nešto studiozno spremao imajući u vidu raspored u kojem igraju i ekipe / igrače sa kojima se susreću svaka tri dana

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Stondisha said:

 

ti bi da pišeš šta ti hoćeš jbga ne vezano za to šta ti sagovornik odgovara.

gde piše tačno da je izgubljena utakmica zbog čovkinsa u odbrani,  ja ti pišem konstantno da je čovkins u dobrani i napadu bio ekvivalent LB koji je igrao protiv profesionalnih košarkaša, zbog toga što se na terenu takmičio/namerio na Bolmara koji je juče napunio 19.  Da su igrali ovi povredjeni i da su oni napadali i branili Čovkinsa...  ne bi se ti i ja ovde dopisivali.

Utakmica je izgubljena u trećoj četvrtini kad je na parketu bio čovkins uglanom na pleju, tu je bilo kradji živih lopti na prevodjenju, porodjane muke u napadu...  na stranu to što je morao Dženkins da igra pleja pa je to još katastrofalnije izgledalo u igri...  čak je u jednom trenutku CENTAR braun prevodio loptu umesto pleja, pa onda od muke opalio trojčinu preko ruke...

 

Ne, nego menjaš teze. Zakačio si se za to da sam ja rekao da je paradoks da je FC upravo ugašen u napadu, a da nije bio toliki krater u odbrani samo zato što svaki trener gleda da ga sakrije kad može i da je LB bio losiji u odbrani sinoć, što i dalje tvrdim. Ne zanima me da li je čuvao golobradog španca ili jbng Majkl Džordana, ispadao je mnogo puta!

 

U suštini se kapiramo i govorimo istu stvar.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

 

lično ne verujem (da je lično)

prosto imaš očiglednu slabu tačku čijim pritiskom imaš šanse da lakše dobiješ meč. 

 

ne verujem da je kari to nešto studiozno spremao imajući u vidu raspored u kojem igraju i ekipe / igrače sa kojima se susreću svaka tri dana

Pesic se spremio na Filipa jer nam je to ocigledna boljka u timu. Profesionalno... Ali, da je bilo zlonamerno, ne. Cak su u jednom momentu u 2. poluvremenu Filip i Pesic sasvim ok razgovarali u jednom prekidu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali novinari koji se udobno cerakaju u rekonstruisanom Pioniru, upala im kasika u med.

Laptopovi, sokovi, legitimacije oko vrata, na pauzama i posle tekme pice, klopica, cerekanja, a u dusi praznina, karakter nula.

Treba ih na svakoj utakmici konstantno bez prestanka prozivati i podsecati kakva su g....da im presedne svaki gutljaj i zalogaj!

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zizu said:

Ali novinari koji se udobno cerakaju u rekonstruisanom Pioniru, upala im kasika u med.

Laptopovi, sokovi, legitimacije oko vrata, na pauzama i posle tekme pice, klopica, cerekanja, a u dusi praznina, karakter nula.

Treba ih na svakoj utakmici konstantno bez prestanka prozivati i podsecati kakva su g....da im presedne svaki gutljaj i zalogaj!

 

 

presesce im svaki sendvic i burek tamo, laki im je vec zajahao na vrat, i bukvalno, ne samo figurativno.

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zizu said:

Ali novinari koji se udobno cerakaju u rekonstruisanom Pioniru, upala im kasika u med.

Laptopovi, sokovi, legitimacije oko vrata, na pauzama i posle tekme pice, klopica, cerekanja, a u dusi praznina, karakter nula.

Treba ih na svakoj utakmici konstantno bez prestanka prozivati i podsecati kakva su g....da im presedne svaki gutljaj i zalogaj!

 

 

Kakvo je ovo pozivanje na linč ljudi koji po službenoj dužnosti dolaze na utakmice? Znaš ih sve lično pa znaš da im je "u duši praznina, karakter nula"? Zamisli sramota, došao sa laptopom na press mesto, daj ciglu jebem li mu mater bezobraznu.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Swift Pancakez said:

slazem se da nije jedini problem

 

sto se tice resavanja - ne znam

na osnovu sinoc vidjenog nije

 

ali to nije ni bitno, ja se sa tobom ne slazem oko toga da sada imamo veci problem nego na pocetku sezone

problem je isti - samo je sada krenuo da eskalira

Ako se nije pocelo sa rjesavanjem problema, a smijenjen trener i igraci konfuzni kako je stanje isto kao na pocetku sezone? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mairosu said:

 

Kakvo je ovo pozivanje na linč ljudi koji po službenoj dužnosti dolaze na utakmice? Znaš ih sve lično pa znaš da im je "u duši praznina, karakter nula"? Zamisli sramota, došao sa laptopom na press mesto, daj ciglu jebem li mu mater bezobraznu.

