Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 hours ago, realno *w said:

 

Ono tipa, ako se neka glupost ponovi 10 puta, možda dobije na logici. Braun nije igrao godinu dana, a ne dve,  i to baš zato što je bio u ovoj istoj situaciji sa Efesom i nije hteo da popusti. Uz to je čovek imao nešto tipa 1,5 miliona po sezoni. Posle toga, ne samo da je pristao na 5 puta manju platu, nego je i ostavio klubu klauzulu da može da ga otpusti kad mu se ćefne :lol_2:

Pa druže, po tim uslovima možeš da potpišeš eventualno nekog no-name crnju iz mađarske lige, a ne dokazanog EL igrača. 

 

Sad ti radiš ono za šta njega kritikuješ, baviš se nagađanjima.

 

Za njim nije bila velika pomama obzirom da smo ga jako rano potpisali, a verovatno je i on bio svestan u kakvom je fizičkom stanju. Zvezda mu je trebala biti odskočna daska, nikako prilika za finalno uhljebljenje, tako da smatram da je njemu minutaža preko potrebna i da bi otišao odmah čim mu se saopšti da se na njega ne računa. Naravno uz neko obeštećenje! Tako da su priče oko toga da li ima ili ne kaluzulu irelevantne, a u suštini se sve svodi na nagađanje.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Borko said:

Faje.. Covek koji je za ovih 15 meseci u klubu tokom svake sekunde koju je proveo na terenu ostavio na istom za Zvezdu svaki atom snage koji je imao na raspolaganju.. Strahota.

 

Samo da se preventivno najebem matere svakom ko bi učestvovao u tom zločinu protiv kluba.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ajde jos malo da prosipamo para, malo je sesnaet igraca u rotaciji, a i Partizan ga je hteo, a i posto ne mozemo da dobijemo mucnu Primorsku ajde da im pokupimo igrace, pa lepo da udjemo u po. Ajde jos malo da se bahatimo, ppsto pet cetvotki ne moze da isporuci ono sto se trazi, evo faking Kuridza ce, ima dobru igru ledjima i ozbiljan sut za tri. A treba misliti o kupu i prvenstvu, to je bitnije, tu jos nismo prosuli sve. Ovo je lose da losije ne moze. Mozda i moze, mozda se pojavi neki Nebojisin vanbracni sin. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, CLakiSH said:

 Boro je car. 

SORAJIN FRAJER:bravo::79:

Sorajin frajer>>> Decko Mace Diskrecije

 

Nije da se ložim na Soraju i generalno te pokretne vazdužne jastuke, ali koliko se sećam, na istoj ovoj temi se godinama balavilo za onom Minom, za koju je čak i ta Soraja bomba. 

Tako da ono, ne znam zašto se uopšte priča o ovome na temi o košarci, ali tražili ste - gledajte. 😀

Link to comment
Share on other sites

Just now, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Nije da se ložim na Soraju i generalno te pokretne vazdužne jastuke, ali koliko se sećam, na istoj ovoj temi se godinama balavilo za onom Minom, za koju je čak i ta Soraja bomba. 

Tako da ono, ne znam zašto se uopšte priča o ovome na temi o košarci, ali tražili ste - gledajte. 😀

 

čekaj, Ti si omnipotentan, dovoljno da se porediš sa celom temom na forumu. nije da me iznenađuje, samo primećujem koliko si veliki boro, što bi rekao @HAMMER

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Green23 said:

Ljudi ovde pričaju o otkazima najplaćenijih igrača kao da dođe klub i kaže "E, mi smo ti našli zamenu, nisi više naš igrač", taj raskid košta, tako da ta priča kako je Kuridža jeftiniji od Brauna ili Gista, ne pije vodu.

Slazem se sa tobom ali zasto bi smradu od starijeg Covica bio problem da otera igraca na nasu stetu, ionako uveliko vec duze vreme radi iskljucivo na stetu KKCZ.
S obzirom da je otvoreno pokazao kakvo je djubre verujem da mu nije strano ni razmisljanje Zvezda je bila u dugovima kad sam dosao bas me briga ako se vrati tamo 

Link to comment
Share on other sites

Mislis da bi pre dosao u tim koji se raspada nego otisao u rodni grad za tim koji sada izgleda mnogo bolje nego nas. Msm mozda covek nece ni da ide negde ali izmedju Olimije i nas sto posto sam siguran da bira Olimpiju, a sto se tice minuta ne bi to bila velika razlika 
Otac mu je trener mlađih kategorija u Olimpiji ali svejedno.. Mi igramo u EL i to neće i ne može niko da mu ponudi osim nas. Tako da ako ga želimo možemo da ga dovedemo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Nate said:

Najzalije mi u ovoj prici MJK koji je super decko i umesto da mu igranje u zvezdi bude hajlajt karijere bice zapravo mrlja. Vec je navukao gnev navijaca ni kriv ni duzan. Ovo je stvarno transfer u rangu samardzijskog. Imas u fmp-u djordjevica, rita pa i nesrecnog tejica i pecarskog a ti dovodis MJK.

