Jump to content

O PDFu - Predlozi, pitanja, kritike...


Recommended Posts

29 minutes ago, McLeod said:

Razmisli i i toj strani price.

Nemam ja sta da razmislim.

Ti trebas da se setis trenutka kad sam ja napustio moderaciju i sta je tome prethodilo. Ja sam upozoravao na odredjene negativne trendove (ovo moze licno da potvrdi @Arsenije Pesicako zeli),ali tada vas se to (vas u moderaciji izuzev Barracude) nije bas ticalo,jer nije vasa zadnjica bila izlozena sutiranju. Tako da..sta da ti kazem..svako neka postupi kako mu savest i forumaski integritet nalazu. 
Ja sam odstupio sa funkcije.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

edit: ne zvucis i nisam ni govorio o tebi.

Pa jesam li ja to onda u pravu? 😜

 

Da se vratim na ovo o 10-20 ljudi koji plivaju u bari i zajebavaju se: da, kao i u svakoj ljudskoj zajednici, vremenom se prirodno isprofilišu oni koji oblikuju izgled zajednice. Nakon toga, imaš pratioce, kojima se zadati oblik sviđa i hoće da se integrišu u zajednicu, i imaš one kojima se ne sviđa, pa idu da vide nešto drugo.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crni Bombarder said:

Nemam ja sta da razmislim.

Ti trebas da se setis trenutka kad sam ja napustio moderaciju i sta je tome prethodilo. Ja sam upozoravao na odredjene negativne trendove (ovo moze licno da potvrdi @Arsenije Pesicako zeli),ali tada vas se to (vas u moderaciji izuzev Barracude) nije bas ticalo,jer nije vasa zadnjica bila izlozena sutiranju. Tako da..sta da ti kazem..svako neka postupi kako mu savest i forumaski integritet nalazu. 
Ja sam odstupio sa funkcije.

 

Ja i ne znam zbog cega si ti zapravo odstupio sa funkcije. Samo si digao sidro, rekao da nemas podrsku i da neces da se bavis time. Ja sam to na fudbalu sto se desilo propustio jer citam samo nekoliko tema, nijedna nema veze sa domacim fudbalom.

 

Zato sto se ne secam tacno o cemu se radi nemam ni ja sta da razmisljam. Ako neko nije odgovorio na to na sta si ti zeleo da ukazes, ili ne vecina, ili nije proslo dovoljno vremena, sto je verovatno bio slucaj jer meni u tom trenutku nije bilo jasno ni sta se desilo, ili nisi imao podrsku.

 

U oba slucaja, to se na mene ne odnosi nikako, jer je ovaj slucaj resen bez mog uplitanja i intervencije, kao i svaki put do sad.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Beonegro said:

Pa jesam li ja to onda u pravu? 😜

 

Da se vratim na ovo o 10-20 ljudi koji plivaju u bari i zajebavaju se: da, kao i u svakoj ljudskoj zajednici, vremenom se prirodno isprofilišu oni koji oblikuju izgled zajednice. Nakon toga, imaš pratioce, kojima se zadati oblik sviđa i hoće da se integrišu u zajednicu, i imaš one kojima se ne sviđa, pa idu da vide nešto drugo.

 

Aha, znaci ako manja grupa ljudi odredi neka svoja interna pravila i onda reaguje lose na svaku drugu grupu koja hoce da se prikljuci/promeni pravila, to je skroz okej, a druga grupa ljudi koja "fura svoju pricu" troluje i zatrpava topik? 😄

 

Vidis, upravo se o tome radi u srzi citave ove price. Druga grupa koja vama smeta radi lajt verziju onoga sto radi voljena prva grupa. I iz toga proizlaze svi sukobi. Ako prva grupa prestane da privatizuje forum, druga grupa nece da bude subverzivna 🙂 Vrlo je prosto.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, McLeod said:

Druga grupa koja vama smeta radi lajt verziju onoga sto radi voljena prva grupa. I iz toga proizlaze svi sukobi. Ako prva grupa prestane da privatizuje forum, druga grupa nece da bude subverzivna 🙂 Vrlo je prosto.

