Jump to content

O PDFu - Predlozi, pitanja, kritike...


Recommended Posts

8 minutes ago, OnionKnight said:

 

Čime to ova "SNS-tacija" bruka ime "Srbija"? Kako to nije trolovanje? 

 

Može on naravno da navija za neku Angolu ili Burkinu Fasu, koga briga, ali reći da reprezentacija bruka ime zemlje koju predstavlja uspješno godinama je trolovanje u mojoj knjizi.

 

time što je đorđević od sujete napredovao u sns službenika. verovatno je i željko vatikanski činovnik, kari koštunicin poslušnik a duda slobin potrčko. zato što je salo oterao kalinu pokreta otpora. 

 

 

 

hvala @McLeod, tvoj polu - decenijski rad se isplaćuje. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da nema zabune oko navijanja, delgisa je ziv primer toga, moze covek da navija za koga hoce i protiv koga hoce, nema bas apsolutno nikakvih problema.

 

Ono sto jeste problem jeste recenica koju sam citirao, Srbija je obrukana na milion mesta, sta vise njeno ime u svetu sigurno vecina ne vezuje za nesto dobro i reci kako je ova reprezentacija bruka je udzbenicko trolovanje, a za one koji nemaju pamcenje zlatne ribice nastavak trogodisnjeg rata koji Voodoo vodi protiv Djordjevica od nepozivanja Bobija za OI '16 i kojem svake godine prisustvujemo, ovo sa sns-om je samo izgovor koji je nasao ove godine.

  • Like 7
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

@uini Zato što ni '95 ni 2001/02. nije bilo igrača koji nisu pozvani jer nisu bili politički podobni.

 

 

 

@nlavrnja   Istina je za Đorđevića da smatram da je trenerski diletant, ali kao što vidiš ne spominjem to, niti to više ima ikakve veze sa ovim.

 

Pa Nešu Ilića sam godinama držao na avataru, a sada smatram da je SNS-ovsko đubre oportunističko. Nažalost svi su oni pristali da rade po diktatu partije i samim time pljunuli na sebe i sav svoj dotadašnji rad.

 

 

Isti đavo je i sa fudbalskom reprezentacijom, ali oni su već kompromitovani odavno i njihovo blatište nema nikakvu težinu u narodu, dok je sa košarkom potpuno drugačija priča.

 

Klubovi (naročito fudbalski) su treća priča, uvek su bili DB-ovski poligon za kontrolisanje širokih narodnih masa, plus se obrće velika lova i tu mora biti partijskih aparatčika u ovakvom društvu, u košarkaškoj reprezentaciji ne mora!

Edited by Voodoo_pitanje
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi ohladite glave, molim vas. 

Niko ovde ne veliča Sujetu niti se radi o jednoumlju. 

Prosto nema smisla iskazivati jedan isti stav po 20 puta na istom mestu, jer stvar nije crno-bela, nećemo se svi složiti i na kraju nam ostane djubre od foruma. 

Strpite se sa takvim komentarima do posle SP pa onda udri do zore

Edited by Marvin
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Marvin said:

Niko ovde ne veliča Sujetu niti se radi o jednoumlju. 

realno, velica se salo i ne dozvoljava nikakva kritika na repka temi

cak je i moderacija pocela da zabranjuje da se pomene ta vrlo cudna odluka selektora skoro 2 meseca pre prvenstva

 

naravno da ne treba na silu vrteti jednu istu pricu(kao sto to radi voodoo)

ali, s obzirom na povrede i nedostatak igraca upravo na tim pozicijama, sasvim je normalno da se odluka komentarise

dosli smo u apsurdnu situaciju da krenemo sa ukupno 4 beka na prvenstvo...

to je nesto sto ide na dusu selektoru...i ne, trojka hrvatima ga ne abolira

 

s druge strane, ovo sto mek radi je presmesno

samo ne bih rekao da je trolovanje

mislim da on realno veruje da najbolje ribe na svetu zive u njegovoj zgradi, da je radnicki one sezone mogao na f4, i da bi bobi bio MVP kandidat samo kad bi ga pustili da igra

 

ako je trolovanje tema, ima forumasa ovde koji su karijeru napravili od toga...prvo se treba time pozabaviti(ako je vec neko resio da se bavi)

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Swift Pancakez said:

realno, velica se salo i ne dozvoljava nikakva kritika na repka temi

cak je i moderacija pocela da zabranjuje da se pomene ta vrlo cudna odluka selektora skoro 2 meseca pre prvenstva

