Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Sa sportske strane želeo bih da dotični ostane na sadašnjoj funkciji još dugo, dugo vremena, sa svake druge strane dotični je odavno zreo za neku mentalnu ustanovu jer uvlačenje trogodišnjeg deteta u priču usled patološke mržnje prema nekom je znak ozbiljne mentalne degeneracije - kako njega tako i svakog ko pokuša da opravda takvo ponašanje!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam ima li razloga da ga goni sudski. Koja bi bila optuzba? Koliko sam shvatio, sliku je postavila Borjanova gospodja, dakle javna je. To sto je obli pedofil prepravio sliku nije krivicno delo, bar se meni cini.

 

Lepse i korisnije bi bilo da mu Borjan na uvce izdeklamuje par Njegosevih citata.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Železničko gnomče said:

Ne znam ima li razloga da ga goni sudski. Koja bi bila optuzba? Koliko sam shvatio, sliku je postavila Borjanova gospodja, dakle javna je. To sto je obli pedofil prepravio sliku nije krivicno delo, bar se meni cini.

 

Lepse i korisnije bi bilo da mu Borjan na uvce izdeklamuje par Njegosevih citata.

Da, ali je zaboravio jednu stvar, tj smetnuo je sa uma, Borjan je golman Kanadske reprezentacije i građanin Kanade. Neće se Vuletić iz ovog izući tako lako. Verovatno će reagovati Ambasada ( i Borjan je to najavio), a vrlo verovatno i Kanadski fudbalski savez.

Videćemo šta će biti.

Link to comment
Share on other sites

@Manoly me je podsetio da je vreme za novu najavu LLSL:

 

U sledecem kolu igrace medjusobno ekipe sa vrha tabele, kao i ekipe sa dna tabele, pa nas ocekuju neki veoma neizvesni mecevi.

 

U Novom Sadu Proleter (21) koji je u seriji pobeda i cetvrti na tabeli ugostice sedmoplasirani Vozdovac (19). I jedna i druga ekipa su u odlicnoj formi, sad, da li to znaci jedan standardan remi videcemo nakon meca.

U pravom derbiju zacelja Macva ce ugostiti Proleter. Macva je ubedljivo najlosiji tim u ligi i ako igde Napredak moze da ocekuje bodove, to je u Sapcu.

 

Backa docekuje Indjiju i ocekuje se da domacin pobedom krene sa begom iz opasne zone, Novi Pazar bi da nastavi dobru seriju rezultata protiv ocajnog Rada (vec druga sezona zaredom kako ne mogu da osvoje nijedan bod u gostima).

Vojvodina je do sada prosipala bodove u gostima i njima je pobeda imperativ. Crvena zvezda ce sa jednih laganih 4:0 da se vrati na staze uspeha i pokaze da je (kao i uvek) Partizan bio samo los dan.

 

Sutra nas ocekuju derbiji u Nisu i Senti. Partizan ce imati muka da dodje do sva tri boda protiv motivisanog domacina, a TSC bi konacno mogao da prestane da oscilira i savlada gosta koji je u padu forme. Za kraj, Spartak bez Nikolica docekuje Mladost. Suboticani nikako da nekoga pobede, a za razliku od njih Metalac u jako dobroj formi docekuje Radnik i sa pobedom bi otisao u sam vrh tabele.

 

Na tabeli vodi Crvena zvezda sa 10 pobeda i mecom na JNA (31 bod), pa slede Partizan i Vojvodina sa 8 bodova manje, a onda Proleter (21), Mladost (20), Spartak i Vozdovac (19), Cukaricki i Radnicki (18), TSC (17), Metalac (16)..

 

Link to comment
Share on other sites

Nije lose bilo ovo kolo, kad se pogleda koliko sam rezultata pogodio.

 

Vozdovac i Proleter standardno remi, Novi Pazar i Vojvodina lagano slavili, Partizan se namucio i na kraju izgubio.

 

Mislio sam da ce Backa da dobije Indjiju i to jeste bilo iznenadjenje, kao i to sto od TSC ove sezone ocigledno nema nista. Ne moze nijedan nas klub da veze dve dobre sezone pa da im opstanak kluba od toga zavisi. Iznenadjenje je i 0 Crvene zvezde protiv Javora, mada je pretilo da bude standardno "sta mesa karte, dobro da smo ovo izvukli, ali nece stalno biti penal".

 

Tabela:

 

image.png.6136f781f29d658fe7cf23de6d1ed481.png

 

Ne secam se kada je treceg i 11. na tabeli razdvajalo samo 6 bodova. Crvena zvezda samo dva boda u poslednja dva kola, sto je iskoristila Vojvodina i primakla se sa -10 na -6. Partizan u katastrofalnoj formi i sa samo 2 boda u poslednja 3 meca, sto su iskoristili Proleter, Vozdovac i Radnicki da pridju blizu 3. mesta na tabeli.

 

Metalac je i peti uzastopni put remizirao na svom terenu, a Cukaricki je nakon vrlo dobrih 4 1 0, sada na 5 4 3 i samo jednoj pobedi u 7 kola.

 

Na dnu Macva koja ce ispasti, Rad koji ne moze nista da uradi van Banjice, kao i Backa, Napredak i Zlatibor. Nekako se nazire 5 ekipa koje ce ispasti, ali ima jos dosta da se igra.

Link to comment
Share on other sites

U moru glupih komentara na internetu naleteh na jedan dobar gde čovek opisuje trenere u domaćem sportu, ne samo fudbalske, već uopšteno trenere na domaćoj sceni:

"Treneri u Srbiji su operisani od samokritike, i u košarci i i fudbalu. Uvek je neko drugi kriv, za sve imaju opravdanje i uvek hvale nešto što niko drugi osim njih nije video. Veoma loša sorta ljudi."