 

 

 

Ako sam najbolje razumeo konkretno za ovaj sukob, jedna grupa je iz čista mira počela da troluje do iznemoglosti u pravcu uzdizanja pojedinih likova da bi kao reakcija nastao hejt i plan je da se taj sukob nastavi do kada, ko treba da preseče, šta da prestane...?

 

Drugo, zar nije preporuka moderacije da se takvi postovi prijavljuju i da se na njih ne reaguje?

 

I treće, pitanje za moderaciju sa ovog pdf..

Quote

Dalje, sto se tice mog forumskog opusa - ja ne trolujem. Ja samo koristim okvir zadate forumske diskusije, istom logikom se sluzim (najcesce nakaradnom) kao oni koji zadaju te okvire i tako pokazujem koliko je zapravo to sto oni pisu besmisleno. Bez targetiranja bilo koga, targetira se samo forumski diskurs sa kojim se licno ne slazem, za sta i sluzi forum. U prevodu, ja na forumu radim ono sto se na forumu i radi.

 

E onda dolaze horde stalkera i forumasa koji misle da mogu da me iznerviraju i izbace iz takta i to se najcesce zavrsava tako sto doticni budu zasluzeno banovani, kao sto se zavrsilo i ovaj put. Zasto ja izazivam tako nesto u ljudima mi zaista nije jasno. Mogu samo da zakljucim da ili ne znaju da nastave taj nacin rasprave KOJI SU SAMI ZAPOCELI, ili osecaju neku vrstu nemoci, pa onda krecu da vredjaju, to u krajnjoj liniji nije ni bitno.

 

Posto vidim da neki pisu kako postajem sve gori... vidite, moje pisanje je direktno povezano sa opstim stanjem PDFa. Ako je moje pisanje manje kvalitetno, to znaci da je kvalitet odavno pao, jer se ja samo nastavljam na to. Mozemo da kazemo da sam lakmus papir PDFa. Sto se tice pisanja o kosarci, gde je Prinston i ostali - svaki put kad je Prinston za vreme ovih prijateljskih ista napisao, ja sam bataljivao ove sto ne vide da se sluze istim argumentima kao recimo vucicevi glasaci (osvojio tri medalje, ti ga pljujes - osvojio 53% na predsednickim izborima, ko si ti da ga kritikujes, kult licnosti je jak u njih) i ulazio u razgovor sa njim, jer kao i 90% ovog PDFa volim da ga citam. To gotovo niko od ove druge strane koja toboze toliko voli kosarku ne zeli da uradi.

 

I kao i obicno kad pisem nesto ovako, evo je par postova iznad zgodna ilustracija toga sto pisem. Neki lik kojem je 90% opusa pokusaj da mene iznervira i da izdejstvuje moje sklanjanje sa foruma, ne videci da se svakim sledecim postom samo priblizava banu zbog stalkovanja me vise zabavlja nego tisti.

 

Ja na ovom forumu imam krajnje neutralan stil pisanja. Nikoga za preko 60 hiljada postova nisam uvredio prvi, a na uvrede sam odgovarao otprilike u 1% slucajeva i to tek kada ti nikovi toliko preteraju i pokazu se u svom pravom svetlu i dokazu da je bilo kakva interakcija sa njima potpuno nepotrebna.

...da li dele ove stavove i pružaju Meku podršku?

 

I ajde četvrto, da li misliš, Meče, da sam i sam često u tvojoj koži, da pišem isključivo u okviru diskusija i podforuma, da nikoga nisam uvredio, da postoje horde stalkera, koja se prema meni ponaša kao i prema tebi i da trpim nepravdu moderacije, za razliku od tebe, i da se prečesto bez ikakvog razloga banujem zbog mira na forumu, učestalih prijava, nezadovoljstva forumaša koji ne misle kao i ja...a dobro se zna da nikada ne trolujem i da sam skoro uvek u pravu i da li imam tvoju podršku kao jednog od moda na forumu?

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Ti to sto radis radis sa namerom da provociras, ja ne. Drugo, metodi su razliciti, ti jako cesto krsis pravila, ja ne.

Kako razlika, kada ja:

1. nikada ne provociram,

2. nikada ne kršim pravila...

... kao uostalom i ti.

 

Jedina razlika je što ja mogu na IL i što sam banovan 23 puta.

 

Inače ostalo sve isto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Poodle Care said:

Kako razlika, kada ja:

1. nikada ne provociram,

2. nikada ne kršim pravila...

