Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

2 hours ago, Markoss said:

 

Bio onaj degenerik Everton, zaboravio sam gde je igrao, mislim u Partizanu. 

 

Bravo!

 

Everton: na 18630 odigranih minuta ima 93 zuta kartona, 6 duplih zutih i 2 direktna crvena. Karton na svakih 170min. 

Sanogo: na 20983 odigranih minuta ima 81 zutih kartona, 4 dupla zuta i 3 direktna crvena. Karton na svakih 220min.

 

Direktne crvene sam racunao kao dva zuta. 

 

 

Toliko o mesarskim radovima i titulama masara i kasapina... 

 

 

 

image.thumb.png.9c40c5490d362a26cb81c3ed33f6b93a.png

image.thumb.png.17df682475e435b6e394aa861f7bea19.png

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cooper said:

 

🤢

 

Nesto ti nije dobro? Hoces nesto za mucninu sine? 🍻

 

Slobodno reportuj moderaciji (a ne meni ovako) sve izraze koji ti nisu po volji, samo nemoj selektivno... obuhvati i "mesare", "kasapine", "neandertalce"... ili je to ok? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mare80 said:

Apropo ovih saopstenja vecitih ...

Ja bi iskreno najvise voleo mada sam navijac Zvezde da ih FSS ili vec koje je nadlezno telo rebne sa jedno 10 kaznenih bodova,cisto da ucini prvenstvo malo zanimljivijim ... 😄

 

Ja bih ih i jedne i druge u drugu ligu. Ucinili su atmosferu oko derbija nepodnosljivom. I nasi i njihovi kriminalci.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, prolup said:

Aj saopštenja al ovaj Vuletić baš vuče mačka za rep pa će mu đavo biti kriv. Borjan sa punim pravom da ga nalupa i pljune.

 

Tek sam sad video sta je postavio odvratni govnar. Ali bukvalno da ga odvali od batina kad ga vidi. Koliki je to olos.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Železničko gnomče said:

 

Tek sam sad video sta je postavio odvratni govnar. Ali bukvalno da ga odvali od batina kad ga vidi. Koliki je to olos.

 

Zbog cega bi se spustio na njegov nivo, vredjao suparnika i pretio nasiljem. Zvezdan dr Terzic je propustio  jos jednu priliku da "ćuti "...

 

Nećemo valjda biti kao pojedinci (kako ovde na 4umu, tako u RL ) i protivnicke igrace uporedjivati sa nacistickim zločincima i/ili slicne gluposti???

Link to comment
Share on other sites

Uźas, velika  sramota kako na terenu tako i van njega. Ovo ponašanje Vuletića je kap koja preliva čašu, deca se ne diraju. Uglavnom sve više nam fudbal liči na predizbornu kampanju u Bosni gde i jedni i drugi tvrde da su bolja opcija i da se brane od konstantnih napada i da ih druga strana opstrujiše uz pomoć institucija.

Link to comment
Share on other sites

borjan_1000x0.jpg

 

Пошто зачичкавања око дербија јесу била и биће нормална ствар није ни ово језиво, али просто је невјероватно због начина и од кога долази. Аутор је ваљда функционер клуба који је професор на правном факултету!?:ajme:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...