Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

6 hours ago, Stondisha said:

Ko beše od blizanaca momka proglasio netalentovanim i vratio ga kući u Fuču/Goražde

Rade Krunić

 

Kompleksnija je prica od toga. Trebao je da dodje u Zvezdu, onda se legendarna pijavica Dika Stojanovic pojavio sa nekim papirima kako i on treba da dobije proviziju jer je bio posrednik kad je ovaj odlazio u Italiju prvi put. Onda su se tu javile jos neke interesne grupe, pa ni Krunic nije bas bio nacisto ko mu je tacno menadzer, te je na kraju u Borcu zavrsio. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Partizan napustio i Lazar Vujanic, desetka iz generacije 99, presao u Sesvete. Klub napustio i golman Trnic i presao u Radnicki iz SM. Kao i Nikola Novic, prvi spic generacije 00 u Partizanu, cini mi se i drugi strelac omladinske lige u sezoni 17/18, presao u Metalac.

 

Ili su se igraci masovno pobunili zbog ispadanja Teleoptika u trecu ligu ili Partizan hoce da se resi svih igraca 98-99-00 koji su pod ugovorom, a nemaju kvalitet za prvi tim sad. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 34Barkley said:

Uz sve ograde oko kasnijeg sazrevanja pojedinih i tome slično, ako imaju 20-21 godinu a nemaju kvalitet da se umešaju u borbu za ovakav prvi tim FKP kakav onda uopšte kvalitet imaju? 

 

Slazem se. Ovi pobrojani iz mog posta i nisu kvalitet za prvi tim, mada npr cudno je da Lakcevic dobije prednost u odnosu na Stefana Ilica, da se ovako lako odreknete Birmancevica (on ima obicaj da igra toplo-hladno, ali veceras sta je decko odigrao, kapa dole). 

 

Mada, sve je to ono povuci-potegni, mislim da ste se samo za Kokira ozbiljno zajebali. Za sve ostale je moz bit, a i ne mora. 

Edited by Markoss
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, threepwood said:

Zasto sam ja tek danas saznao da se takmicenje ove sezone zove Linglong Superliga?! Pa to je jebeno genijalno :lol_2:


Ovo je strašno.

linglong je fabrika guma koja je na silu postavljena pored Zrenjanina i koja nema ni jedan papir o uticaju na životnu sredinu.

 

Quote



Ozbiljne stvari, koje mi u Srbiji ne shvatamo ozbiljno, jer ćemo za epidemiju boleščine koja nastane (jer kineze ne interesuje taj ljudski aspekt, njma je samo profit i proizvodnja bitna, osnovna verzija kapitalizma najcrnja Engleska godina 1800-tih)  optužiti dobri stari osiromašeni uranijum....

Edited by Stondisha
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nije netacno...mogu i cifru da ti kazem ako te zanima 😁 ali je glupo, za mene bar, koji sam rodjen i odrastao u Vojvodini i jezim se na bilo kakve "nacionalne" prefikse u bilo kom obliku. Ostavljam mogucnost naravno da sam ja pogresno protumacio, svakako bi bilo bolje da je vise takvih klubova, bez obzira na poreklo kapitala...🙂

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

I ja sam iz Vojvodine ali ne vidim sta je problem kad je tacno... i TSC je inace Topolyai Sport Club tako da je sve jasno. 

 

Steta samo sto nam vise klubova nije tako dobro organizovano... jeste uleteo veliki novac u klub ali ima para i u drugim klubovima pa nista ne funkcionise. U TSCu se ocigledno zna neki red.

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, ZiS said:

Nije netacno...mogu i cifru da ti kazem ako te zanima 😁 ali je glupo, za mene bar, koji sam rodjen i odrastao u Vojvodini i jezim se na bilo kakve "nacionalne" prefikse u bilo kom obliku. Ostavljam mogucnost naravno da sam ja pogresno protumacio, svakako bi bilo bolje da je vise takvih klubova, bez obzira na poreklo kapitala...🙂

 

I ja sam isto iz Vojvodine i jesi pogrešno protumačio..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobar je ovaj Lalatovic. I kao covek i kao trener:

 

Prvo o silikonima:

 

Quote

“Šta treba, da gledam kako neka devojka ‘pući’ usne u koje je ugradila silikone ili kako neki lik pokazuje sat, ključeve skupih kola ili kako jede biftek? Ne mogu da shvatim da se ljudi takmiče ko će imati više tih lajkova. To mi jednostavno ne treba”.