... kao uostalom i ti.

 

Jedina razlika je što ja mogu na IL i što sam banovan 23 puta.

 

Inače ostalo sve isto.

Pa ocigledno nije :) ali imas moju podrsku, treba nam vise duhovitih ljudi na forumu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

 

Aha, znaci ako manja grupa ljudi odredi neka svoja interna pravila i onda reaguje lose na svaku drugu grupu koja hoce da se prikljuci/promeni pravila

Ne.

Uvijek radiš ove stvari, sad trenutno više nemam strpljenja za to.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Pa ocigledno nije 🙂

Ajde da vidimo šta će moderacija sa ovog pdf reći, ovako ispada da svaki ciga svog petla hvali...

 

Just now, McLeod said:

ali imas moju podrsku

Hvala, puno mi znači podrška jednog od moderatora foruma.

To je potvrda ispravnosti onogo što radim i kako se ponašam na forumu.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Green23 said:

Nisi tako napisao, već da bi to bilo dobro zbog trolova i smarača koji pišu o pobedi nad Amerima u finalu. Ti kao moderator ne možeš nešto tako da pišeš, ostavi funkciju, pa ulazi u diskusiju na takav način. Ti umesto da kao moderator pokreneš neku normalnu diskusiju, ti napišeš onako glupav post. 

 

I to za trolove sam objasnio, posto su se neki zalili kako sam smorio. Smorili su i mene razni Bekovi i slicni svojim trolovanjem, gde im je svaki drugi post "razbicemo nikad slabiju Ameriku" . Pa ako vam ne smeta takvo trolovanje, onda ne treba da vam smeta ni moje trolovanje koje samo dolazi kao odgovor na prvobitno pomenutno trolovanje. Inace ja nisam moderator na ovom PDFu, tako da nemam sta da ostavljam ovde. 
 

Edited by Skyglider
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Poodle Care said:

 

Hvala, puno mi znači podrška jednog od moderatora foruma.

To je potvrda ispravnosti onogo što radim i kako se ponašam na forumu.

 

Najmanje sto mogu da uradim je da podrzim nekoga kada i ako se ponasa ispravno. Trudim se da uvek budem objektivan i ne posmatram stvari iz svog ugla.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skyglider said:

 

I to za trolove sam objasnio, posto su se neki zalili kako sam smorio. Smorili su i mene razni Bekovi i slicni svojim trolovanjem, gde im je svaki drugi post "razbicemo nikad slabiju Ameriku" . Pa ako vam ne smeta takvo trolovanje, onda ne treba da vam smeta ni moje trolovanje koje samo dolazi kao odgovor na prvobitno pomenutno trolovanje. Inace ja nisam moderator na ovom PDFu, tako da nemam sta da ostavljam ovde. 
 

 

1000 put ponovljena laz ne postaje istina.  Koji su forumasi slicni Beku? koliko postova je ostavio Bek na temi reprezentacije i u koliko je napisao da cemo "razbiti nikad slabiju Ameriku" ? 


@mcleod

Zapanjujuce je da ne vidis, zaista to mislim. Posto sam siguran da si dovoljno inteligentan da mozes da se odvojis iz situacije i pogledas objektivno, molim te da to vise ne radis. Ljudi te ovde postuju i ako covek koji je jedan od najzasluznijih za podizanje novog foruma ostavlja onelinere koji su maltene svi isti- Raduljica je sranje, Sale je sujeta a Bobi je najbolji kosarkas ikada, normalno da ce nivo diskusije da pada dramaticno jer dajes hrabrost raznim trolovima i ostalima da krenu da se frljaju sa glupostima. Sa obe strane spektra. Tako da molim te da se urazumis i razmislis malo jer sam siguran da ces uvideti. 

Pozdrav! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo jos jednom, kratko, da probam i tebi posebno da objasnim. Ako je moje pisanje provokacije i zatrpavanje fekalijama foruma, sta je pisanje koje je doslo pre toga - dobra odbrana Raduljice (nista nije uradio, samo nismo primili kos, sto nema veze s njim), zna Sale zasto (posle ovakvog spiska i konacnog tima sa kojim idemo na prvenstvo) i mnogi drugi upisi ostavljeni, masa, od strane nekoliko forumasa.