Covicu odlazi!

 

Da li ti uopšte razumeš značenje reči gnev?

Kad odgovoriš na to, onda deder leba ti, pojasni nam kako i zbog čega bi navijači (barem onaj deo koji nije totalno fijuknuo, takve ne bi trebalo komentarisati) osećali i izražavali jednu takvu emociju, prema liku koji dolazi kao novi igrač u klub, našeg je porekla, i generalno nema nikakvih znanih mrlja ili ispada u karijeri?

nači pretvorio sam se u uvo.:please:

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mmajstor said:

Svaka cast Fajeu za sav trud koji ste napomenuli ali mora se odluciti - ili on ili Borisa. 

 

Pa vidis kako se odlucuje, dovodi se MJK

 

Braun nije nista pokazao i jedini je visak u celoj prici. Licno, bas sam se radovao kad je dosao i ocekivao sam Kvinsi scenario ali jbg, proslo je njegovo i to je to... 

 

Simanic i Faje imaju 40 min da raspodele, nema tu sta da se bira

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Čovićuslino said:

Ajde jos malo da prosipamo para, malo je sesnaet igraca u rotaciji, a i Partizan ga je hteo, a i posto ne mozemo da dobijemo mucnu Primorsku ajde da im pokupimo igrace, pa lepo da udjemo u po. Ajde jos malo da se bahatimo, ppsto pet cetvotki ne moze da isporuci ono sto se trazi, evo faking Kuridza ce, ima dobru igru ledjima i ozbiljan sut za tri. A treba misliti o kupu i prvenstvu, to je bitnije, tu jos nismo prosuli sve. Ovo je lose da losije ne moze. Mozda i moze, mozda se pojavi neki Nebojisin vanbracni sin. 

 

Dobro, možemo li onda jednom da čujemo, šta je to tebi (mogu i ostali da odgovore) kao navijaĉu ovog kluba važno i šta bi te ispunilo i učinilo srećnim? Koji je rezultat u pitanju, koji trofej, pa da vidimo da li postoje realne mogućnosti za takvo nešto?

Može tako?

Jednostavno pitanje koje iziskuje jednostavan odgovor.

Nadam se da me ovaj put nećeš izneveriti. 😊

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Da li ti uopšte razumeš značenje reči gnev?

Kad odgovoriš na to, onda deder leba ti, pojasni nam kako i zbog čega bi navijači (barem onaj deo koji nije totalno fijuknuo, takve ne bi trebalo komentarisati) osećali i izražavali jednu takvu emociju, prema liku koji dolazi kao novi igrač u klub, našeg je porekla, i generalno nema nikakvih znanih mrlja ili ispada u karijeri?

nači pretvorio sam se u uvo.:please:

Ne dobacujes.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gilmour said:

Ne dobacujes.

Pa upravo zbog toga tražim od tebe da priskočiš u pomoć, i pojasniš mi ovako tupavom. :smiley33:

 

Ja sam malopre tražio na Google-u, i izbacuje mi nešto strašno negativno kao definiciju reči gnev, pa ne znam zašto bih ja kao navijač KKCZ trebao to da osećam prema Kuridži?

Hoćeš li mi ti objasniti, kad ovog tvog drugara nema da se javi?

 

Pokloni se, pa počni. 😉

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

ovo je sa vesninog foruma, ne znam koliko je pouzdano

 

Quote

Nije jos potvrdjeno, nije samo on u igri, minimum jos dva igraca i gleda se sta cemo sa Stratosom...
Od stranaca ostaje sigurno : Carls, mora pod hitno da digne formu, Beron, Lorenzo, svi drugi su verovatno out...
Mi imamo prvu petorku, ostaje samo roster da dopunimo..
Lorenzo Beron Lazic Simanic Kuzmic

 

ali bice bas zabavno ako stvarno oteraju 5 stranaca odjednom. takva finansijska pozitiva nije jos zabelezena u istoriji kosarke.

Edited by Haggard
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...