Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, Kankkunen said:

Da otvorite još jednu temu o Filipu, malo je jedna ... jedna ko nijedna.

 

na Politici:

Politička pozadina napada na Filipa Čovića.

podnaslov:  da li je na pomolu konačno rešenje kosovskog čvora, pa zato i napadi na Nebojšu Čovića preko njegovog sina Filipa.

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Filip ''lezi-lebe-da-te-jedem'' Čović ...:smiley26:

 

Sada već ne brinem za rezultat ove sezone...a ni naredne. jer paćenik obraza nema i ostaće bez blama do isteka ugovora.

Žao mi je ovog rostera koji će se blamirati po Evropi i štete koja se nanosi rejtingu kluba kao da smo tikva bez korena.

Ne polažem nadu ni u stranog nezavisnog trenera ako ne pazarimo prvog pleja jer smo jedini klub u EL sa jednim plejmejkerom.

 

Baš sam se smorio od ova dva klipa...prozor u našu surovu stvarnost.

 

Crni Nebojša...šta ti radiš.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Wingwalker said:

Filip ''lezi-lebe-da-te-jedem'' Čović ...:smiley26:

 

Sada već ne brinem za rezultat ove sezone...a ni naredne. jer paćenik obraza nema i ostaće bez blama do isteka ugovora.

Žao mi je ovog rostera koji će se blamirati po Evropi i štete koja se nanosi rejtingu kluba kao da smo tikva bez korena.

Ne polažem nadu ni u stranog nezavisnog trenera ako ne pazarimo prvog pleja jer smo jedini klub u EL sa jednim plejmejkerom.

 

Baš sam se smorio od ova dva klipa...prozor u našu surovu stvarnost.

 

Crni Nebojša...šta ti radiš.

Mislim da rating nece da ispasta. Ne rece li gazda na KZS da ima dobre vesti koje ne sme da saopsti u vezi Wild Card za ligu u regionu? Tako da...

 

Samo je pitanje da li je time mislio da imamo Wild Card ili Licencu a ostali da gledaju te divlje karte. Sarac? Mairosu? Anybody?

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Kankkunen said:

Da otvorite još jednu temu o Filipu, malo je jedna ... jedna ko nijedna.


Nemoj tako, nema veze sto su rasterali gro likova sa ove teme. 
 

Pusti, sad je floodivanje Filipom u modi, nema veze sto lik ima svoju temu i sto se ovde stvara deponija. 

Link to comment
Share on other sites

Bivstvovanje tatinog nedonosceta u timu me mnogo vise pogadja od bivstvovanja milka blejice. A zna se da sam jedva preziveo taj period.

 

Ono sto sam primetio u hali je da se polako skuplja kriticna masa, obruc se steze.

Neverovatno je da je Coki dozvolio da sujeta prevlada nad razumom, i da zrtvuje mozda nesto veliko zarad neostvarenih snova i kompleksa iz detinjstva.

Laki, svaka cast!

 

Sto se tice bivseg nam trenera, bas nam je uvalio...

Sto se tice buduceg, sanse se mere u promilima da to bude neko ozbiljno ime.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2019&mm=10&dd=28&nav_id=1609432

 

Ovaj, Gavrilovic nije normalan, bez imperativa (pobede) idu u Efes, onda protiv Barselone je izjavio da nije bilo realno pobediti Barselonu .

Pa kako on misli da mu tim pobedjuje ako on sam ne veruje da oni to mogu.? 

 

@MetalHead Izvinjavam se na izostavljanju slova "o" kalathes sam napisao malim slovom, ne zato sto mislim da se pise malim slovom. Ne obracam paznju kad kucam. 🙂

Jos, nisam stavio smajli, a ni namerno nisam napisao do kraja. Uglavnom trebalo je da pise u nastavku, "...kad ono, prepozno sam tu stena odbranu " 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, slavisa said:

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2019&mm=10&dd=28&nav_id=1609432

 

Ovaj, Gavrilovic nije normalan, bez imperativa (pobede) idu u Efes, onda protiv Barselone je izjavio da nije bilo realno pobediti Barselonu .

