Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

KIneskinja kiseliji luzer nego fudbaleri PSG-a svi skupa. Kao i publika je kriva za njen poraz, i da se event odrzao u Kini ili na neutralnom terenu bi pobedlia. Takodje je zamerila Ruzi da je izmislila povredu te namerno odugovlacila sa datumom borbe. Plus sudija prerano prekinuo borbu. Nadam se da vise nikada nece biti sampion.

Edited by mr clutch
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

 

I ja sam bio u vagonu Toni Ferguson pRopo, niti mi se svidja njegov stil borbe, ali 2.15 kvota na njega protiv ovog lika, sta mislite dal se isplati staviti neku paru.  Da se spoji sa Shevinom sestrom. Dobra je bila protiv Lipski zadnji put.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Zvezdinho said:

Niko da stavi neku predikciju za nocas ???


Teško je dati neku predikciju 🙂, Oliveira je favorite, ali ja navijam za Michael Chandlera, baš bi bilo lepo da zaokruži svoju karijeru UFC pojasom. Da je mnogo ranije prešao u UFC, onda kada je Alvarez bio šampion i pre toga - sigurno bi jedno vreme bio UFC šampion. Sada nije ni mlad ni svež borac, prošao je mnoge "ratove", imao je i poraze i gadne povrede... istrošio se dosta.

 

Valjda će "Iron" Chandler uspeti da pobedi, mada Oliveira je favorite... tihi ubica.

 

A Tony Ferguson... i za njega navijam, valjda se sabrao napokon 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno tesko za prognozu.

 

Mislim da je Chandler dobar matchup za Oliveiru, i da Brazilac odnosi pobedu. Stvarno je upitno ko je boli u stojci, u pateru definitivno Bronx. Charles stvarno gotivac, onaj isecak gde bodri Tonija me je kupio.

Iako je po kladzi Toni outsider mislim da se vraca s pobedu, ipak se nadam nije skroz propo i da je ekstra motivisan odradio ovaj kamp.

Link to comment
Share on other sites

Opasan comeback Oliveire. Prilično otvoreno su ušli obojica, može se reći i nedisciplinovano. Takav pristup je karakterističan za Chandlera. Ne deluje mi Charles kao neko ko može duže zadržati pojas u rukama i dominirati divizijom. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Fergusonu je Justin uzeo dusu, a Olivera razbio kod i postavio gameplan kako da se ovaj rutinira.
Naivno je bilo misliti da ima  minimalne sanse protiv Khabiba, ali steta sto nije bilo tog meca.
Sada ostaje da neko razbije dagestanski kod ove godine nadamo se. 

Mislis da se vraca Khebab?

 

Sumnjam da bi neko u skorije vreme mogao da ga dobije. Ipak je on dominatnije dosao do svog wining streaka nego El Cucuy, koji se u to vreme dobro snalazio u haosu.  

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mr clutch said:

Mislis da se vraca Khebab?

 

Sumnjam da bi neko u skorije vreme mogao da ga dobije. Ipak je on dominatnije dosao do svog wining streaka nego El Cucuy, koji se u to vreme dobro snalazio u haosu.  

Ne ocekujem ga ove godine ali mislim da ce da se vrati pre ili kasnije da uzme 30 pobedu nesto kao GSP.
Ali i bez njega ima pun kurac Cecena/Dagestanaca koji se bore isto kao on i  svi dobijaju lagano.
Prozivao Chimaev Khabiba pre neki dan

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ne ocekujem ga ove godine ali mislim da ce da se vrati pre ili kasnije da uzme 30 pobedu nesto kao GSP.
Ali i bez njega ima pun kurac Cecena/Dagestanaca koji se bore isto kao on i  svi dobijaju lagano.
Prozivao Chimaev Khabiba pre neki dan

Nzm sta da mislim. Moguce da ce se vratiti. Nije samo smrt njegovog oca razlog za povlacenje. Tesko podnosi skidanje kg, a sa godinama telo sve teze to podnosi.

 

Ipak je on level iznad svih njih. Barem za sada.

 

Cuo sam za Chimaev prozivku. Uskocio Khabibu rodja Abubakar u odbranu,

Link to comment
Share on other sites

Krivo mi za Chandlera, jbg 😑 U svakom slučaju brza i odlična borba.

 

A Tony... nije dobro, 3. poraz u nizu, 37 godina... Što @LayupFromTheMidget reče - Justin mu uzeo dušu. Trebalo bi da se povuče. Priča o pojasu je gotova, jedino što sada može da bude je gatekeeper (a to mu nikako ne treba).

 

Dustin Poirier vs Charles Oliveira - e to će biti zanimljivo, naravno ako Dustin još jednom pobedi Conora. A ako Conor pobedi, onda ne znam ko je sledeći protivnik za Oliveiru...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Senn said:

Krivo mi za Chandlera, jbg 😑 U svakom slučaju brza i odlična borba.

 

A Tony... nije dobro, 3. poraz u nizu, 37 godina... Što @LayupFromTheMidget reče - Justin mu uzeo dušu. Trebalo bi da se povuče. Priča o pojasu je gotova, jedino što sada može da bude je gatekeeper (a to mu nikako ne treba).

 

Dustin Poirier vs Charles Oliveira - e to će biti zanimljivo, naravno ako Dustin još jednom pobedi Conora. A ako Conor pobedi, onda ne znam ko je sledeći protivnik za Oliveiru...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sto neko rece - ne verujem da ce Oliveira biti neki neprikosnoveni vladar LW divizije. Nije iskljuceno da pojas sada krene iz ruke u ruku u krugu Poirier, Gaethje, Chandler, a videcemo i kako ce ludi Konor da izgleda. Pa i Islam Makachev ce verovatno uci u pricu u dogledno vreme.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...