 

Brat pogodio u centar!

Nisam znao na kom pdfu da stavim, ali eto ovde inspirisan današnjom izjavom Stanoja. I da se razumemo, svi naši treneri imaju taj sindrom, i Zvezdini, i Partizanovi i svi ostali u ovoj našoj zemlji, osim onih koji su se već dokazali, ali ti u velikoj većini ne žele da se vraćaju u domaći mulj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa nisu samo treneri.

 

Covic se u kosarci setio maloletnih prostitutki i kriminalaca sa pistoljima tek nakon sto je izgubio titulu i EL. Do tada je Buducnost bila simpa klub iz PG kog uvek tesko pobedimo tamo.

 

Pa nama takav mentalitet vlada drzavom, treneri nisu nista, oni su i dobri. Mnogo gore izjave od Stanojevica davali su celnici Partizana, ono je bilo jezivo (nije da i Terzic nije imao svoje momente jezivosti ove sezone).

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Barkley#34 said:

Ima, rođen je u Kragujevcu i živeo je valjda 15-16 godina tamo. Po dedi je dobio mađarsko državljanstvo.

Da,Jbg malo me zeznulo to sto je Madjar(pa sam skontao da ima nase tj proguglao sam) . :))

 

Hvala.

Edited by Neme
"Mađar" se piše velikim početnim slovom.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Cist penal i jedan i drugi, ali nisu oba svirana.

 

Citam komentare i navijaci Partizana pisu kako nije sviran penal za Macvu "da ispadne da niko nije ostecen".

 

Koliko je to bolesno razmisljanje, pa Macva je ostecena, ne igraju samo Crvena zvezda i Partizan u ligi.

 

Sto se tice lige, jos jedno kolo do pauze i nakon toga nas ceka derbi prve i druge ekipe u ligi:

 

Trenutno je prva Crvena zvezda sa 35, sledi Vojvodina sa 29, pa Partizan sa 26, Vozdovac, Spartak i Proleter sa 23, Cukaricki sa 22, Radnicki i Mladost 21, Metalac 20. Na dnu Napredak ima 10, Zlatibor i Rad po 9, Backa 7 i Macva 5.

 

Trenutno je liga nikad izjednacenija sa cak 8 ekipa koje razdvaja samo 6 bodova, odnosno 7 ekipa razdvaja 3 boda. U sledecem kolu Crvena zvezda docekuje Indjiju koja je uvek bila tvrd orah, a igra se i nekoliko vrlo neizvesnih meceva, Metalac koji ima samo jedan poraz u deset kola docekuje Vojvodinu, Spartak ce pokusati da se izjednaci sa Partizanom na tabeli, a derbi u BG igraju Cukaricki i Vozdovac.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Auuu Broketa udario na Koketu.

 

Quote

Tončev vređao sudiju i Kokezu; Tončev: Znam šta je cilj FSS

Quote

Dva dana kasnije objavljeno je da je predsednik niškog kluba, u zamrznutoj funkciji, Ivica Tončev, vređao sudiju Srđana Jovanovića, ali i Slavišu Kokezu, predsednika Fudbalskog saveza Srbije.

https://nova.rs/sport/fudbal/toncev-vredao-sudiju-i-kokezu-toncev-znam-sta-je-cilj-fss/

Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2020 at 6:22 PM, Zvezdinho said:

Nja...jest tačno, ali i malo gluposti propispane u članku....to je "ono" kad pišeš za "dnevnicu"...Nije sudija Jovanović ispraznio ložu Radničkog, nego obe lože...iliti celu terasu. Gađali su pikavcima klupu Radničkog. Tončev nije sigurno, on puši tompus i povredio bi nekog..

 

Intelektualni razgovor "zamrznutog" preCednika Nišlija i zvaničnih lica na utakmici je tekao ovako:

Quote

 

„P..... mi k.... i Kokeza i sudija i delegat!

J..... i Kokezu i delegata...

P..... mi k.... o savez“

i na kraju:

„Kokeza majmune i delegatu majmunčino“!

 

 

Kratak je put od ljubavi do mržnje 😉

Link to comment
Share on other sites

Tek sad sam video sta je uspeo da stigne Metalac, odnosno da prospe Vojvodina.

 

Metalac ima odlicne rezultate. Kod kuce bod, u gostima pobeda, 7 meceva zaredom bez poraza, samo jedan poraz u poslednjih 11 kola. Nereseno sa Vojvodinom, nereseno sa Partizanom, pobeda u Senti, nereseno sa Cukarickim. Kad bi mogli samo konstantno da pobedjuju slabije rivale (Rad, Zlatibor, Backa, Novi Pazar), mozda bi i mogli da se bore za 3. ili 4. mesto na polusezoni.

 

TSC ili ubedljivo pobedjuje ili prosipa bodove. I Cukaricki se malo izvukao iz krize, a Proleter ima 5 pobeda i 3 remija u poslednjih osam kola i neverovatnu gol razliku 14:9. Najbolja odbrana osim Crvene zvezde, mogli su lagano da izvuku remi protiv Zvezde, svaka cast.

 

Crvena zvezda bi pobedom nad Indjijom (koja je neugodna po nas) dosla na +8 i to bi najverovatnije znacilo i obezbedjivanje 1. mesta pred pauzu. Za 2. mesto bore se Vojvodina (30), Partizan (29), Proleter (26), Cukaricki (25), a tu su i 2 ekipe sa po 23 i cak cetiri sa 21 bodom.

Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...