 

Ako to nikom ne smeta, i to je legitimno misljenje, nije nikakvo trolovanje, niti fludovanje topika, onda bilo sta sto sam ja napisao za Bobana ne moze da bude trolovanje niti zatrpavanje foruma govnima. Ali zaista je tako jednostavno. Ako ovo prvo nije provociranje, kako ja mogu bilo koga da provociram svojim pisanjem? Imaj u vidu da postoji vrlo jasan timeline i da se lepo moze videti kako "diskusija" tece svaki put i kristalno je jasno ko je kriv za to.

 

Najmanji je problem da ja prestanem da pisem ovde, to sam radio vec dva puta na prvenstvima i apsolutno se nista nije promenilo. Ostajali su ovi cuvari vatre koji su sikanirali druge, samo tim drugima uglavnom nije bilo interesantno da se preganjaju sa njima. To se resava tako sto se diskusija vodi u granicama normale, postovanja sagovornika i tudjeg misljenja, uz striktno postovanje pravilnika. Ukoliko ta ekipica zasluznih gradjana ne zeli da to radi, topik ce biti svinjac, bez obzira na to da li ce imati s kim da se macuju ili ne.

 

Posto sam siguran da si dovoljno inteligentan da mozes da pogledas stvari objektivno, molim te da razmislis malo o tome 😉

 

pozdrav!

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Niko ne pita mene niti mnoge druge ljude koji samo nestanu sa foruma sta ih nervira na forumu. Napravi se odredjeni diskurs, i u toj bari pliva 10-20 ljudi i zajebavaju se i nikad se ne pitaju da li oni nekome smetaju.

 

Ovo je upravo i sustina samog problema, s tim sto je broj "plivaca" dosta manji. Postoji grupica forumasa sa starog foruma koja redovno visi i ovdje i ujedno tripuje da je bas sve sto neko drugi napise na nekoj od tema direktno obracanje njima i onda i oni sami smatraju da su obavezni da repliciraju na bukvalno svaki napisani komentar. A sve sto je suprotno njihovim stavovima dozivljavaju k'o trolovanje, provociranje...i onda po ustaljenom sablonu dodje "jaran" iz moderatorskog tima, tipa Zumbul ili Lavrnja, koji odmah banuje "muckog provokatora", dok likovi poput Mede ili Uinia bukvalno nikada ne bivaju banovani (i jos se ovaj iz moderacije u nekom "saopstenju" izvinjava njihovim "fanovima", jer ih mora upozoriti). Napisao sam vec u jednom od prethodnih postova da vise ni sam ne znam koji je ovo put da Medobrondo direktno vrijedja druge forumase (pri cemu je, ne bas tako davno, na starom forumu, iznosio bas teske uvrede na racun jednog forumasa) i da nikada nije bio sankcionisan, pa cak ni za taj poslednji niz tezih uvreda sa starog foruma. Tada se uglavnom prelazi samo na brisanje postova i "smirivanje" situacije. Stavise, upravo je Lavrnja bio taj koji je  redovno banovao ljude koje je Medo svojim istupima i vrijedjao i navlacio na ban. Da l' se oni poznaju u realnom zivotu ili su mozda bliski u forumskom okruzenju, to ne znam. Al' simptomaticno je to da je upravo Lavrnja skoro uvijek bio taj koji je banovao ljude s kojima je Medo ulazio u raspravu. Takodje, Lavrnja je svojevremeno redovno, cak i vise nego na drugim temama, ucestvovao na teniskom dijelu foruma i zaista je tesko, veoma tesko povjerovati da on bas nikada nije vidio da je Medobrundo na teniske teme ulazio i pisao samo da proziva i provocira McLeoda. I nikada nije dobio cak ni upozorenje za to veoma agresivno stalkovanje. Dakle, pojedini forumasi imaju ne dug, vec nepregledan niz ozbiljnih ispada za koje nisu bili sankcionisani. I samo zato sto McLeod (kao ni mnogi drugi forumasi) nije uletao na ovu temu da "place" i da poziva na "skidanje glava", odnosno nikada nije targetirao druge forumase, vjestacki se stvara atmosfera da je on neki problem. Dakle, nema potrebe da pojedinci s ovim jeftinim spinovima pokusavaju praviti druge forumase budalama. Uini je ostavljao komentare i pokusavao da podje*bava McLeoda u trenutku kada McLeod nije ni bio na temi, a i da je bio vjerovatno se ne bi zalio, kao sto nikada i nije, tako da te njegove uvrede nisu napisane u afektu, vec je nesto sto Uini radi u kontinuitetu. A i doticni (moderator) je sve to sigurno i vidio, jer je veoma aktivan na tim temama. Al' normalno da ga nece banovati, jer on i Uini obitavaju na istim temama, uvijek su "vickasti" jedan prema drugom, pa su, eto, kao bliski. Zato imamo i sprdacinu od "saopstenja" u kojem doticni (moderator) objasnjava da ce se u "analizi" vidjeti sta je dovelo do "situacije". Pokusava sve izvrnuti i predstaviti situaciju kao da je McLeod neki krivac, a ignorisati ociglednu cinjenicu da je on bio vrijedjan od strane njegovog "vickastog jarana".

