Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Uvek cu Iron Maika da pamtim po energiji, zakucavanjima, sjajnoj formi u prvom periodu kod nas. To je nesto sto ne mogu da izbrisu ni mnogobrojne lose partije iz njegovog drugog perioda u nasem klubu. Zbogom Maik, uvek ces biti deo nas, kao sto sam uveren da cemo i mi uvek biti deo tebe.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Od svih igraca koji su se pojavili u mladjim kategorijama mislio sam da Radanov nema sanse da ne uspije. Ne samo zbog njegovog talenta nego sam imao osjecaj da je i od kluba imao bolju podrsku od drugih igraca.

Tako, da mi neko kaze ko je igrac koji je drzan kao malo vode na dlanu rekao bih Aleksa. I takav je osjecaj od one utakmice kad je debitovao u prvom timu.

 

Imao je par povremenih bljeskova, imao je i par povreda u bitnim momentima, sta je zapelo u razvoju da on sada nema zapazenu ulogu u nasem timu ili cak prolaz do reprezentacije nemam pojma. I nije mi jasno da li nismo znali sa njim ili je i do njega.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Helmet said:

Ja ne bih puno menjao, krenuo bih u sezonu sa sadasnjim strancima, prr svega tu mislim na Fajea, KC i Berona, doveo jednog dobrog pleja i peticu. Mislim da ne treba da upadamo u zamku Buducnosti i gomilamo bespotrebno strance. Meni zanimljivo zvuci i opcija da probamo da vratimo Jenkinsa, kakav on ugovor ima sa Himkijem, kako je odigrao proslu sezonu? Mozda Markovic i Jenkins, verovatno bi u tom slucaju otpao KC. Fajea bih ostavio i dao mu sansu sa Simanicem da vidimo kako ce se snaci, lako je dovesti igraca, nisam bas toliko siguran da bi ova dvojica bili inferiorni. Kljucno je da sastavimo ekipu koja ce biti u stanju da pegla dobru odbranu. U kakvom je stanju Kuzmic, zna li ko?

 

 

tesko da iko moze da zna, dve godine nije igrao, samo njegovi bliznji su ga vidjali u medjuvremenu. a tu je i faktor izdaje, posto je otisao u real za velike pare, umesto da je ostao u zvezdi kod alimpijevica za mnogo manje, a svi drugi otisli.

ostaje nada da mu je covke oprostio, plus nada da izgleda bolje nego cirbi nakon dve godine neigranja   🙂  a cirbiju sve najbolje, uz zelje za plasman u kinesku primeru. izdrzao je nekako sezonu, a i mi njega

Edited by Haggard
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

 
tesko da iko moze da zna, dve godine nije igrao, samo njegovi bliznji su ga vidjali u medjuvremenu. a tu je i faktor izdaje, posto je otisao u real za velike pare, umesto da je ostao u zvezdi kod alimpijevica za mnogo manje, a svi drugi otisli.
ostaje nada da mu je covke oprostio, plus nada da izgleda bolje nego cirbi nakon dve godine neigranja   [emoji846]  a cirbiju sve najbolje, uz zelje za plasman u kinesku primeru. izdrzao je nekako sezonu, a i mi njega
Mislim da vredi rizikovati za neki manji ugovor, jedan takav dobar defanzivac bi nam legao kao budali samar. Pitanje je, da li mu telo dozvoljava da igra na onaj nacin na koji je igrao kod nas.

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ulogovao sam se samo da iskazem zahvalnost, pored Lazića, omiljenom igracu i za mene simbolu nove Crvene zvezde.

Srecno Maik, gde god da te put odnese, za mene ces biti zauvek centar Crvene zvezde.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako stvari stoje,u sredu cemo znati ,dobijamo li novog konkurenta za trofej u ABA ligi.

Grcka liga kaznila sa 8 bodova Olimpijakos zbog neigranja meca sa Panatom(zahtevali od lige strane sudije za ovaj mec) i ako propuste jos 1,sad u sredu mec,selese u A2 ligu.

A liga im odredila za sredu 1 od 3 sudija koji su sudili prekinuti mec u Kupu sa Panatom...iz Olija kazu da nece izaci na teren ako ne promene sudije...jebena situacija.

Inace mislim da to njima i odgovara,jer kad je bio ovde ovaj njihov predsednik da razgovara sa Aba ligasima je i sam najavio mogucnost da igraju grcku drugu ligu sa omladinskim kadromi tako izbegnu kaznu grcke federacije za napustanje takmicenja,a Aba i EL sa A timom.