 

naravno da ne treba na silu vrteti jednu istu pricu(kao sto to radi voodoo)

ali, s obzirom na povrede i nedostatak igraca upravo na tim pozicijama, sasvim je normalno da se odluka komentarise

dosli smo u apsurdnu situaciju da krenemo sa ukupno 4 beka na prvenstvo...

to je nesto sto ide na dusu selektoru...i ne, trojka hrvatima ga ne abolira

 

s druge strane, ovo sto mek radi je presmesno

samo ne bih rekao da je trolovanje

mislim da on realno veruje da najbolje ribe na svetu zive u njegovoj zgradi, da je radnicki one sezone mogao na f4, i da bi bobi bio MVP kandidat samo kad bi ga pustili da igra

 

ako je trolovanje tema, ima forumasa ovde koji su karijeru napravili od toga...prvo se treba time pozabaviti(ako je vec neko resio da se bavi)

 

 

  • Ribe se poudavale
  • Radnicki se raspao
  • Bobi je Bobi

Ne staj coveku na muku.:smiley33:

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, nisam moderator pa pričam u svoje ime. Siguran sam 100% da nikome od moderatora nije cilj da se ukine kritika Djordjevića. Zaista verujem da je cilj čistiji forum tj da temu reprezentacije ne natrpavamo jednim te istim postovima po hiljaditi put. Opet kažem, ne vidim koji bi motiv bio da se Sale brani od kritike, nije nikome iz oka ispao. 

Ali, na dobrom mestu i u dobro vreme, da bismo mogli da uživamo i na forumu kao što uživamo i gledajući utakmice 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nije tu potreban neki poseban motiv, jasno je o cemu se radi

sale je nacionalni heroj, i potpuno je zasluzio svoj status

 

samo sto je nekome taj status razlog da blokira bilo sta negativno na temu....

a neko moze sa radoscu da se seca svega sto je on doneo...i u isto vreme da kriticki posmatra kako nas selektor donosi odluke

 

sto se mene licno tice, 2 su utiska:

  • na strucnom delu, tj. igri reprezentacije, od pocetka mandata do danas salo je prebacio (moja) ocekivanja. s tim da ovaj big ball koji trenutno zeli da fura moze da pokvari tu sliku. videcemo kako ce sve ispasti do kraja
  • na personalnom planu, kultu reprezentacije i atmosferi - mislim da je podbacio. ja sam mislio da ce tu biti ubedljivo najjaci, i da nema sanse da se desavaju situacije kao sa savanom, jokicem, bobijem, i na kraju ovo letos. ocekivao sam da komunikacija sa igracima i medjusobno postovanje bude na najvisem mogucem nivou...a ne da se preko twittera saznaje ko je na spisku ko nije

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Swift Pancakez said:

na personalnom planu, kultu reprezentacije i atmosferi - mislim da je podbacio. ja sam mislio da ce tu biti ubedljivo najjaci, i da nema sanse da se desavaju situacije kao sa savanom, jokicem, bobijem, i na kraju ovo letos. ocekivao sam da komunikacija sa igracima i medjusobno postovanje bude na najvisem mogucem nivou...a ne da se preko twittera saznaje ko je na spisku ko nije

Ima istine u ovome, s tim sto treba uzeti neke objektivne okolnosti u obzir:

- stalno se mijenja svijest o ucescu u reprezentaciji, kako igraca tako i javnosti. I selektor mora tu da se prilagodjava. Mislim da je Sale dosta omeksao svoj prvobitni stav, cak i javni nastup.

- treba tu izvagati i odluciti vezano za ucesce igraca u prozorima. Razliciti su primjeri kako su se savezi i reprezentacije postavljale prema tome. Hocu reci, neki savezi su imali znatno vece ucesce u javnosti po tom pitanju (npr. francuski), a kod nas je sve uglavnom palo na selektora, sto po nasem obicaju znaci da niko ne bi preuzeo  odgovornost niti se zauzeo u slucaju neke vece brljotine.

 

- svi smo nesvjesni dostupnosti informacija (samim tim i zlonamjernih), uzimamo to zdravo za gotovo i mislimo da ako nesto od ranije ne znamo da se nije desavalo. A tvrdim da je kontroverzi oko sastavljanja spiska uvijek bilo i da je nekom pepe sancezu ili slicnom bilo omoguceno da iskaze svoje misljenje ista bi se prasina dizala kao i sada.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Marvin said:

Jebiga, nisam moderator pa pričam u svoje ime. Siguran sam 100% da nikome od moderatora nije cilj da se ukine kritika Djordjevića. Zaista verujem da je cilj čistiji forum tj da temu reprezentacije ne natrpavamo jednim te istim postovima po hiljaditi put. Opet kažem, ne vidim koji bi motiv bio da se Sale brani od kritike, nije nikome iz oka ispao. 