 

Pojedinci pokusavaju kreirati atmosferu u kojoj ce situacija biti rijesena tako sto je Uiniu fol dodijeljen neki "warn", dok ce McLeod biti upozoren i bice mu suptilno sugerisano sta smije ili ne smije pisati, a zapravo je samo perfidno targetiran za neki naredni period. 

 

A, nisu ova dvojica(medobrundo i uini) jedini problem koji do sada nijednom nije bio rijesen od strane moderatora, a vjerovatno i nece biti rijesen, jer se radi manje-vise o istoj grupi moderatora sa starog foruma. Ima tu jos dosta likova, poput Losmi17, Djuras, Dropkick...koji veoma aktivno i agresivno stalkuju, spamuju i redovno pokusavaju navlaciti druge ljude na ban, a nikada nisu preduzete mjere protiv takvog djelovanja.

 

Ako su neke stvari i prolazile na starom forumu, valjda ce moderatori bar ovdje imati malo obraza da promijene nacin na koji se ponasaju, komuniciraju i prije svega djeluju, jer u suprotnom bukvalno seru po ljudima koji su ulozili dosta truda da pokrenu novi forum. A ne da funkcionisu po prinicipu da svaki put zatvaraju oci u situaciji kada neki njihov "forumski drugar" vrijedja druge forumase, pa onda samo pozivaju na smirivanje situacije i brisanje uvrijedljivih postova. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ti kao moderator i covek koji je zasluzan za podizanje foruma imas vecu odgovornost od drugih ljudi i moras vise paziti sta pises. simlple as that.

Dalje, hvaljenje Raduljice je pocelo kao odgovor na tvoje pljuvanje njega, a ne obrnuto.
Dalje, da si ti jednom napisao kako je Sale sujeta i Raduljica drvo a Boban najbolji kosarkas ikada to bi bilo ok, ali ti to pises svaki jebeni dan. 

Za kraj, slobodno pogledaj timeline, procitaj sta su ljudi pisali kad su otkaceni Nedovic i Kalinic, i koliko je generalno cuvara vatre ( mmajstor i Bek i tu se lista zavrsava). 

Ja nisam cuvar vatre i boli me uvo da li ce Raduljica biti 12i igrac ili nece- stoga nikako nisam ostrascen u ovoj diskusiji, a poprilicno sam siguran da je tvoja odgovornost najveca.

Procitaj timeline postova i zapitaj se da li kao osoba koja snosi toliko odgovornost treba da ostavljas takve postove.

Ja vise necu pisati o ovome, ako ni posle ovoga ne skontas, onda nema poente. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nema sta da skontam Magia, kad to nije tacno. Ja sam pisao pre o Bobiju i Raduljici ako se vracas u proslost do prvog precrtavanja Bobija sa spiska, samo tako si ti u pravu.

 

Ali to sa ovim sad nema apsolutno nikakve veze. I upravo to o cemu pricas je zapravo jos jedan dokaz u prilog mojoj tvrdnji - pominje se Raduljica koji je u 2019. rekreativni kosarkas, samo da bi se pojedinci koji ga ne vole iznervirali. Time je forumas koji pocinje tu igranku jasan krivac za istu.