 

image.png.2104e911869a36d3c4b34027f623e449.png

 

O strancima:

 

Quote

Где год сам био тренер, нисам имао много страних играча у тиму, евентуално по једног. Обично је случај да страни играчи у Србији неће да играју уколико не добију једну-две плате, а ја недисциплину не подносим. Једноставно, он мора да цени клуб за који игра. Ја могу да схватим да је дошао да игра за плату, али и он мора да разуме да у Србији плате нису редовне. Када га видим на тренингу да тренира са 30% због тога што му управа није дала плату, код мене неће играти ни на утакмици, јер знам да неће дати свој максимум.

 

O radu u inostranstvu:

 

Quote

Ја сам доста реалан човек и знам да, осим уколико нисте 15 година играли у Италији као Синиша Михајловић, ми Срби тешко можемо да дођемо тамо. Наравно да је моја жеља да се опробам у некој јачој лиги, али ја сам играо на руском поднебљу. Да сам Шпанац и да сам овакве резултате правио у било којој другој земљи, данас бих зарађивао неколико милиона евра по сезони. Међутим, ја сам Србин и због тога сам најпоноснији на свету. Ипак, морам бити реалан и искрен и због тога, ето, волео бих да радим у Русији.

 

Zasto bas u Rusiji? Odgovor na pitanje koji strani jezik govori:

 

Quote

Говорим руски.

 

Slag na tortu su hvalospevi na racun sadasnjeg predsednika.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, 34Barkley said:

U Estoniji? :s_d:

Gde je to ?

 

P.S. Vidi ovako....Tončev je pragmatičan čovek, političar, iskusan kladioničar. Procena je bila da neuigran tim nema šta da traži protiv prejakog Ajntrahta, a pare koje je zaradio na transferima ulaže "pametno". Do sada je inkasirao skoro 1 milion jevrija, čekamo Pavkova za oko još toliko, a izgledna je i prodaja Haskića za pola miliona evropskih novčanica. Za dovođenje novih igrača potrošili smo 0 (slovima: nula €) Verujem da će Ivica, sav iznos da stavi na "crveno" pa nek ide život....il si pukovnik il si pokojnik, njega ništa ne košta. :smiley58:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šta nam je donelo prvo kolo Superlige...Linglong Tire :87: ?

 

U uvodu, novi Superligaš, po običaju iznenadi "staru kuku" i istakne kandidaturu za playoff. Prošle godine je to bio Proleter, sada će to biti TSC.

Zvezda se "kao" mučila sa Javorom, a mislima je u Evropi i rutinski odradila posao.

Nama je sudio Bojan  Nikolić, za "svaki slučaj" ali stara mušterija sa Slane bare nije pružila ozbiljniji otpor. Nikad nisu izvukli ni bod protiv nas.

Reformisan i pojačan Sumom i Sadikom Partizan je odradio Inđiju. Kako će biti na dalje , ne znam, ali ako protiv Inđije golman Partizana odugovlači sa vremenom, neće biti tu mnogo 'leba. Tu su naravno navijači koji još pre početka kukaju na sudije, a glavni u organizaciji njihov čovek.

Ne znam kako je Voša odigrala, nisam ispratio. Čukarički....

 

Znači, ništa novo.

Edited by Constantin
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Constantin said:

Ma znam...nego, eto malo da damo šaljiv ton.  Dal' si mislio da sam ozbiljan :smiley2:

Jok, naravno da ne, nego mi je muka od tih i takvih "upravitelja", na sve strane nikli kao pecurke.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

Jok, naravno da ne, nego mi je muka od tih i takvih "upravitelja", na sve strane nikli kao pecurke.

Nikad nisu ni odlazili moj druže, samo su ranije bili "namazaniji" a danas su bahatiji. Neobrazovani, primitivni, sa partijom na leđima i nedodirljivi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...