Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Uh, sad kad to naidje DD, bolje bezi 😛

 

'si bio danas na "Stadionu pod Bagdalom" 😄 ...  Po onome sto sam gledao ( TV prenos i par snimaka), trenutno je mnogo los Napredak. Ima i do toga da je tim maltene komplet promenjen, puno je novih igraca.

 

Ove sezone donji dom i grecevita borba za opstanak.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, n4l1m said:

lol, vosha jak tim.. ko to igra tamo?

na koncu konca, oceta da kaeta da vosha ima jaci tim od partizana npr, i kao jacu logistiku(tm) od partizana npr? :default_coffee:

Ima sasvim dobar tim za prva tri mesta u linglaja takmičenju. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, John Dies at the End said:

Uh, sad kad to naidje DD, bolje bezi 😛

 

'si bio danas na "Stadionu pod Bagdalom" 😄 ...  Po onome sto sam gledao ( TV prenos i par snimaka), trenutno je mnogo los Napredak. Ima i do toga da je tim maltene komplet promenjen, puno je novih igraca.

 

Ove sezone donji dom i grecevita borba za opstanak.

 

To mene pitas ? Nisam bio, gledao sam na Areni. Slozio bih se sa ocenom oko tima.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, n4l1m said:

lalat doktorirao ping pong ligu, koji god raspad od tima da preuzme, zavrsice minimum u top3:default_coffee:

 

On 8/6/2019 at 5:51 PM, Stondisha said:


al tebe boli patka... ti samo da napišeš pa šta bude da bude.

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast FK-u Napredak, jedan od retkih klubova koji se ne sklanja Zvezdi i Partizanu. Ne znam samo dokle će igrači večitih biti zaštićeni od strane sudija i dokle će im biti dozvoljeno udaranje protivnika bez ikakvih posledica? Juče su i Zdjelar i "ćelavi reprezentativac" zaslužili direktan crveni karton za šabanisanje. Naravno ima primera i sa naše strane brda, Milunović je legitimni mesar i može da bije do sutra ali kartona nema. Kad se na sve to dodaju "zatvorene utakmice" nije ni čudo što domaći smrad od like neće niko normalan da gleda.

 

Sve pohvale za forumaše @Xpert i @34Barkley koji su osudili šabanske poteze igrača svog tima.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, red_white said:

Ma neka izadje sa Vosom u Evropu pa izbaci neki tim tipa Malataja i sve super. Mante me njegovih pobjeda u JSL. Bio je on i u Zvezdi trener, imao tim jaci od ovog sto ima Vosa pa smo ihrali bezvezan fudbal sa jako malo golova. Neka ostane u Vosi 2-3 sezone pa neka napravo nesto u Evropi. Vucaranje po SNS projektima i ekipama sa kojima i Simo Krunic uzima lagano bar 3.mjesto nije nikakvo mjerilo. Evo Nis i bez Lalata ima 3 pobjede. Ima tu sezonu u Cacku za koju kapu skidam ali i Grof Bozovic je bio 4 sa Cackom.

Kanda smo zaboravili u kakvom je trenutku on preuzeo Zvezdu? Bez Evrope, zabrana registacije igrača, pre toga prodat skoro ceo tim....Lalat je imao hrabrosti da pruži šansu mladim igračima, i to je baza zbog koje smo opstali. Način na koji se Terzić odnosio prema njemu, činjenica da ga je u zadnjem kolu ostavio sa 13 igrača, samo govori kakvu je podršku imao u klubu. Može neko da ga voli ili ne, može da ga kritikuje zbog ovoga ili onga, ali to jesu činjenice.