Ali, na dobrom mestu i u dobro vreme, da bismo mogli da uživamo i na forumu kao što uživamo i gledajući utakmice 

 

Super je sto pises da bi trebalo spustiti tenzije i da uzivamo na forumu, a plusicaris postove koji su pisani sa ciljem da se tenzije zapravo podignu.

 

Vucic kaze evo, dacu opoziciji sve sto hoce. Njegovi puleni: eto, veliki covek, veliki drzavnik, a opozicija sad oce kaki nece kaki. Zakljucak: Vucic nije kriv, ne podize tenzije.

 

 

Edited by McLeod
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam napisao da su mi Jokicevi roditelji pre neko vece (izvinjavam se ako nekome to nije kredibilan izvor) rekli kako je Kalina otpao zbog onog onanisanja preko skajpa. Da li je Sale tu trebao da postupi drugacije,da mozda pokusa da izdejstvuje neko Kalinicevo javno pokajanje i izvinjenje..mozda i jeste,ali Sale kao selektor ima neku svoji viziju,ideju kako treba da se postavi kao selektor i tu je prilicno rigidan.

Rekao sam i sebi da necu vise o ovome,ali izgleda da je potrebno dodatno apelovati da se pred sam start prvenstva jednostavno spusti lopta malo. Uvek sam za argumentovanu kritiku,ali bojim se da je ona ovde u ovom trenutku vec nekako i bespredmetna..repka je uveliko u Kini i odavno smo saznali da ce ovo manje-vise biti ekipa za turnir.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Ja sam napisao da su mi Jokicevi roditelji pre neko vece (izvinjavam se ako nekome to nije kredibilan izvor) rekli kako je Kalina otpao zbog onog onanisanja preko skajpa. Da li je Sale tu trebao da postupi drugacije,da mozda pokusa da izdejstvuje neko Kalinicevo javno pokajanje i izvinjenje..mozda i jeste,ali Sale kao selektor ima neku svoji viziju,ideju kako treba da se postavi kao selektor i tu je prilicno rigidan.

Rekao sam i sebi da necu vise o ovome,ali izgleda da je potrebno dodatno apelovati da se pred sam start prvenstva jednostavno spusti lopta malo. Uvek sam za argumentovanu kritiku,ali bojim se da je ona ovde u ovom trenutku vec nekako i bespredmetna..repka je uveliko u Kini i odavno smo saznali da ce ovo manje-vise biti ekipa za turnir.

 

a sta bi rekao ako je npr kalina nešto iznapusavao jokića na olimpijadi, jokić reka saletu "ako on dolazi, ja ne mogu" a onda ti jokićeva mama ispričala ovo pošto obično sin sa majkom i ocem priča o nečijem levom drkanju? 

 

pitam za ortake, kad si već ispričao 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni Bombarder said:

Rekao bih i to da sam cuo takvu pricu.
Ne znam sta ti tacno smeta?

 

smeta mi rekla - kazala, zato što niko od nas ne stoji iza svog imena i prezimena osim trbovica :rispek:

 

ako ti je to zaista neko rekao u kafani ili na gajbi, zašto želiš to da obznanis svima?  nije kao da će to ubediti mekloda ili derinu da je zavera snsa, samo si iskoristio nečije poverenje, ako se to desilo. 

Link to comment
Share on other sites

Stojim i ja sa svojim prezimenom :classic_tongue: (doduse,nosio sam ga na proslom forumu,ali i ovde mi se pola forumasa obraca na taj nacin)

Upravo obrnuto. Hteo sam da skrenem paznju da ipak (po svojoj prilici) nisu u pitanju razlozi politicke nepodobnosti. Smatrao sam to bitnom informacijom za diskusiju koja se ovde vodi ili bi se nastavila voditi.A za koju,drzim,vise nema potrebe..
Ako sam pri tome zloupotrebio necije poverenje,njihovo sam pa bih njima dugovao izvinjenje,a ne tebi svakako. 

Odjavljujem se svakako jer osecam da bi sledeca etiketa koju bi mi prilepio bila nesto tipa attention whore foruma :ajme:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...