Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

1 hour ago, Markoss said:

Pantelic je ok igrac, ali to je opet pojacanje za Radnik, a ne za Radnicki. Kao i svi igraci Radnickog koji su dosli ovog leta i koje ste vec proterali. Mihajlovic ok igra, ali iz aviona se vidi da mu namestaju da daje golove, da sutira penale i da budzi statistiku.

 

Nije za SL, al vidim Djole Jovanovic u trecoj ligi Spanije. Odlican primer da nikad ne mozes da znas ko ce kakav da bude. Decko je sa 15 godina bio najbolji igrac u drzavi u 99 godistu, nije bio trener, novinar, prosecni gledalac na tribini koji je bio u fazonu- hmm, mozda bude dobar, mozda ne. Bukvalno su svi jednoglasni bili da ce decko da bude spic za reprezentaciju. 

 

Cuo sam da ga je Vozdovac hteo, al da nije hteo da se vraca u Srbiju, cudna odluka. 

Đorđe jeste talentovan za fudbal ali je vrlo brzo postao roba kojom su trgovali. Koliko se on tu snasao pitanje je a ja se ipak nadam de ce isplivati iz svega i postati dobar igrač. U Partizanu su iz samo njima znanih razloga otpisali celu generaciju 98/99 a polako se ti momci probijaju kroz Radnik, Vozdovac, Čuku, Mačvu, Kragujevac. Za ti vreme briljuraju u crno belom Sadik, Ivanovic, šćekić a glavni projekat đerlek ne zna ni gde je stadion.

Edited by perkos
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, perkos said:

Đorđe jeste talentovan za fudbal ali je vrlo brzo postao roba kojom su trgovali. Koliko se on tu snasao pitanje je a ja se ipak nadam de ce isplivati iz svega i postati dobar igrač. U Partizanu su iz samo njima znanih razloga otpisali celu generaciju 98/99 a polako se ti momci probijaju kroz Radnik, Vozdovac, Čuku, Mačvu, Kragujevac. Za ti vreme briljuraju u crno belom Sadik, Ivanovic, šćekić a glavni projekat đerlek ne zna ni gde je stadion.

 

Pa Djole je jedini koji je zapravo i dobio sansu iz te dve generacije, sta se sve o Bosnjaku malom pricalo pa nije ni debitovao za prvi tim. Ima i do toga sto ti kazes, ali ima i do njega, nije bas da je on za neke ozbiljne pare prodat iz Partizana pa da je to bilo neko trgovanje, bukvalno je pusten da ode za neke sitne pare u Belgiju. 

Link to comment
Share on other sites

Bošnjak nije ništa slabiji igrač od Markovića i Pavlovića koji su dobili šansu isto koa što ni đerlek nije bolji od Zlatanovića, Birmančevića, lića ili Nišića ali iz nekog razloga su tu ekipu koju je vodio Tešović baš odjednom gurnuli niz vodu. Cucin je dobio malo šansu ali se povredio, petrov je valjda negde preko, očekujem neki njegov povratak kao što je sad došao ovaj iz Španije u Zvezdu. Partizan kuburi sa napadačima a tri talentovana klinca mu tezgare po Evropi. 

Link to comment
Share on other sites

On 9/2/2019 at 9:53 PM, Markoss said:

 

 

Nije za SL, al vidim Djole Jovanovic u trecoj ligi Spanije. Odlican primer da nikad ne mozes da znas ko ce kakav da bude. Decko je sa 15 godina bio najbolji igrac u drzavi u 99 godistu, nije bio trener, novinar, prosecni gledalac na tribini koji je bio u fazonu- hmm, mozda bude dobar, mozda ne. Bukvalno su svi jednoglasni bili da ce decko da bude spic za reprezentaciju. 

 

 

Pored Djoleta Jovanovića, iz te generacije se najviše pričalo o napadaču Predragu Radiću. On je bio najbolji strelac i nekakva zver u najavi.

Koliko se sećam, otišao je praktično kao kadet u Hofenhajm, a da niko ne zna šta i kako se desilo.

Posle se vratio u zemlju, potpisao za Čukarički i do dan danas ne znam jel debitovao za prvi tim Brdjana.

 

Za Djoleta Jovanovića treba reći da mu u Partizanu nisu dali pravu šansu, niti je bilo u izgledu da će je dobiti. Uvek je bio neka treća rezerva u špicu,jer su tu bili prvo Djurdjević i Tawamba, pa Tawamba i Ožegović,  a mislim da je dečko digao ruke kad je prošlo leto pored Ricarda Gomesa doveden i Nikolić iz Spartaka.

On je bukvalno oteran u inostranstvo da se uzme kakva takva kinta, jer se nije ozbiljno računalo na njega.

Edited by Bejbl
Link to comment
Share on other sites

Nije oteran, nego je usao u poslednju godinu ugovora i nije hteo da ga produzi jer nije dobio garancije za minutazu.

Sa 18 godina igrao je na 19 utakmica za prvi tim (poceo 2).

Bio je 4. napadac u formaciji sa 2 napadaca.

Iskreno ne znam sta je ocekivao u tim godinama.

 

Eto, u prosloj sezoni je igrao na 10 u prvoj ligi Belgije za ubedljivo najgori tim lige, pa 6 u drugoj spanskoj i sada je u poluamaterskom rangu.

