Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

On 12/26/2023 at 6:15 AM, fancy said:

Gledam Upright.

Remek-jebeno-delo.

 

Tim i Rhaenyra na epskom putovanju kroz pustaru Australije - what's not to like? :classic_love:

 

034477575e7ad0ee629be2c293501968a543b9c1

 

Odlična! Baš mi prijalo ovih prvih nekoliko epizoda.

Mada mi ponekad ova mala unese nervozu. 😄

 

Inače, ko hoće da gleda, na SBB-u je otvoren pickbox, pa može da se nađe u videoklubu za dž.

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

Succession zasluzeno pocistio Emmy nagrade u svim kategorijama, dok Better Call Saul ispisao istoriju kao serija sa najvise nominacija a da nije imala nijednog dobitnika. Malo cudno da do sad nisu dobili bar jednu nagradu (tipa sinematografija ili nesto na tu temu). Zanimljivost i da Wire nema nijednog dobitnika (iz samo par nominacija), tek je kasnije pocela da se ceni serija i prepozna koji je masterpiece

Link to comment
Share on other sites

TD 04 nema veze sa Pizolatom, a i daleko je to kvalitetom od 1. sezone.
Fali tu Fukunaga najviše, kao i za S02-03.
Istina, nema ga u četvrtoj, ali tu je Carcosa.
Fukunaga je završio sa mejnstrim kinematografijom
Link to comment
Share on other sites

Meni je i treca sezona TD bila sasvim dobra. Prva je naravno masterpiece, a druga tesko smece.
 
Znaci krenula 4. sezona jako?
Velika su očekivanja, nadam se da neće biti veličanstven pad.
Sama konekcija sa prvom sezonom je već preporuka
Link to comment
Share on other sites

Odgledao Narcos Mexico 3 da kompletiram seriju. Nekako zbrzana treca sezona, mada toliko materijala ima da serija ne mora ni da prestaje. Trenutno gledam  Liebes Kind https://www.imdb.com/title/tt20863760/. Klasicno nemacki, mracno-misteriozno, ali drzi paznju.

 

Poceo sam Elite 4 a vidim ima i 5,6...ne znam da li cu terati dalje. "Ovde se ne zna ko koga kerebeci." 

Link to comment
Share on other sites

Meni Mehiko bio dosta slabiji od originala. Mada nedavno kad sam pricao s drustvom, njima egal, a i na IMDB vidim da je slicna ocena. Original Narkos planiram ponovo da pogledam u nekom trenutku, vrh serija. 

Link to comment
Share on other sites

On 1/23/2024 at 9:58 PM, Luchifer89 said:

Velika su očekivanja, nadam se da neće biti veličanstven pad.
Sama konekcija sa prvom sezonom je već preporuka

Ja sam prvu sezonu baš gomilu pozaboravljala i sad vidim da će mi to smetati. Propustila sam prvu epizodu pa ću je skinuti odnekud, samo da se nakanim...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...