Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Just now, uini said:

 

definitivno imaju neku traumu 

 

Umesto da u tišini prime penicilin, uvider svoju grešku , ne ponove istu, a damu pružateljku usluga obaveste (opet nekako ispod žita i na finjaka), da joj se roba pokvarila, a usluga ispod svakog nivo postala... oni ovako prostački u medije.

nije život cvetno polje... :classic_sad:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Боги said:

Новица и екипа овог пута са ''Курва умире, курва гаси се..''

Да ли ће због овога бити кажњени можда?

4:41
 

 

 

Meni je ovo nekako tuzno, pri cemu ne govorim o Novicinoj stomacini. Than again, sve sto dolazi iz Partizana godinama vec je tuzno i jadno. Kako god mi da igramo i sta god da uradimo ove godine, treba biti ponosan na Tomica sto je sacuvao svoje igrace od ovakvog blamiranja. Sutra kad ih budu vredjali navijaci Zvezde prvi ce Zagorac da se prenemaze i kuka kako je sport ogledalo drustva. Vidi, Rade, imas ogledalo i kuci, ne treba da ides dalje od njega da bi video ko je ovde sportista a ko mali, jadni govnar.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Zagorac je poprilicno tupav lik, sto mi na prvi pogled nije delovalo. Neka online pamet u pokusaju, tako se moze komentarisati momak.

Na stranu sto mu je u glavi verovatno haoticno stanje, shodno (ne)razvoju karijere, povredama, frkama od buducih potencijalnih sranja.

Neka peva, deluje da mu je na tren lakse.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ulicni basketas said:

Baš je lepo kad vidiš ovakve mladiće, koji se raduju pobedi svog tima, pevajući fine i pristojne pesmice koje nikoga ne vređaju. 

:u G3 želim da ih naguzimo žestoko da boli. 

:kece:

AdvancedYearlyGermanpinscher-size_restri

  • Thanks 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

@taliesin

 

ma ok, novica i rade se lože na ovnovsko predvodnistvo ali ovde ima cca 4 igrača iz rostera koji se govorom tela, zapravo više pozicijom ogradjuju od iventa 

 

it is what it is, što kažeš, nije da treba sad to da pogodi nekoga ako izuzmemo časne kurve, nego je tužno, na ličnom planu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

@taliesin

 

ma ok, novica i rade se lože na ovnovsko predvodnistvo ali ovde ima cca 4 igrača iz rostera koji se govorom tela, zapravo više pozicijom ogradjuju od iventa 

 

it is what it is, što kažeš, nije da treba sad to da pogodi nekoga ako izuzmemo časne kurve, nego je tužno, na ličnom planu. 

 

Ma, naravno, vecina tih momaka je OK, kao i u svakom drugom klubu. Na klubu, strucnom stabu i kapitenu je da uspostave neki kriterijum ponasanja koji ce igrace da sacuva od ovoga a videli smo i culi sve sto su Limar, Trinki i Novica imali da kazu na tu temu. Da je ovo normalna drzava, koliko danas bi Djordjevic izbacio Zagorca sa spiska reprezentacije i javno objasnio zasto to radi, to bi bila prava poruka igracima sta je dozvoljeno igracima a sta nije. To su klinci, neki po godinama a neki mentalno, povuce ih atmosfera. Zato je jako bitno da oni koji odlucuju o vaznim stvarima u kosarci jasno stave do znanja igracima kakvo se ponasanje ocekuje od reprezentativaca i potencijalnih reprezentativaca Srbije, a ne da ih jos huskaju na ovakve stvari..

Edited by taliesin
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

....

 

Da mi vidimo šta ćemo i kako ćemo bez Dobrića u G3 i čime da ih bijemo?

 

riversom i baronom ih lemamo aka big gunz 

 

Edit dobro izgledaju i ristić i ojo, to me raduje. borisu nisam video juče ali može i on da reseta 

 

plus davi - dovac. 