 

Da je ostao mozda bi bolje prosao.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Poodle Care said:

Nije oteran, nego je usao u poslednju godinu ugovora i nije hteo da ga produzi jer nije dobio garancije za minutazu.

Sa 18 godina igrao je na 19 utakmica za prvi tim (poceo 2).

Bio je 4. napadac u formaciji sa 2 napadaca.

Iskreno ne znam sta je ocekivao u tim godinama.

 

Eto, u prosloj sezoni je igrao na 10 u prvoj ligi Belgije za ubedljivo najgori tim lige, pa 6 u drugoj spanskoj i sada je u poluamaterskom rangu.

 

Da je ostao mozda bi bolje prosao.

 

 

 

 

 

Pa očekivao je u trećoj seniorskoj sezoni veću minutažu, što je sasvim i logično.

Bar da bude prva rezerva Ricardu Gomesu.

A uprava je dovela i Nikolića.

U sistemu koji je forsirao Djukić, nije bilo garancije da će dobijati šanse ni koliko u prethodnoj sezoni.

 

Najteže je sa mladim napadačima u Zvezdi ili Partizanu. Njih je najteže afirmisati, jer se od njih odmah očekuju golovi kao na traci.

Nema se mnogo ni strpljenje ni vere u njih.

Najbolji primer je Luka Jović u Zvezdi.

Retke su lobanje poput Mitrovića, koji je odmah počeo davati važne golove na debijima, poput onih protiv Valete, Tromsoa ili za reprezentaciju protiv Hrvata u Beogradu.

 

Zato mi najbolje prodajemo mlade stopere u poslednje vreme. To su potpuno drugačiji karakteri.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Constantin said:

Šta da ti kažem druže ? Razgovarao sam više puta s njim, čovek je cool, dobar za društvo, drugarčina, a što je "plitkomateričan" šta da se radi....s tim mora da se nosi i sam izbori...ako može.

 

A sta se ono desilo Mihajlovic vs Kosanovic? Ja ono u zivotu nisam video da se igrac onako zatrci na treneru i da ga napusi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

Хитна реакција ФСС: Лалатовић да достави доказе о намештању!

Тренер Војводине Ненад Лалатовић искључен је у полувремену утакмице против Радничког због понашња и свађе са навијачима.

Он је у једном моменту рекао да ће испричати све о наводно намештеним утакмицама Радничког чији је тренер био прошле сезоне.

"То што је урадио Лалатовић захтева хитну реaкцију надлежних органа ФС Србије, односно покретање дисциплинског поступка. Понашаћемо се одговорно и у складу са прописима. Очекујемо од Лалатовића да у писаној изјави објасни све што је рекао и да достави доказе за тврдње о намештању утакмица", рекао је Иван Петрић.

 

 

Pa ne znam. Jednom je i Boban Dmitrović "otvorio dušu" priznao da je igran namešten meč Borac-Partizan 0:1...i ništa.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

 

A sta se ono desilo Mihajlovic vs Kosanovic? Ja ono u zivotu nisam video da se igrac onako zatrci na treneru i da ga napusi. 

Možda ga svrbi "nanogica"...šta znam ? Znaš i sam da je dečko fijuknuo, nege u prvom minutu posle rođenja :ajme:

 

edit: ko zna, možda je nešto od ranije "zakuvano"....možda su negde bili zajedno u nekom klubu. Gledam sinoć, na terenu, pola igrača igralo i za jedne i za druge, pa negde bili na trećem mestu, pa se sad rotirali...:reading:

Edited by Constantin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Constantin said:

Šta da ti kažem druže ? Razgovarao sam više puta s njim, čovek je cool, dobar za društvo, drugarčina, a što je "plitkomateričan" šta da se radi....s tim mora da se nosi i sam izbori...ako može.

Tralalat je od malena naucen da sve moze i da ce svi da mu se sklone kad njemu prohte. Ne sumnjam da mnogo zna o namestanju posto je tako i postao trener. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se ako je neko već negde postavio. Detaljna analiza sta nas čeka u Evropi od sezone 2020/2021 i zbog čega je važno da dođemo do tog famoznog 15 mesta. Uz to sto donosi dva učesnika u kvalifikacijama za LŠ bitno je i za LE jer od sada liga koja je ispod tog mesta neće imati ekipu u kvalifikacijama za LE već samo za LE 2

https://mozzartsport.com/fudbal/vesti/reforma-evrokupova-zvezda-partizan-srbija-uefa-koeficijenti-liga-evrope-2-i-sta-nas-ceka-od-2021/337300

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tamburinjo said:

Pa kad je Vucela poslao cerke u Svajcarsku, neko mora. 

 

Jeste, mucavi tucač kafanskih pevačica ima toliku težinu u privatnom savezu Tarzana Zvezdića, da bi tamo mogao i svoju pokojnu babu da zaposli.😂

Edited by T.L.T.I
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, T.L.T.I said:

Kostadin Terzić na platnom spisku FSS-a, kao član Radne grupe za uvođenje VAR tehnologije.🤣😂🤣😂

I posle se čudimo vikend-dvopenalnim i "dvogolmanskim" ekipama CingCongTerzon Lige?🤣😂🤣😂

 

Sve je to izmislio Tole Karadzic. Ovi sada su blede kopije i mala deca za Toleta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...