Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

17 hours ago, Barkley#34 said:

Inače, to sramoćenje sa klincima koji dodaju lopte se može videti na svim našim stadionima i prilično je sramotno. Ako naši klubovi tu ne mogu da uvedu red (što se inače radi za dva minuta) šta očekivati kada su ozbiljnije stvari u pitanju.

Kako to mislis nasi klubovi da uvedu red? Pa od klubova to i potice. Oni takve instrukcije daju.

Link to comment
Share on other sites

Jokić malo konfuzan, kao i uvek, ali kaže bio penal nad Bukarijem i što je najsmešnije kaže ima neposrednu informaciju da je sudija izjavio da nije bilo intenziteta za penal :lol_2:

 

"Bio je u pravu. Bio je u izvanrednoj poziciju u odnosu na situaciju, ali onda okreće leđa, pa pokazuje crveni karton. Mislim da je gledao prvu situaciju sa Kangom, a ne sa Bukarijem. Prva situacija je simuliranje koje se kažnjava žutim kartonom i nismo videli da je to pokazano. Druga situacija sa Bukarijem - tu dolazi do izbijanja lopte igrača Zvezde i udara ga igrač Radničkog. Ne znam za koju situaciju me pitate da li je u pravu? Da li je video situaciju sa Bukarijem? To je bio prekršaj, ali sudija je, imam neposredno informaciju, rekao da 'nema intenziteta' za prekršaj. Po ovome što vidim trebalo je da dosudi penal"

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

I za meč Partizan-Javor je rekao isto kao i većina nas ovde.

 

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1705110/Sudijska-analiza-utakmice-Partizan-Javor.html

 

Na kraju zaključak:

 

Pred kraj izlaganja podsetio je na duel Voždovca i Partizana odigran 16. maja ove godine kada su crno-bei dali dva gola iz penala. "Meč odigran u maju sudio je isti ovaj sudija kao na meču protiv Javora. Tada je Andrija Stojanović dosudio dva penala za Partizan koja su na Komisiji rekli da nisu bili jedanaesterci, to smo rekli i mi u ovoj emisiji. Delegiranje mečeva Partizanu i Zvezdi nije bilo najidealnije za ove mečeve za ovo kolo, trebalo je da ih sudi neko drugi. ", zaključio je Jokić.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Constantin said:

Ti naši "fudbalski znalci"..Jokić kaže jedno, Raka kaže drugo. Veruj mi, znam ih i gledao sam ih i kao sudije, kako su delili pravdu na našim fudbalskim terenima. Kakve su sudije bile, takvi su i danas tumači pravila i situacija. Pogotovu Zdravko Jokić...

Meni je komšija,koji je inače bio sudija rekao za Jokića da je on sudijski Milovan Djorić.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Constantin said:

Ti naši "fudbalski znalci"..Jokić kaže jedno, Raka kaže drugo. Veruj mi, znam ih i gledao sam ih i kao sudije, kako su delili pravdu na našim fudbalskim terenima. Kakve su sudije bile, takvi su i danas tumači pravila i situacija. Pogotovu Zdravko Jokić...

Jel Raka rod sa niškim sudijom Đurom

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Constantin said:

Ti naši "fudbalski znalci"..Jokić kaže jedno, Raka kaže drugo. Veruj mi, znam ih i gledao sam ih i kao sudije, kako su delili pravdu na našim fudbalskim terenima. Kakve su sudije bile, takvi su i danas tumači pravila i situacija. Pogotovu Zdravko Jokić...

Nema tu nikakvog autoriteta. Razumeti Jokića kada nešto objašnjava je isto kao kada čitaš nešto na engleskom a učio si francuski u školi. Toliko zakomplikuje da je to neverovatno. To se posebno videlo kada je komentarisao utakmicu Radnički-Zvezda, za Partizan-Javor je bio konkretan. Iznenadio me samo na kraju izjavom da je trebalo neke bolje sudije delegirati, što obično ne radi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Nema tu nikakvog autoriteta. Razumeti Jokića kada nešto objašnjava je isto kao kada čitaš nešto na engleskom a učio si francuski u školi. Toliko zakomplikuje da je to neverovatno. To se posebno videlo kada je komentarisao utakmicu Radnički-Zvezda, za Partizan-Javor je bio konkretan. Iznenadio me samo na kraju izjavom da je trebalo neke bolje sudije delegirati, što obično ne radi.

