Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, mister-no said:
1 hour ago, Markoss said:
 
Aj da i ja probam da se nadovezem, mada mi deluje da je bilo pre 20 god.
 
Nedovic je pre dolaska Karija igrao PG, posle je bio neki combo, mada je i tada uzimao minute na kecu. Uostalom, zato Bojanus nije ni dosao odmah, vec je naknadno doveden. Bez obzira na to, Cvetkovic je tada imao veliku reputaciju, kidao u juniorskim takmicenjima i otprilike kao i Nedovic bio neko ko je trebao da predvodi taj talas mladih igraca. A u podeli minuta i uloga je bio ispod Fice svakako, kao i Nedovic. Tacno je to da je Nedovic bas pogubljeno delovalo, ali to se ne resava tako sto ga klupiras i prcas ga po kzs, nego radis s njim. Kari je tu ozbiljno fejlovao s moje tacke gledista, pogotovo kad se uzme u obzir da je Nedovic mogao da bira gde ce da ode, a odlucio da ostane kod nas. Poznajem mu devojku s kojom je bio u tom periodu i znam bas dobro koju kintu mu je Partizan nudio, a on se zahvalio. 
 
Fica je igrao kontinuirano kod Karija i bio bekap plej. Vrlo dobro se secam tekme u Zelezniku recimo, drmanje koseva, pljuvanja, poslednje u sezoni valjda, kad je Fica u zadnjoj cetvrtini prakticno prodao tekmu jer se  okliznuo 2 puta i pritom jos izgubio loptu. Otprilike na par minuta do kraja. Tako da nije bas da je klupiran u bitnim trenucima.

Ne ulazeći u to da li je to ovde slučaj, ali često se zaboravlja da se put od talenta do elitnog igrača ne svodi samo na to da on igra. Može da se posmatra i da je Kari od Nede napravio igrača, naterao ga da sazri, igra odbranu, više trenira i sl. Verovatno bi Nedović i bez te epizode sa Karijem postao ovo što jeste ali to je već u domenu šta bi bilo kad bi bilo..

 

Tesko da je to slucaj, jer je Neda prakticno postao upgradeovana verzija sebe iz tog perioda. Nije se nesto igracki promenio, a defanzivno je napredovao iskljucivo za iskustvo i za neke segmente koji dolaze sa godinama.

 

Pre bih rekao da je Nedovic, uprkos tome, uspeo da napravi dobru karijeru. 

Edited by Markoss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mairosu said:


Pa kaže čovek gore, sve što očekuješ od sutra je da se nadaš da ne bude stoka razlike, i isto tako smo se nadali da neće biti stoka razlike u Madridu i Podmoskovlju (i bilo je).

Kako je FČ ušao i u ovu jebenu konverzaciju?

Tad je bilo tankovanje, to se bar zna. I ko se nadao tad da bude stoka razlika? 

 

FC je uvek dodatak :))

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pavaroti said:

Tad je bilo tankovanje, to se bar zna. I ko se nadao tad da bude stoka razlika? 

 

FC je uvek dodatak :))


Ja sam se nadao da neće biti stoka razlika, da se razumemo...al' bila je. I pošto Laki kaže, tužno je kad gledaš sa jedinom nadom da ne bude stoka, reko', nije prvi put. Eto, čisto to. Nikakav dečiji dodatak iz Železnika.

Inače, stvarno, ali stvarno me zanima reakcija publike u četvrtak.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mairosu said:


Ja sam se nadao da neće biti stoka razlika, da se razumemo...al' bila je. I pošto Laki kaže, tužno je kad gledaš sa jedinom nadom da ne bude stoka, reko', nije prvi put. Eto, čisto to. Nikakav dečiji dodatak iz Železnika.

Inače, stvarno, ali stvarno me zanima reakcija publike u četvrtak.

Tada sam oba putapokrio hendikepe. Nastic je tad igrao cetvorku 🙂 Znalo se sta nam sledi tada. Nacrtao je to Dejo i pre meca.

 

Daje u Areni, verovatno bi bilo. Ovo ce pokriti sezonci i Cova ce se potruditi da ne bude bas svako u Pioniru.  Sto se mene tice moze da igra cele sezone ovako. Neka ga ponize do kraja.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Mislis na Gavrilovica da je beskicmenjak bezobrazni? On rotira igrace, ne ulaze sami? 

Gavra jeste beskicmenjak ali bezobrazan nije. Filip je sklop beskicmenjaka koji zna da nema pojma i bezobraznika koji zna da unistava klub

Ali, boli ga uvo za sve to jer je gnjida

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Laki21 said:

Vidim da im se ne žuri...

 

Znaš kako, može upravi da se žuri pa i x 1.000.000, al nije to baš jednosmerna ulica to. CZV ostala bez trenera, ispred čovinih vrata, u čekaonici pored sekretarice, odštampanih tvitova i komentara sa VOX92 foruma, sede i Žoc, Kacikaris, Tom Ludvig, Pet Rajli i Jasmin Repeša, sredili se, i u znojavim rukama od treme drže svoj nadasve skromni CV...

 

Treba da nađeš prvo pare da platiš čoveka, a onda da vidiš şta ima na tržištu i ko bi došao na ovaj roster. Ne mora ovim redom, al ovo su ti neki parametri kojima se vodiš, pa ti gledaj i računaj. Uvalio Milan kosku za sve pare, tj pitanjee ko kome, jer Čova reče stanje redovno sve ok nema problema i to. Na konferenciji, tj ovde što su ljudi prenosili, nije pominjao nikakve probleme.