Sve je to normalno, dodjes nervozan na utakmicu i mozes jebat koga hoces za sta hoces.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mister-no said:
6 minutes ago, Golijat said:
Ojo dobio otkaz?

???

 

Uveliko stranice na instagramu vezane za KKCZ pisu kao nezvanicnu informaciju da je Ojo dobio otkaz...Ne znam koliko ima istine,zbog toga i znak pitanja na kraju...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Golijat said:

 

Uveliko stranice na instagramu vezane za KKCZ pisu kao nezvanicnu informaciju da je Ojo dobio otkaz...Ne znam koliko ima istine,zbog toga i znak pitanja na kraju...


Još prekjuče ga Maxbet poslao u FMP pa je juče bio starter.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Plantation said:

Evo posle vise godina pasivnog pracenja foruma (i onog starog), resih da se ucljucim.
Ne zato sto imam sta pametno da kazem, a nije vec receno, vec zato sto mozda imam nesto pametno da uradim.
Stoga bih zamolio Lakija da mi se javi na PP i omoguci da mu se pridruzim svaki sledeci put kad budemo bili u hali.
Nazalost, to nece biti tako cesto posto sam poprilicno udaljen od Beograda ali se nadam da necu biti jedini.
Sto se kasnije nesto preduzme, to ce stanje u timu biti losije ( ko je rekao kancer ).
Pa Laki, posto si se vec latio skalpela, dozvoli nam da ti asistiramo.

 

Hvala na pozivu, javiću se.

 

Međutim, moram jednu stvar da isteknem - ja se posle sinoćnih dešavanja baš ne osećam sjajno. U stvari, više mi je nego gorak ukus u ustima. Što sam, na neki način, od strane voljenog kluba doteran do jedne takve reakcije. Ništa od toga nisam planirao, već je splet okolnosti (naravno, vođen svime što se dešava kroz dugi niz godina) doveo do reakcije kakva se desila. Inače, niti sam neki huligan niti kroz život konfliktna ličnost. Hoću reći, to baš i nije u skladu sa mojom prirodom. Ali jbg, očajničke situacije valjda uzrokuju i očajničke poteze. Istina je takođe da nikada u životu nisam ćutao, pa i kada sam znao da će mi se to obiti o glavu, no, uprkos tome, nikakvih herojskih tendencija tu zaista nije bilo. Jednostavno jedan običan čovek kome je prekurčilo i dogorelo do duvara.

 

Da skratim, hoću reći, nije ovo od sinoć nešto čime se posebno ponosim, hvalim i što ću isticati negde u svom CV-u, pa molim i sve ostale da se shodno tome i odnose prema čitavom slučaju.

  • Like 44
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mairosu said:

 

Kakvo je ovo pozivanje na linč ljudi koji po službenoj dužnosti dolaze na utakmice? Znaš ih sve lično pa znaš da im je "u duši praznina, karakter nula"? Zamisli sramota, došao sa laptopom na press mesto, daj ciglu jebem li mu mater bezobraznu.

 

Kako objašnjavaš da do današnjeg Ozmovog teksta NIKO od novinara NIGDE i ni u jednom mediju ni JEDNOM JEDINOM REČJU, uključujući i tebe, nije apostrofirao Filipa kao problem tima?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mairosu said:

 

Kakvo je ovo pozivanje na linč ljudi koji po službenoj dužnosti dolaze na utakmice? Znaš ih sve lično pa znaš da im je "u duši praznina, karakter nula"? Zamisli sramota, došao sa laptopom na press mesto, daj ciglu jebem li mu mater bezobraznu.

 

ja ne kapiram ovo kao poziv na linc nego na prozivku navinara koji ne rade svoj posao kako treba, a njhov posao je objektivno izvestavanje sa utakmica,  na koje niko nije naisao kada je igra crvene zvezde u pitanju od kako filip igra el.

 

eto sad je plavsic malo poceo da se oslobadja i pise, valjda ce se i ostali probuditi jer to im je duznost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...