Minimum 3 godine.

Nek plate putne troskove i smestaj svim Aba ligasima(1 avio i hotelski sponzor i resena stvar) i apsolutno podrzavam jacanje Aba lige.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Decembarski said:

Kako stvari stoje,u sredu cemo znati ,dobijamo li novog konkurenta za trofej u ABA ligi.

Grcka liga kaznila sa 8 bodova Olimpijakos zbog neigranja meca sa Panatom(zahtevali od lige strane sudije za ovaj mec) i ako propuste jos 1,sad u sredu mec,selese u A2 ligu.

A liga im odredila za sredu 1 od 3 sudija koji su sudili prekinuti mec u Kupu sa Panatom...iz Olija kazu da nece izaci na teren ako ne promene sudije...jebena situacija.

Inace mislim da to njima i odgovara,jer kad je bio ovde ovaj njihov predsednik da razgovara sa Aba ligasima je i sam najavio mogucnost da igraju grcku drugu ligu sa omladinskim kadromi tako izbegnu kaznu grcke federacije za napustanje takmicenja,a Aba i EL sa A timom.

Minimum 3 godine.

Nek plate putne troskove i smestaj svim Aba ligasima(1 avio i hotelski sponzor i resena stvar) i apsolutno podrzavam jacanje Aba lige.

Daj i Makabi onda.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Cortez said:

Daj i Makabi onda.

Sa jacom ligom mozda bi i uspeli da vratimo jos jefno mesto Abi za EL.

A posto oni imaju desetogodisnji ugovor sa EL,nezavisno od plasmana u nacionalnom prvenstvu,ne vidim nista lose,vec samo dobro u celoj toj prici...

I liga bi dobil na kvalitetu i igraci bi pre dolazili u Aba...na kraju krajeva i mi bi morali da budemo jaci ako zelimo trofej a samim tim i konkurentniji u EL

Link to comment
Share on other sites

 

13 minutes ago, Decembarski said:

Nek plate putne troskove i smestaj svim Aba ligasima(1 avio i hotelski sponzor i resena stvar) i apsolutno podrzavam jacanje Aba lige.

Procitao sam da bi snosili putne/hotelske troskove ekipama iz ABA lige, kao i da ce napraviti novu ekipu za Grcko prvenstvo, koja bi startovala iz druge lige. Pa sad koliko je to tacno, ne bih znao😁

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Predragdjape said:

 

Procitao sam da bi snosili putne/hotelske troskove ekipama iz ABA lige, kao i da ce napraviti novu ekipu za Grcko prvenstvo, koja bi startovala iz druge lige. Pa sad koliko je to tacno, ne bih znao😁

To je fer.

Sto bi placali aba ligasi mnogo vecu cenu za putovanje do Atine avionom...oni traze Aba a ne Aba njih.

 

Link to comment
Share on other sites

Otišao je čelični Maik

 

jedan od simbola one zlatne zvezdine generacije ,čovek koji je itekako ostavio traga u Zvezdinom dresu.

 

Mnogi možda ne znaju on je četvrtu utakmicu finala Aba lige u Zagrebu protiv Cedevite igrao na sopstveni zahtev pod blokadom.

 

Pamtiće se njegova slobodna bacanja protiv Partizana za titulu prvaka Srbije posle 17. godina.

 

Pamtiće se i ono grljenej Bojane i njene suze.

 

I ove sezone je počeo dobro i podsećao na starog Majka ali je oko nove godine potonuo i opet pred plej of koliko toliko se vratio.

Nikada nije prestao da bodri saigrače i da se raduje svakom zvezdinom košu ili pobedi.

 

Na početku sezone kada mu je bilo ponudjeno da igra za Budućnost odbio je i reko je samo Zvezda i niko drugi.

 

Ja samo mogu da kažem jedno veliko

 

Danke  Maik

 

Uvek će Zvezda biti tvoj klub i Beograd tvoj grad.

  • Like 29
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

На страну шТо сам пристрасан тренутно, али целе сезоне сам говорио да је Мајк Цирбес у папучама најбољи центар лиге без обзира што је "лажни цар (читај мвп) Шћепан Мали" проглашен за мвп лиге и чак мислим да га је  регланд  у доста ситуација прескакао и није испоштовао. Исто тако сматрам да разлог Цирбесовог скока форме у ПО не играње  Регланда.  

Данке МАИК! 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...