Pa kako on misli da mu tim pobedjuje ako on sam ne veruje da oni to mogu.? 

 

@MetalHead Izvinjavam se na izostavljanju slova "o" kalathes sam napisao malim slovom, ne zato sto mislim da se pise malim slovom. Ne obracam paznju kad kucam. 🙂

Jos, nisam stavio smajli, a ni namerno nisam napisao do kraja. Uglavnom trebalo je da pise u nastavku, "...kad ono, prepozno sam tu stena odbranu " 🙂

 

Mozda smanjuje pritisak javnosti na tim... ko zna sta on njima prica na treningu. 😉

 

Za pisanje nista ne brini, nisam ja neki "cistunac" sto se pisanja tice, vidi koliko imam edita svojih komentara zbog typo-a 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Upravo gledam Radanova i Uskokovića...

Kakve bi oni bili zverine bili iduće godine da su kojim slučajem  podelili minutažu ovoga kome ne želim ni ime više da pomenem...

I naravno trenirali sa ostalim momcima...

A i ovako će biti odlični...

Đorđević takođe jako dobar...

 

Link to comment
Share on other sites

Da nije teska ( u svakom pogledu 😁) grobarcina Dzile bi mi bio ok. Mislim da bi dobro legao ovim amerima, ima iskustva i ok je trener, a deluje mi i kao lik sa integritetom.

Definitivno bih vise voleo nekog domaceg trenera jer nam je to jedina sansa da dobijemo trenera na duzi rok. Stranci ce vrv pobeci iz balkanskih sranja mnogo pre nego neki nas trener.

Link to comment
Share on other sites

Je li neko ispratio sta je sa Inijanom osim Oladipa i toga sto im igra Sabonis?

Njih sam uz Jutu uvek gotivio, nekako su mi bili konstanta, ostali u zavisnosti od koncepta, da li ima neko nas i generalno u zavisnosti od igraca, svi imamo miljenike. Samo su Juta i Indijana konstanta, nekako su mi uvek gotiva.

Edited by Milos 3.14
Pogresan topik, sorry 😁
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, uini said:

mene mrzi sad da tražim statse iz karijeve sezone sa onim rosterom ali sa sigurnošću tvrdim da se sada pravi neka malko Iskrivljena verzija te sezone i ficje u njoj. 

 

kao prvo, nedovicu nije jr uzimao minute, makar ne značajno, jer je i tada nedovic igrao sg, beka sutera koji ume da igra sa loptom u rukama, pre svega da bi iskreirao sebi. glavni igrač na pleju je bio bojan popović a na sg-sf je bio milutinovic batočinac i nešto sitno lazić 

 

kao drugo i bitnije, nedovic je sam sebi uzimao minute jer tada, još više nego sada, nije znao svoje kretnje u napadu, već je igrao instinktivno a u odbrani se gubio kao ja na času matematike. 

 

a to kod trenera kao što je kari ne prolazi, pogotovo ako si talentovan. 

 

što se samog ficje tiče, ja se sećam da je u prvim tekmama imao neku solidnu minutazu od 15-20min, igrao naravno kao neko ko nije prošao razgovor za posao u cirkusu. 

 

tad mu je još u prvih 3-5 tekmi gde smo gubili nešto poen dva negde u sloveniji, kari nacrtao akciju gde ficja treba da završi to za 3-5sec ukupno. 

 

sutnuo je air ball 2 metra od obruča i to je bilo sve što se tiče završnice ili njegovog protagonizma kada je bitno te sezone. 

 

dakle, po mom sećanju, bio je u sastavu ali ne puno više od toga. a kamo da ima veze sa nedovicevim statusom 

 

ako neko nadje statse ili se ja rešim da kopam, javljam 

 

Ako se ne varam, Nedović je do Karijevog dolaska bio plej, pa ga ovaj onda pokušao prebaciti na dvojku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...