Vidiš....sistemska greška. Jokić je sistemska greška. Odakle njemu pravo da rangira sudije na taj način. Ako je sudija na ELIT listi, trebao bi da bude sudija sa medjunarodnim iskustvom. PRVA grupa iza elite mora da sudi sve utakmice, pa čak i one sa visokim rizikom. Svi su tu jednaki. Ne može on, niti bilo ko, da odredjuje ko je sudija za Topčiderske blizance, a ko je za ostatak superligaša. Ili zna da sudi ili ne zna. Verujem, da je taj sudija, kojeg je on obeležio kao "nesnadjenog" za takvu utakmicu, da je odredjen da sudi Totenhem - Čelzi, da bi to sa manje primedbi odradio. Nema pritiska i optužbi u čijem si se dresu slikao....

 

Kao "naš najbolji sudija" Srdjan Jovanović...u Evropi bez greške, kod nas, bez karaktera i muda.

Link to comment
Share on other sites

On 10/24/2022 at 6:58 PM, Knipex said:

A golman kad se naprasno povredio pa ga naprskaše onim magičnim sprejem gde god su stigli, čak i po međunožju :lol_2: 

 

 

E ovo  mi je zapravo trenutak kola, legitimno je zadrzavati vreme, to rade svi. Ja ne volim al' to se radi oduvek i radice se, bar dok se u fudbalu ne uvede mrtvo vreme. A nadam se da toga nece biti. 

 

Ali da se vratim na trenutak kola, nije da bi to bilo toliko smesno u regularnoj situaciji, ali su oni naprskali toliko sprejja da sam ja imao utisak da je diman zavesa ili ono na svadbama sto pusta maglu. U jednom trenutku  u prenosu vidim samo belicastu maglu i iz nje ustaje golman Radnickog kao Undertaker iz najboljih dana. Haos

Link to comment
Share on other sites

On 10/24/2022 at 5:40 PM, Constantin said:





 


Veruj mi, što se tiče Lalatovića i psovanja, od njega je gori Nenad Milovanović. Sreća je, pa je on rešio da ne bude više na klupi. Ima tu još "sličnih" koji gestikuliraju, sprintaju pored aut linije, ima i onih koji degažiraju flašice s vodom u teren....koliko sudije znaju svojim odlukama da iznerviraju trenere, primer je i Milan Rastavac. To je jedan veliki gospodin, odmeren čovek, od koga nikad nisam čuo ružnu reč...e kad je on počeo da skače i iskače iz trenerskog prostora, sve je rečeno.


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока



 

 

Odlično pamtim,  traLalat nije bio na "tom nivou"  kada je odradjivao svoj mandat u Napretku... 

lpbSf6u.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Šta znam....dolazio je, nakon boravka u Nišu, kao gostujući trener na Čairu, ali nigde nije prošao kao u Kruševcu. Ono je stvarno bilo dno dna....a inače, sve ima svoj nastanak, uzlaznu putanju, vrhunac, silaznu putanju i kraj. Ko veruje u reinkarnaciju, na njemu je.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Kažu mi, neki "nezvanični" izvori, da Lalatu danas spremaju "linč" u Humskoj. Šta može "linč" da podrazumeva, videćemo danas. Da li uobičajeno pljuvanje i provociranje ili nešto veće....???

To je bingo za njega, on kad ga pljuju i psuju najbolje funkcioniše. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je neko preneo Petricevu izjavu da su najveci problem fudbala u Srbiji FKP i FKCZ i to nekada FKP, a sada FKCZ.

 

Bravo za tu izjavu koju sada udruzeno osudjuju ekstremisti iz oba tabora (a i dobar deo umerenih se rogusi) jer zapravo sasvim odgovara istini - nekada je FKP imao bolesne nizove kada niko nije mogao da im uzme bod (nije smeo ili nije ni zeleo), danas je to FKCZ (ovo danas znaci nekoliko sezona unazad, uz neke slucajeve kada se i FKP pridruzivao toj praksi).

 

Drzava koja pere pare preko gradnje stadiona (i, kao, brine o fudbalu sirom Srbije), a dozvoljava toliku razliku u budzetima i cije televizije vrse pravu propagandu za dva kluba kao da su klupska glasila ni ne moze da ima neku normalno i gledano prvenstvo. Recimo, kad/ako se desi da sudija u mecu FKRN - FKCZ osteti domacina, normalno je da nastane rat izmedju pristalica/uprava ova dva kluba, a ne da jedna strana cuti kao zalivena (jer samo rodbina i neki zaludjenici jos navijaju za Radnicki), a da se umesto domacina neki Vazura iz FKP svadja sa sudijskom organizacijom.

Edited by goldberg
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...