 

svaka čast dobricu, izvukao je kada je trebalo ali mislim da imamo ozbiljnije igrače na raspolaganju 

Link to comment
Share on other sites

Povredi Dobrica je doprineo pokušaj Zagorca da iznudi 3 bacanja izbacivanjem noge napred posle šuta.

Jedno  pitanje u vezi sudjenja: onaj faul nad Fajeom kad mu nije priznat koš zbog diranja obruča, kako je moguće da nije dosudjen nameran? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

prvi put čujem da je suter kriv što mu je odbrambeni igrač stao na nogu 

Nije on kriv. Niti je imao nameru da povredi Dobrica. Samo da nije izbacio nogu u pokušaju da iznudi faul, ne bi bilo ni povrede.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pavijan2 said:

Nije on kriv. Niti je imao nameru da povredi Dobrica. Samo da nije izbacio nogu u pokušaju da iznudi faul, ne bi bilo ni povrede.

 

slažem se, samo kažem da to nije bio motion sa namerom da naudi dobricu 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Just now, Del Piero said:

Nadam se da KC ne ostaje. On ovu igru u kojoj stalno treba da kreira ne moze u kontinuitetu da igra ni na ABA nivou, da ne pricamo o EL. Zna se sta je njegova igra.

 

 

ja se opet nadam da ostaje ali u njegovoj ulozi, ne u ovoj prinudnoj 

 

kc je pismen i sposoban igrač. nije konstantan ali zato ne igra za cska 

Link to comment
Share on other sites

Ali Faje i Ristic, koja razlika u pristupu... prvi je matori stranac i bori se do kraja, a Ristic kao metiljavko najgori, mene bi bio blam da imam 212 i onakav jajarski stav na terenu.

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

 

ja se opet nadam da ostaje ali u njegovoj ulozi, ne u ovoj prinudnoj 

 

kc je pismen i sposoban igrač. nije konstantan ali zato ne igra za cska 

Da li mozemo da priustimo da placamo stranca sa ozbiljnom EL reputacijom da sutira spot up trojke i povremeno kreira?

 

Ne igra za CSKA, ali je igrao za Real, u ulozi koja mu savrseno odgovara. Na kraju je bio jedan od najboljih na fajnal foru, ali je imao i mnogo stelt partija. Real moze sebi to da dozvoli, mi bas i ne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Da li mozemo da priustimo da placamo stranca sa ozbiljnom EL reputacijom da sutira spot up trojke i povremeno kreira?

 

 

poslednje što je forte u njegovoj igri su spotup trice. lik je legitimna pretnja po koš ako se crtaju akcije za njega (a ima makar 3-4 načina u kojima je dobar da završi te akcije) 

 

ja na ovo što pruža gledam kao na prinudno rešenje 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, taliesin said:

 

Ma, naravno, vecina tih momaka je OK, kao i u svakom drugom klubu. Na klubu, strucnom stabu i kapitenu je da uspostave neki kriterijum ponasanja koji ce igrace da sacuva od ovoga a videli smo i culi sve sto su Limar, Trinki i Novica imali da kazu na tu temu. Da je ovo normalna drzava, koliko danas bi Djordjevic izbacio Zagorca sa spiska reprezentacije i javno objasnio zasto to radi, to bi bila prava poruka igracima sta je dozvoljeno igracima a sta nije. To su klinci, neki po godinama a neki mentalno, povuce ih atmosfera. Zato je jako bitno da oni koji odlucuju o vaznim stvarima u kosarci jasno stave do znanja igracima kakvo se ponasanje ocekuje od reprezentativaca i potencijalnih reprezentativaca Srbije, a ne da ih jos huskaju na ovakve stvari..

Cekaj, on je na bilo kakvom spisku kod Djordjevica??

 

Nista oni nisu naucili iz ABA ni na svom a jos manje na primeru Buducnosti. Ovakva sranja vracamo sa kamatom. Na terenu i pored terena....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...