Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

3 minutes ago, Sector said:

Pa greska sa Djenkom i jeste napravljena na pocetku sezone. Niko od njega nije ocekivao ni da razigrava ni da daje 15 poena po mecu u EL ali ovo mu je ubjedljivo najgora sezona u karijeri.

 

Cak je i u Himkiju sa Shvedom i u Armaniju sa Gentileom bio produktivniji, o prethodnoj sezoni kod nas da ne pricam.

 

pa da jer je u Himkiju igrao sa gore pomenutima...  a u czv za slomljenim Kuzom, Vesninim malim, Ojom, plejem koji je došao pre neki dan...  i pod trećim trenerom ove sezone.  Evo sad posle pola godine rotiranja i uhodavanja liči čovek na nešto i isporučuje neke brojke koje su tu da ih isporuči i koje treba da isporuči...    e sad što ga je dovodio neko da bude to što nije  to nije problem Jenkins Charlesa  on je isporučiivao šta je do njega.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

pa da jer je u Himkiju igrao sa gore pomenutima...  a u czv za slomljenim Kuzom, Vesninim malim, Ojom, plejem koji je došao pre neki dan...  i pod trećim trenerom ove sezone.  Evo sad posle pola godine rotiranja i uhodavanja liči čovek na nešto i isporučuje neke brojke koje su tu da ih isporuči i koje treba da isporuči...    e sad što ga je dovodio neko da bude to što nije  to nije problem Jenkins Charlesa  on je isporučiivao šta je do njega.

 

Pa sa svim tim mediokritetima igraju i Lorenzo, Beron, Punter, pa isporucuju.

 

Ako Djenki fali 10 top igraca, vrhunski trener i neznamkakav sistem da bi bio produktivniji onda jbg.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

Pa sa svim tim mediokritetima igraju i Lorenzo, Beron, Punter, pa isporucuju.

 

Ako Djenki fali 10 top igraca, vrhunski trener i neznamkakav sistem da bi bio produktivniji onda jbg.

 

opet da se vratim na prvi upis moj:

 

Quote

nemoj da se ljutiš mnogo što ću ovo reći, ali Djenka nije nikad bio plej koji daje poene,  nego je skraćeni bek hustler koji igra dobar d-fence i opasan je bio sa polu distance u prvom mandatu, a posle se po evropskim klubovima  se profislisao kao defanzivac specijalac koji ne retko i ne šutne iz igre.
 

 

pa da te potsetim kako je leBranko izgledao kod Radonje u sistemu, a kako danas i to bi bilo to što smo diskutovai na temu  djenka u KK CZV što se mene tiče.  Momak igra to što zadnjih x sezona igra i treba za gušu hvatati onog ko ga je dovodio da bude taj treći plej koji će da zatvori par minuta na kecu ako zapne i da igra hustle odbranu na dvojci uz povremeni spot up šut kad ostane sam.

ova trojica iz tvog upisa bi davali pone i da igraju za Slobodu iz užica jer su takav tip igrača, ofanzovno orjentisani, s tim da se Beron ne bi proslavio jer njegova igra, za razliku od Lorenca i Puntera, isto dosta zavisi od organizacije sistema i postavke, ili ti forumskim žargonom rečeno: nije divljak i solista kao Panter na prime, a i Lorenco ima te prva violina momente.

Link to comment
Share on other sites

Dakle, postali smo pravi cirkus. Ima svega, klovnova ponajvise. Isteras Fajea, Gist cuda pravi, majmunises se sa Kuzmicem, Filip kao lik iz kuce strave samo sto nije izleteo da opet plasi ljude...  Pa ces posle da vratis Filipa, pa ces Kuzmica da guras da se rve sa Odzom.

Ovo je da se covek ispovraca...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NMX said:

pazi sad...

 

A šta ako je Čovke ovo uradio da proba da sjebe grobare u kupu? :kece:

 

 

Sasvim logicno 🙂

Pored 3 klasicna pleja (Pot, Uskokovic i Djokovic) dovodi im crnu rupu za koriscenje 24s u napadu + Kuz koji u ABA igra po 5min max

Vlade Jovanovic je verovatno ushicen. Ono malo hemije sto su imali....

 

Meni je bas obrnut osecaj kao da hoce bas KKP u finalu Kupa i ovo radi FMP-u da ni slucajno ne bi mogli da iznenade KKP 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ako ovo nije samo za kup onda ne vidim nikakav smisao... 

 

Jer Filip i Kuzmic nece moci da igraju nista u ABA ligi do kraja sezone, nemamo ih ni za EL (nije kao da je neki gubitak ali ipak, nikada se ne zna kako ce biti sa povredama). 

Tako da ja ne znam kako oni misle da ova dvojica "nadju formu" do KLS kad nece igrati nista osim 2-3 utakmice u kupu. 

 

 

Kenjali smo da izbace Filipa iz tima / vrate ga u FMP i da dovedemo jos jednog kvalitetnog pleja da igra sa Lorenzom. 

Kenjali i kenjali... i doveli nam laznog pleja Pantera. 

A onda se i Lorenzo povredio...

I tek onda Filipa salju van tima, nakon sto je mesec i po ladio (povredjena) muda (oprostite mi na mom francuskom izrazavanju). Tako da sada, kada nam je i potreban taj lazni kosarkas na poziciji pleja, sada ni to nemamo. Da Bog da imao, pa nemao. Samo sto je Bog ovde Nebojsa... e do zla Boga i ova sezona i sve... 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uspelo je, moram biti zadovoljan sto je taitn sin ponovo otisao. Bar necu u ABA i EL brinuti da li ce ga mozda vratiti, za KLS ostaje kriticno i dalje. Kuzmicu ovo moze da pomogne da se oporavi. Ipak, treba reci da je sprdnja sta mi radimo sa ovom ligom. Proizvoljni neodlazak na utakmice, prebacivanje igraca iz jednog tima u drugi po potrebi...No, nismo mi krivi sto nam je to i dozvoljeno. Nazalost nema ko da sankcionise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, marejosip said:

Kuzmicu ovo moze da pomogne da se oporavi.

 

1 minute ago, pavijan2 said:

Kuz da menja Djordjevića na 10 minuta OK.

 

16 minutes ago, Markoss said:

Kuza mi je i zao, ali nazalost ovo mu je mera. Nek probaju da ga oporave za KLS

 

Ne moze da igra ABA ligu... tako da taj oporavak kroz treninge mogao je da ima i u KKCZ... osim kupa, ako se ne vrati u KKCZ, nece publiku videti sve do KLS... 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jel to znači da je sad do juče otpisani OJO prvi centar?

 

 

inače ne znam koliko ste upućeni:
 

 

Quote

 

Filip Sunturlić kao generalni direktor kluba i Nebojša Ilić kao tim menadžer prvog tima dobili su saradnika zaduženog za kompletna sportska pitanja

 

Nekadašnji košarkaški reprezentativac Jugoslavije Žarko Čabarkapa novi je sportski direktor Crvene zvezde.

 

 

vest je od 2.10.2019.

 

a kažu da je ovaj desni Žarko, a ne pominje se čovek na temi:

sp-beron-cabarkapa-np_620x0.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...