Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

57 minutes ago, Haggard said:

Ćoki dosad slao burek uglavnom u Blic i Žurnal, ali to je provaljeno, pa sad krenuo da šara i poslao porciju u Danas, kao to je ozbiljna novina koja ne radi za burek, pa će ljudi shvatiti ozbiljno ako tamo napišu kako se vepar zategao i kako pati zbog prezimena. Smejurija.

Kome sledećem Ćoki šalje burek da bi branio njegovog sina debila? Možda Teofilu Pančiću?

Ne šalje Čović sendviče novinarima, nego prijeti arhivom.

Gledao sa ga nedavno na nekoj TV sa Nadeždom Gaće. Uopšte im se stavovi nisu naročito razlikovali (bilo je oko one blokade RTS i sl.), ali bilo je dovoljno da samo malo osjeti ne sasvim prijateljski ton, pa da krene o "sasvim dobroj arhivi koju ima o svakome...".

Edited by quentin
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, laki pepe said:

Morao sam da se podsjetim, za dekadu konkurise i Entoni slaninica Majls. U dilemi sam, bi li ga u najdrazi ili najgori tim :lol_2: legenda

Igrao je par utakmica u ovoj dekadi, malo neozbiljno da ga razmatramo.

Ali ta ekipa... Marsh, Young, Myles, Nedovic... i tekme nedeljom u 12...zena sumnjala da sam kod svalerke, a ja u Pioniru 😆

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, ivan9 aka Laki said:

Samo im slati cinjenice

Evo ja sam okacio cifre kao komentar na clanak u Danas-u. Bez vredjanja. 

 

Šta si kačio, onu tabelicu 141/141?

 

Ako jesi, obrisali su je.

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Laki21 said:

 

Šta si kačio, onu tabelicu 141/141?

 

Ako jesi, obrisali su je.

Jesam okacio jutros u 9:17 evo i PrtSc

Sad cu bas pogledati da li ga jos ima

1.png

Nema vise ovog komentara a jutros je bio. Heh

Nema veze okacicu ja ponovo. Nekoliko puta danas, kad pravim pauzu. Nek zaradi dnevnicu moderator

Edited by ivan9 aka Laki
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Mile1 said:

to su bili dani

 

Nista briga, nista stres... 

 

image.thumb.png.01ecf505e08a86310e455ac489de7a5b.png

 

Onda posle dodati jos Marsh, Myles, Young koji su igrali ABA... nema ovde jos i Jelovca koji je poceo pa zapalio u Megu.

 

Prva pobeda u ABA ligi u 7. kolu protiv Cibone 😄 sezonu zavrsili sa 8-18

Gist je te sezone igrao za Partizan 😄 

 

I tako...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

a i da se stvarno "zategao", barem onoliko koliko je on uopste u stanju da se zategne, kakav je to igrac koji je prvi put ozbiljno poceo da trenira i da se zateze tek u 30 godina? i kako je uopste tako nezategnut mogao da igra u zvezdi sve ove godine?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, MetalHead said:

 

Nista briga, nista stres... 

 

image.thumb.png.01ecf505e08a86310e455ac489de7a5b.png

 

Onda posle dodati jos Marsh, Myles, Young koji su igrali ABA... nema ovde jos i Jelovca koji je poceo pa zapalio u Megu.

 

Prva pobeda u ABA ligi u 7. kolu protiv Cibone 😄 sezonu zavrsili sa 8-18

Gist je te sezone igrao za Partizan 😄 

 

I tako...

 

Sad se setih da su pričali i za ovog Lazara Radosavljevica da je talenat. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Haggard said:

secam se te utakmice u 7. kolu protiv cibone, igralo se u podne, 500 ljudi u pioniru. doktorska partija marsha, i brutalno kucanje nedovica preko bojana bogdanovica.

 

sećam se i ja tog meča, od tih 500 ljudi koji su tad bili u pioniru danas barem 450 aktivno zviždi zbog nepotizma

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, placebo said:

The American shooter is expected to be announced as the new member of Crvena Zvezda

 

Eto popravljeno. Jedva cekam da vidim kako ce se uklopiti u ovaj nas vasar, i kako je zamisljena njegova uloga.

 

Ali brat Stimara, pa da li je realno? Kao on je korekcija na ovaj nas roster, i on ce nam rijesiti neke probleme i uciniti nas ozbiljnijom ekipom? Igrac koji je u utakmicama za trofeje igrao < 5mins po utakmici. On moze da bude nas drugi/treci centar u KLS-u zbog drzavljastva, sve ostalo neka nam je Bog u pomoci.

 

Kosmar sezona. Dovodimo rejects, sta god je slobodno na marketu - pa ce gospodin Sakota to da zapakuje u jednu ozbiljnu masineriju.

  • Like 17
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Princeton21 said:

 

Eto popravljeno. Jedva cekam da vidim kako ce se uklopiti u ovaj nas vasar, i kako je zamisljena njegova uloga.

 

Ali brat Stimara, pa da li je realno? Kao on je korekcija na ovaj nas roster, i on ce nam rijesiti neke probleme i uciniti nas ozbiljnijom ekipom? Igrac koji je u utakmicama za trofeje igrao < 5mins po utakmici. On moze da bude nas drugi/treci centar u KLS-u zbog drzavljastva, sve ostalo neka nam je Bog u pomoci.

 

Kosmar sezona. Dovodimo rejects, sta god je slobodno na marketu - pa ce gospodin Sakota to da zapakuje u jednu ozbiljnu masineriju.

Drugi ili treci igrac u KLS, ma ajte molim vas, kad  smo mi to postali San Antonio? Aj malo realnosti, nije na odmet.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Princeton21 said:

 

Eto popravljeno. Jedva cekam da vidim kako ce se uklopiti u ovaj nas vasar, i kako je zamisljena njegova uloga.

 

Ali brat Stimara, pa da li je realno? Kao on je korekcija na ovaj nas roster, i on ce nam rijesiti neke probleme i uciniti nas ozbiljnijom ekipom? Igrac koji je u utakmicama za trofeje igrao < 5mins po utakmici. On moze da bude nas drugi/treci centar u KLS-u zbog drzavljastva, sve ostalo neka nam je Bog u pomoci.

 

Kosmar sezona. Dovodimo rejects, sta god je slobodno na marketu - pa ce gospodin Sakota to da zapakuje u jednu ozbiljnu masineriju.

 

najveci vasar smo sa kevinim panterom u timu, i sa njegovih 15 minuta po utakmici.

ako bi se to eliminisalo nekim cudom, prestali bi da budemo bas toliki vasar, bez obzira sto stimara i ovaj panter verovatno nisu bas idealan dodatak na ovaj tim. ali ipak su profesionalni kosarkasi.

Edited by Haggard
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...