Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Hvala Tomiću na tituli i ulasku u EL. Nekim stručnim stvarima nije oduševljavao ali je stvarao neku alhemiju, i znao da našpanuje tim za kraj sezone. Takođe je ispod radara iskopao tri odlična igrača što nije nimalo jednostavno, posebno nama koji ubodemo svako četvrto pojačanje. Mislio sam da će u struci napredovati sa iskustvom ali jbg. Čak i ovo sa Borišom sam imao osećaj da će u jednom trenutku osloboditi zver u njemu, kao onomad u petoj utakmici plej ofa. Ali nije nam se dalo.
Što se tiče novog trenera, naravno da su gluposti da niko neće da sarađuje sa Nebojšom i sl. Naprotiv, verovatno se nude raznorazni. Isto kao neka otežavajuća okolnost je što je roster formiran.. Pa jbg takav je posao više je onih koji dolaze na formiran tim, što se kaže trenerska vrteška. Veći je problem nedostatak adekvatnih imena..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PERICA!!! said:

Mogu misliti sta bi bilo da dodje Dusko Ivanovic. Njegov temperament i Nebojsina sujeta i sve to. Potukli bi se na presu prilikom predstavljanja. 😀

 

Pa taman.

 

Mislim da bi jedna ferka dosla Covketu kao budali samar.

 

Ionako mi je utanjio i posivio nesto, davno je bilo tabanje Andjusa a i nema vise Duloa preko plota da mu makar stimulise mozdane vijuge.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jasno je da Tomic nije bas neka ljudska i moralna velicina, i uopste da je ono kako se on ponasa ne bas primereno za trenera Zvezde. Oli ga jeste zvao, njemu se tamo i slo, vise mu se zivi u Grckoj, razliciti su to faktori, ali morao je mnogo ozbiljnije da pristupi svemu. Ovako je bas ispao amater i neprofesionalac.

 

Medjutim, jedan je od retkih domacih trenera koji su pokazali da nisu apsolutni duduci. Kakav god da je, imao je neki kontinuitet, nije da smo se potpuno raspali ili izgubili neke mnogo bitne tekme pa da je morao da ide. Ali ocigledno ni on nije bio zadovoljan. Ako je zbog Filipa onda je to vrlo jadno, s obzirom da ga je licno hvalio vise puta i da mu je igrao zavrsnice xy puta, a to ne bi igrao ni Alimpiju. 

 

Mi smo sustinski uradili slicnu s tvar kao i Buducnost. Nije bas da smo celu petorku izmenili, ali nismo adekvatno nagradili one koji su ovaj uspeh izborili i naravno da su oni nezadovoljni i da je hemija sjebana.

 

O Gavrilovicu sam cuo dosta lepih stvari, ali je lose resenje jer jednostavno nikad nije bio prvi trener, a mi imamo suvise dobar tim za te eksperimente. O Jovanovicu kao coveku dosta losih stvari, ali kao trener radi dobar posao u FMP-u, kao sto je i Alimpije. Nisam za njih dvojicu.

 

Neka dovedu stranca za trenera. Pola tima su nam stranci, ne vidim sta je problem. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, K.Dot said:

Ali kakav trio fantastiko smo imali na okupu. Čović senior, Čović junior i Tomić. Sve ljiga do ljige. Samo im još Antić Pero falio da budu kompletni.

Alimpije je falio za poker. Vidim u drugom komentaru da ga prizivas. Nadam se da je zajebancija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

dobric i nenadic imaju 25 godina, davidovac 24&kusur. dvojica od trojice igraju EL vec neko vreme, finala aba i kls.

te igrace ne treba da razvijas nesto posebno vise od nekog igraca koji im 27 godina. oni su sazreli i njihov napredak zavisi vise od njih samih nego od trenera

 

opet pitam, sta je to tomic uradio u razvoju ova tri igraca i borise??

pa oni su mu neuporedivo vise dali kada je bilo najvaznije nego sto je on njima dao poverenja i minuta. a tomic je domaci trener, bar ja tako mislim

 

normalno je da trenera zanima rezultat. isto tako je normalno da razvija mladog igraca ali mi osim borise i radanova koji je u fmpu nemmao takvog trenutno, tako da nema ni te brige

 

Ovo definitivno stoji. Letos bi moglo da se kaze da je Borisi dao vise nego ovaj njemu, ali s pocetka ove sezone se jasno vidi koliko je to bilo planski, a koliko iznudjeno (jbg, nama je Keselj igrao na 4 pre Borise  pocetkom prosle sezone).

 

Ne dao bog da Luka Pavicevic bude novi trener. 

 

P.S. Ko god da dodje, jasno je kao dan da je D Braun bivsi. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

bar smo danas ispali gospoda onako po svim vertikalama:

PR se zahvaljuje novinarima što su se okupili u tako velikom broju za jednu redovnu konferenciju...

Čović se zahvaljuje Tomiću što su obostrano inicirali raskid saradnje po modelu ''danas za sutra''...

Tomić zahvaljuje Gazdi što razume da je Atina veća od Beograda i igračima što su izdržali Filipovanje...

Šunturlić se zahvaljuje Čabarkapi što mu je prilikom ustajanja pomerio stolicu...onako drugarski.

 

Liga izuzetnih džentlmena (League Of Extraordinary Gentlemen)

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:

Navaro sad vodi Andoru cini mi se a koliko procitah ne vjerujem da bi jurili te zauzete trenere.

Luciano je zadnjih godina u Japanu dje uziva veliko postovanje i cak su ga u neku komisiju za razvoj japanske kosarke ubacili tako da sumnjam da ce se on vracati skoro, njemu je tamo top i eo ubira uspjehe nekoliko godina zaredom. Nekako mu je leglo vise.

Sa ovom trojicom to bi samo bilo trazenje djavola 😄

Navara sam pominjao vise onako kao zajimljivog mladog trenera. 

Ove ostale sa idejom da bi Zvezdu vidjeli kao veliku priliku za izlazak na veliku scenu. I na Luku tu mislim. Tomicu to najvise zamjeram. Ovo mu je prva prava velika prilika i lako se je odrekao. Jede hljeba preko pogace.

 

@Kankkunen

Fleming je briljantna ideja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...