Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

50 minutes ago, Wingwalker said:

ne razumem ove reakcije na svako spominjanje košarkaša glavnih rivala u ABA ligi i prebacivanjem postova na druge topike...

...kao da Zvezda igra sama protiv sebe sve duele...

 

...ili je to samo zbog Gordića neustrašivog ?

 

 

 

Niko ti ne brani da ih spominjes, komentarises, procenjujes, ali ima odgovarajuca tema za to. Za ABA protivnike tu je ABA tema, za EL protivnike tu je EL tema. Doduse Primorska i PAO su naredni protivnici u dva takmicenja i za njih je normalno i da se prokomentarisu.  Za ostale, jbs mi sve al ne razumem zasto ovde?!

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Firga said:

 

Niko ti ne brani da ih spominjes, komentarises, procenjujes, ali ima odgovarajuca tema za to. Za ABA protivnike tu je ABA tema, za EL protivnike tu je EL tema. Doduse Primorska i PAO su naredni protivnici u dva takmicenja i za njih je normalno i da se prokomentarisu.  Za ostale, jbs mi sve al ne razumem zasto ovde?!

 

Kako da se razgovara o Zvezdinim šansama ove sezone, ako se ne spominju protivnici?

Niko ne piše Sakramento Kingsima i Šangaj Šarksima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nista onda,brisite aba liga temu pa ovde da diskutujemo o klubovima u aba ligi,ipak su svi oni protivnici Zvezde pa aj da pricamo o njima,njihovoj igri,dal su im pojacanja opravdala ocekivanja...

Nego u KK Novi Pazar se bas ulaze,posto su nam oni moguci protivnici u narednim godinama,jel se zna koliki im je budzet,dal su im pojacanja dobra,jel razmisljaju da dovode jos nekoga?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

Možda nekoliko uzastopnih poraza na startu sezone urazumi upravu(dr. Čovića) da konačno dovede prvog pleja. Lorenco je odličan back up. Filipa Malog škartirati.

 

 

Ocekujes ili prizeljkujes poraze kluba za koji navijas? Budi precizniji.

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Da su komsije igrale prvu utakmicu protiv Primorske, bilo bi im jos teze, da ne kazem da sam ubedjen da bi izgubili (:

Posle nase utakmice su videli sta ne smeju da dozvole, da nece biti lako, da ih ne potcene. Isto tako ne bismo ni mi izgubili od Primorske u polufinalu. Da je bilo obratno, sad bismo mi bili tim sa glavom&repom :)

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Da su komsije igrale prvu utakmicu protiv Primorske, bilo bi im jos teze, da ne kazem da sam ubedjen da bi izgubili (:

Posle nase utakmice su videli sta ne smeju da dozvole, da nece biti lako, da ih ne potcene. Isto tako ne bismo ni mi izgubili od Primorske u polufinalu. Da je bilo obratno, sad bismo mi bili tim sa glavom&repom :)

 

Aj prva utakmica šbb kbb, al drugu su ispali zbog kratke rotacije. PP dok su imali snage, lepo je to izgledalo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Swift Pancakez said:

da remiziramo - imamo kkcz topik na kome ne moze da se pise nista o takmicenju koje igramo i potencijalnim protivnicima...ali zato ne moze ni o kkcz igracima ukoliko se konstatuje ocigledno...

 

jel moze da se ponovo otvori prelazni rok tema, tamo bar moze svasta da se pise?

konacno neko zdravopametan... ja jos ne verujem da je neki pametnjakovic zatvorio sveti topik pre fajnl kata. 

pustite me da sanjam  >_<

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...