Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Rodjače, oštećeni smo mi kojima je interes i želja da pogledaju basket dobar, lavovsku borbu dva nabolja domaća kluba koja se bore za nacionalnu titulu u najtrofejnijem sportu...

Za razliku od toga, imama festival primitivizma, utakmice u poluregularnim uslovima koje predugo traju, sudije koje sude neku svoju utakmicu (njima iz jebene KLS sufliraju da bi mogli malo pogledati snimak, pa čisto eto da i mi gledaoci malo procenimo da li je ono dobrićevo polaganje bilo pre ili posle isteka vremena)... a u suštini ni to nije bitno, sve dok smo mi ljubitelji ove igre u dubokoj manjini, a frajeri VI4 u večini... dok se budu brojale zvezdice i titule umesto košarkaških poteza, dok se bude gledalo u sudije i tribine umesto u parket i igru... dok se budemo bavili perifernim stvarima umesto suštinom.

Inače kapa dole za jučerašnji pristup, pri onakvom sudjenju, igračima i jedne i druge ekipe, a i stručnim štabovima, trpeli su kojekakva sranja i iživljavanja od strane likova koji su stvarno na utakmicu upali kao dizelaši  na koncert  Morbid Angela (definitivno onoj trojici momaka nije bilo mesto u Pioniru sinoć), bar ono što sam odgledao u reprizi je izgledalo skroz korektno i od jedne i od druge ekipe (deo druge, nešto malo treće i veći deo četvrte četvrtine).

Edited by Stondisha
pri onakvom sudjenju,
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, NMX said:

Ovaj KLS..majku ti jebem...jos i obrisali kad su skapirali al kasno...kakva govna

5fa035a17f4e76c66e94054df17ae4cf.jpg

 

Naravoucenije, ako zelimo pobedu u sredu, moramo biti bolji bar za nekih 20-ak razlike. Hrabrost i karakter crno - belih ne smeju ostati bez nagrade. Ozbiljan projekat je ovaj Partizan, bas ozbiljan.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, drakon1 said:

Pazi, bilo je kratkog dodira laktom na grudi mladjahnog-slabasnog-anemicnog marinkovica. Ovaj to osetio i pao kao pokosen. Ok, ko zna kako je to kad te Ojo dodirne, ali ipak je ovo bila samo losa gluma.

Bio je onaj momenat kad se Novici (nakon sto je napravio faul na Odzu) moglo procitati sa usana- kako je jak u p.m.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je na nivou zadruge, farme  i slicnih projekata.

 

Ostoja:

KK Partizan NIS će ponovo staviti interese srpske košarke iznad svega, i nastaviti učešće u finalnoj seriji, sa željom da se ona okonča u najboljim mogućim uslovima, uprkos veoma nezdravoj atmosferi koju su kreirali drugi. Za srpsku košarku smo se borili i gradili njenu istoriju i daćemo sve od sebe da ozdravljenjem klupskog takmičenja ona postane još jača.

 

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2019&mm=06&dd=11&nav_id=1553566

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ovaj KLS..majku ti jebem...jos i obrisali kad su skapirali al kasno...kakva govna

5fa035a17f4e76c66e94054df17ae4cf.jpg
Hobotnica je opet pustila krake. Kad vidim protiv čega tj. koga se sve borimo nekako mi ni familija Čović više nije toliko mrska.
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Manu said:

Nisam siguran da je nama Siva finansijski dostupan, apsolutni vodja Albe koja je imala jednu dobru sezonu, vraca se u EL i moze da uzme titulu u Nemackoj.

Covek koji do sada nije promasio nijedan transfer mi je to rekao. Da ce bti ubedljivo najskuplji igrac ekipe.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mairosu said:


Spremao podcast sa Marinom pa vidim da Srbija igra grupu u Zrenjaninu. Ali zašto da ne. I tamo narod voli da gleda košarku.

 

Sedlacekom?

 

A, Maljkovic, izivnjavam se 😁

Edited by pantelia24
zato sto sam glup
Link to comment
Share on other sites

E kad ovo izjavi neki tako poznati i respektabilni as, sa takvom karijerom onda se mora uzeti krajnje ozbiljno...

Bivši košarkaš Partizana Aljoša Mitrović žestoko je kritikovao sudije prvog finalnog meča Košarkaške lige Srbije.
Član ekipe koja je 2010. godine učestvovala na Fajnal foru u Parizu nije bio zadovoljan sudijskim tretmanom koji je Partizan imao protiv Crvene zvezde.
Crno-beli su pretrpeli poraz u prvom meču finala KLS na gostovanju Zvezdu (98:94).
Mitrović je na svom Instagram profilu, putem "storija", kritikovao sudije i pomenuo i bivšeg stratega crno-belih, svog mentora Duška Vujoševića.
"E moje sudije... Treba Dule da se vrati, pa da vam sedne na kičmu. Opustili ste se previše, sram vas bilo", napisao je Mitrović.
On je zatim podsetio na značajno veći broj slobodnih bacanja koji su izveli crveno-beli.
"42 slobodna bacanja Zvezda, 24 Partizan?", ostavio je 28-godišnjak svoje pratioce u razmišljanju.
Inače, Mitrović je od 2018. godine član Dinamo Tbilisija, a prethodno je nastupao za Al Ahli, Mladost Zemun, Akademik Plovdiv...

Dobro je doduše znati da je sedenje sudijama na kičmu nekad ipak imalo efekta, kao i da broj slobodnih bacanja ne zavisi od toga koliko oštro neko igra u odnosu na drugu ekipu nego da svaki disbalans znači da je neka ekipa po defaultu oštećena.

  • Like 2
  • Thanks 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jbg.. prosle je vreme Duloa, igranki na i van terena, "regularnih uslova"..
Jbt gori su nego sto smo mi ikad bili, a kakav tretman i period smo mi prosli. Jednostavno nikada nece priznati poraz.
Niko da pomene da su njihovi igraci,  od tih 40+ bacanja, nama poklonili skoro pola praveci ocigledne faulove u bonusu, i da je na svaki drugi faul igraca trinkijeri pizdeo
Zao mi je sto sudije stvarno ne kradu za nas, onako muski i bezobrazno, otvoreno.

Edited by Rajon Rondo
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...