 

Dodatno, ja nikada nisam pricao da je Boban najbolji ikada, ja sam pricao da je on najbolji srpski centar, dok Jokic nije postao to sto jeste. I ako je to nekome problematicno i zanimljivo da odgovara - ZA TO POSTOJI JEBENI FORUM. Dokazi da gresim. Kao da je to uopste i bitno. Kao da ovde i ima vise od 5% sadrzaja koji zavredjuje ikakvu paznju, pa sam ja tu problem, jer zaboga niko ne moze da pise o kosarci od mene. Ja pisem o kosarci od kako su pocele ove tenzije vise od bilo koga ko je kukao na to. Mozes da se vratis i proveris.

 

Da ne pricamo o tome sto to ovaj gospodin koji je banovan radi 5 i vise godina. Pa NBA tema je necitljiva zbog njega i njegove "vrcavosti". Proganja tamo Brogdona od kako je usao na forum, ali sve u fazonu xexe sprdam se brt. A onda kad mu kazes najnormalnije da nije interesantan i da prestane da to radi, on krece da te vredja.

 

NIKO OD VAS NIKADA NIJE REKAO NISTA U VEZI TOGA, DOK GA NJEGOVE ZRTVE UGLAVNOM IGNORISU.

 

I sad, kad sam ja posle vise meseci odlucio da necu vise da ga ignorisem, nego da obrisem patos njim jer je to dobrano zasluzio, onda cika dreka, rusi se forum, sta da radimo, jedan covek srusio je sve.

 

Ima ljudi Magia kojima je i Andrija Milosevic dobar komicar. Ima ljudi koji glasaju za Vucica. Ima ljudi koji navijaju za Trampa. Ima ljudi kojima je Putin pojam muskosti. Ako postoji masa ljudi koja samo time, masom, pokusava da odredjuje pravila, izvini sto necu da im se povinujem ako im je to jedini argument. Nisam takav.

 

Sto se tice odgovornosti, da, u pravu si, ja imam vecu odgovornost jer sam moderator. I zbog toga budi siguran da necu da pravim posao svojim kolegama niti da krsim pravila, kao sto ih nisam krsio ni do sada.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Magia said:

 

1000 put ponovljena laz ne postaje istina.  Koji su forumasi slicni Beku? koliko postova je ostavio Bek na temi reprezentacije i u koliko je napisao da cemo "razbiti nikad slabiju Ameriku" ? 

 

Bekovi, Wookovi, Bojdoi... moji postovi u vezi toga su zasigurno bili znatno manji nego postovi tipa "razbicemo u finalu Ameriku"  ali ocigledno su nekima mnogo vise boli oci. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skyglider said:

 

Bekovi, Wookovi, Bojdoi... moji postovi u vezi toga su zasigurno bili znatno manji nego postovi tipa "razbicemo u finalu Ameriku"  ali ocigledno su nekima mnogo vise boli oci. 

Ali ako ti kažeš da bi trebalo da izgubimo protiv Italija u grupi zbog njih, ti provociraš. I zašto je neko trol ako to napiše? Ti nikakvu diskusiju nisi započeo, već si samo isprovocirao, zaista mi te je žao ako te toliko nervira kada neko napiše da ćemo dobiti Amere u finalu. Nije da ljudi pričaju kako će Angola da razbije sve i uzme zlato, već naša reprezentacija, koja je najveći konkurent Americi u ovom trenutku. Ako već hoćeš da odgovoriš na takve upise, lepo daj argumente protiv. 

 

I nema veze ako nisi moderator na ovoj temi, zašto bi se razlikovalo pisanje na temi na kojoj si moderator, i na kojoj nisi. Ti kao moderator na bilo kojoj temi bi trebalo da predstavljaš najbolje što ovaj forum ima da ponudi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, x|o said:

i onda po ustaljenom sablonu dodje "jaran" iz moderatorskog tima, tipa Zumbul

Kad napises ovakvu glupost, dobro bi bilo da imas cime da je potkrepis, a ne da se blamiras samo. Iskreno ti ovo kazem, xoxoxo. 

Tebi je dosta smetao b92, lepo si se ispraznio tamo kad se sve zavrsavalo, ali ispalo je da si samo cekao ovde neku situaciju da bi dosao i isto uradio. A ni sam ne znas koliko masis loptu ovim postovima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...