Link to comment
Share on other sites

Činjenica je samo.jedna sto se tiče Nenada Lalatovića a to je.da od kad je kročio na fudbalaki teren imao je dobar vetar u ledja. Tokom cele ggračke i trenerske karijere isto pa o njemu kao ozbiljnom treneru nema svrhe raspravljati

 

Edited by perkos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, DonJuan said:

Kanda smo zaboravili u kakvom je trenutku on preuzeo Zvezdu? Bez Evrope, zabrana registacije igrača, pre toga prodat skoro ceo tim....Lalat je imao hrabrosti da pruži šansu mladim igračima, i to je baza zbog koje smo opstali. Način na koji se Terzić odnosio prema njemu, činjenica da ga je u zadnjem kolu ostavio sa 13 igrača, samo govori kakvu je podršku imao u klubu. Može neko da ga voli ili ne, može da ga kritikuje zbog ovoga ili onga, ali to jesu činjenice.


shvati me kako hoćeš i kako želiš... ali iz ovog crnog ide ovo crveno  i to je splet srećnih okolnosti zbog kojih je agonija nastavljena jer je ubacivanjme tih mladih, jer nije mogao niko stariji, data finansijska injekcija klubu... činjenica da je u zadnjem kolu prvenstvo bilo izgubljeno, a igrači su bili na nekim pripremama za reprezentaciju... takodje je Krstajićevao Tomislava Sivića koji je doveo tim do 21 na EP pa je onda tra-la-lalat uspeo da u grupi ispadne sa jednim bodom (2:2 sa makedoncima)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stondisha said:


shvati me kako hoćeš i kako želiš... ali iz ovog crnog ide ovo crveno  i to je splet srećnih okolnosti zbog kojih je agonija nastavljena jer je ubacivanjme tih mladih, jer nije mogao niko stariji, data finansijska injekcija klubu... činjenica da je u zadnjem kolu prvenstvo bilo izgubljeno, a igrači su bili na nekim pripremama za reprezentaciju... takodje je Krstajićevao Tomislava Sivića koji je doveo tim do 21 na EP pa je onda tra-la-lalat uspeo da u grupi ispadne sa jednim bodom (2:2 sa makedoncima)

I to je jedan bod više nego što je osvojio prošli selektor...

Nije problem da se dovodi u pitanje njegova stručnost, ali zabijanje glave u pesak i totalno zanemarivanje činjenice da je Terzić, gde god je mogao, minirao Lalatovića, a minirao ga je zato što nije hteo da mu bude slepi poslušnik i da dozvoli Terziću da pravi selekciju za prvi tim. Zato su pro-Terzini toliko protiv Lalaotovića - da se Vlasi ne prisete.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DonJuan said:

I to je jedan bod više nego što je osvojio prošli selektor...

Nije problem da se dovodi u pitanje njegova stručnost, ali zabijanje glave u pesak i totalno zanemarivanje činjenice da je Terzić, gde god je mogao, minirao Lalatovića, a minirao ga je zato što nije hteo da mu bude slepi poslušnik i da dozvoli Terziću da pravi selekciju za prvi tim. Zato su pro-Terzini toliko protiv Lalaotovića - da se Vlasi ne prisete.


mene stvarno zabole za unutarstranačke probleme koji je FK CZV u to vreme imala i šta je Terza radio Lalatu nit se oko toga nešto žigam... nego daj da vidimo mi oko te stručnosti i šta je tra-la-la-Lalatović postigao u karijeri sem onog smešnog čepljenja Vučiću.
Ajde da se prisetimo malo onog prostačisanja u Nišu... pa postade trener, Krstajićevanje Sivića... ISKRENO, zabole me za lalata i ilegalnu fabrika pored Zrenjanina ligu, al nemojmo ga praviti na stručnjaka mučenika i sve osatalo što nije.

Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2019 at 10:48 AM, lajavi krelac said:

Vidim da nemaju našeg trenera,

Zoltan Sabo je rodjeni Somborac i dugogodisnji prvotimac,a zatim jedno vreme i trener u sistemu FK Vojvodina. Tesko da moze biti vise nas od ovoga,osim ako si mislio na njegovu nacionalnu pripadnost sto bi bio jako tuzan i pogresan rezon.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Crni Bombarder said:

Zoltan Sabo je rodjeni Somborac i dugogodisnji prvotimac,a zatim jedno vreme i trener u sistemu FK Vojvodina. Tesko da moze biti vise nas od ovoga,osim ako si mislio na njegovu nacionalnu pripadnost sto bi bio jako tuzan i pogresan rezon.

Sabo je igrao za Partizan, kako neko može da kaže da Sabo nije naš trener 😂

Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...