 

Baš zajebana situacija, vrlo lako sa ova dva poraza ode drugi krug, a opet za ABA ne treba ti neki Rik Pitino ili Paskvaal...  zajebana situacija skroz. Setimo se 2012 i zapitajmo: Gde je i šta radi Vlada Vukojičić?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stondisha said:

Gde je i šta radi Vlada Vukojičić?


U Kini, neće skoro nazad.

 

18 minutes ago, Pavaroti said:

Sto se mene tice moze da igra cele sezone ovako. Neka ga ponize do kraja.


Što se mene tiče, pak...ljudi ja stvarno imam puno razumevanja za vaš pet hate ovde, za youtube clipove i za ostale demostenske radove. Ali ja bih stvarno voleo da se ovo okonča i da gledam na miru voljeni klub.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Markoss said:

 

Tesko da je to slucaj, jer je Neda prakticno postao upgradeovana verzija sebe iz tog perioda. Nije se nesto igracki promenio, a defanzivno je napredovao iskljucivo za iskustvo i za neke segmente koji dolaze sa godinama.

 

Pre bih rekao da je Nedovic, uprkos tome, uspeo da napravi dobru karijeru. 

 

S obzirom na nestvarne fizikalije, u stvari nije napravio nikakvu posebnu karijeru.

 

2 minutes ago, Mairosu said:


U Kini, neće skoro nazad.

 


Što se mene tiče, pak...ljudi ja stvarno imam puno razumevanja za vaš pet hate ovde, za youtube clipove i za ostale demostenske radove. Ali ja bih stvarno voleo da se ovo okonča i da gledam na miru voljeni klub.

 

I ja. Čim Gnom ode, to će se desiti po automatizmu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites


Što se mene tiče, pak...ljudi ja stvarno imam puno razumevanja za vaš pet hate ovde, za youtube clipove i za ostale demostenske radove. Ali ja bih stvarno voleo da se ovo okonča i da gledam na miru voljeni klub.
Ja nemam. Gomila frustraciju od ljudi u zrelim godinama. Trebalo je da su to ostavili iza sebe pre cirka 30+ godina.
Voleo bih i ja da pročitam nešto o košarci na KKCZ temama, za promenu.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites


Što se mene tiče, pak...ljudi ja stvarno imam puno razumevanja za vaš pet hate ovde, za youtube clipove i za ostale demostenske radove. Ali ja bih stvarno voleo da se ovo okonča i da gledam na miru voljeni klub.
Mislim da bi većina ovde to htela, ali nešto ne vidim da će se to dogoditi... Coviceva sujeta je suviše velika, neće pustiti sina niz vodu, makar pukli do kraja ove sezone... Imao je Filip savršenu priliku, da lepo izadje iz ove priče na kraju prošle sezone.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

Ostale su Tomiceve buduce neiskoriscene plate.

 

A sto se tice one FB stranice koliko znam Zvijezdasi su iz Bjeljine, kakve to veze ima sa ovom temom? 

 

 

Okačili su jedan Lakijev klip pa je prokomentarisano a Laki je pitao šta je ddpz pa sam okačio link do stranice. Prilično poznata stranica na fb. Meni lično gotivna. Sasvim sam siguran da neko od njih prati i ovu temu jer sam nekoliko puta video iste rečenice ovde i tamo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

"Pobeda nad Megom dala nam je prostora da "dišemo", ali sa druge strane kalendar je nemilosrdan i čeka nas prva nedelje u kojoj imamo "dupli program". Protivnik nam je prošlosezonski finalista Evrolige, odlična ekipa Efesa. Svesni smo da nemamo nikakav imperativ, ali ako želimo da poštujemo ovo što smo uradili u nedelju, trebalo bi da ne napravimo korak unazad", rekao je Gavrilović za klupski sajt.

 

 

Имаш тим са милионским буџетом, играш ЕЛ, тек си ступио на велику сцену и немаш никакав императив!?

Ова будалетина ријешио у старту да не постане тренер...

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro... imperativ znaci da je moranje da se pobedi. Nije moranje jer su oni ipak debeli favoriti na njihovom terenu... nije rekao da je nemoguce pobediti ih i da ih necemo napasti. . 

 

2 minutes ago, Mairosu said:

Zvijezdaš je iz Prijepolja.

 

Izgleda da smo obojica omanuli.... ovo je izgleda Zvjezdas a ne Zvijezdas. Gde igra Zvjezda? 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

NBA fizikalije. 

 

A ni tamo se nije proslavio. Hajpuje se Neda baš i drag je dečko, ali on će uvek biti neki poor man's Rakočević. Trpač, ne tako kvalitetan kao Rakoč, koji će biti prva violina neke Unikahe ili tako nekog kluba iz drugog šešira, previše dobar da bi bio ignorisan u nekoj "Manresi" ili "Sasariju", a opet nedovoljno dobar za legitimnog EL favorita ( Pao, Barsa, Real,...). 

 

Na primer, na ovaj roste umesto Đenke ili Berona, legao bi kao budali šamar i verujem da bi u ovoj hrkljuš košarci u napadu dominirao, sa loptom u rukama, ali nedovoljno.dobar za CSKA na primer.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pavaroti said:

Zna covek da sa 20m Covica u igri, ne moze da pobedi Krku u Leon Stukelj, kamoli Efes u Sinan Erdem areni.

 

Nek mu da onda bar 25 minuta pa da dobijemo. 🙂

 

... 

Od NBA fizikalija Neda ima samo brz prvi korak. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...