Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

Сјајан Каубој! Јаквинта је најжилавији батица у промоцији.

 

Одлична борба

 

Колико је само технички добар у ударцима Каубој, како је све на мјесту. Чисти инстинкт, феноменалне комбинације. Не зна се што је било оштећеније жилавом Јаквинти, ноге или глава. И поврх свега, скроз је јасно да само неки прекид може донијет' побједу Јаквинти, Каубој не стаје до краја. Баш, баш добар меч.

 

Не знам кога му могу дати сад, нема шансе да ће чекати побједника Кабиба и Дастина, прије тога ће се он борити још једном. 

Edited by Big Ticket
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Al je stvarno mnogo tough lik, i nezgodan sapun sa ovim naizgled amaterskim gardom, brzim duplim jabom(iako nije tehnicki dobar, ima dobar tajming i malo savijanja ruke koristi za taj drugi jab), a sve to zna i da isprati nekim kroseom ili overhandom.

mnogo je ranjiv Kaubojov head movement. Ne mogu da vidim da moze da prodje nekaxnjeno protiv Conora i Dustina npr.

 

Kick-ovi su tu, tu je top3 u celom ufc(stop Barboza shit).

 

Odlicna borba.

 

Pre toga krajnje cudna borba Brunsona i onog grckog Kanadjina, sa sve najnakaznijom rucnom tehnikom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BattleBorn said:

Al je stvarno mnogo tough lik, i nezgodan sapun sa ovim naizgled amaterskim gardom, brzim duplim jabom(iako nije tehnicki dobar, ima dobar tajming i malo savijanja ruke koristi za taj drugi jab), a sve to zna i da isprati nekim kroseom ili overhandom.

mnogo je ranjiv Kaubojov head movement. Ne mogu da vidim da moze da prodje nekaxnjeno protiv Conora i Dustina npr.

 

Kick-ovi su tu, tu je top3 u celom ufc(stop Barboza shit).

 

Odlicna borba.

 

Pre toga krajnje cudna borba Brunsona i onog grckog Kanadjina, sa sve najnakaznijom rucnom tehnikom.

 

Вазда се пресмијем на његове мечеве, све изгледа тако трапаво, приучено. Као да игра игрицу, па оно унапријед спреми комбинацију, ништа инстинкт... А опет нико га није поштено истукао, не знам како

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Big Ticket said:

 

Вазда се пресмијем на његове мечеве, све изгледа тако трапаво, приучено. Као да игра игрицу, па оно унапријед спреми комбинацију, ништа инстинкт... А опет нико га није поштено истукао, не знам како

Pa Grk premazani 😄
U sustini dosta koristi to sto je zabranjeno da se udara u potiljak, kad krene u one smesne kombinacije, zna u kom momentu da okrene potiljak.

Meni su njegovi kickovi precudni za nekog ko ima nekakav pojas u muay thai-u. Low kick, djene i djene, ali onaj "high kick", kao neki nerazgibani debeljan.
Ono sto baca rukama, je prica za sebe, jos slusam Bispinga kako je sve to cudno ali kao prolazi.
Dzaba ono prolazi, ono su toliko kljakavi udarci, mene pijanog, na jednoj nozi ne bi oborio onime.

Edited by BattleBorn
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da jeste kraj. Van Brocka postoje samo 2 meca koja za njega imaju smisao, Jones i Ngannou.
Jones nece da mu da prilika, vec je pokrenuo teren za izbegavanje tog meca "Moram prvo da pocistim ovaj novi talas poluteskasa". 
To moze da se desi tamo za godinu dana, i to pod uslovima Jones-a (znaci LHW). DC u ovim godinama, nakon ponovnog podizanja u HW, ne verujem da uopste moze da spusti na 205. On se ranije hvatao za peskir...

Ngannou ima smisla kao neka osveta za Cain-a, pritom to moze da bude zanimljiv ppv mec. Mada ako Ngannou dobije JDS-a, a Stipe DC-a, zasto bi se Ngannou borio sa DC-em.
Borice se za titulu Ngannou onda, pritom to vise i odgovara UFC-u, zbog prodavanja te price Miocic - Ngannou 2.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ауф, уплаших се да јој је врат сломила. Сировом снагом доби Андраде, боља била Роуз. 

Све у свему танак event, извукла је ноћ за најнекултурнију публику на свијету Џесика. Имао је право Колби, стварно су сељачине

 

Bellator 221 много бољи вечерас. Презанимљив меч МВП-Даглас, из повлачења га погоди Даглас. Питбул из ува погоди Чендлера, дефинитивно најнезгоднији ударац, уопште није потребна толика снага. Равнотежа ћао

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I dalje se trudim da zaboravim ovo.

kako glup i sulud poraz Rose 😞

toliko je evidentno i osetno bolji borac, ali ne, ona mora da juri submisiju u najludjim trenucima.

nije odustala od submisije do kraja.

Ostatak eventa baaaaaaaas slabz drago mi je sto je Aldo izgubio.

Link to comment
Share on other sites

Ja Bellator nisam mogao da gledam, UFC sam punom paznjom gledao sam glavne 4 borbe.

UFC nista nisi propustio, Anderson Silva dobio ponovljenu opomemu da zavrsi karijeru. Iako je bas krenuo da glumi Cannoniera (kako se vec zove), poceo je da mu hvata  tajming.

 

Aldo sisica ko’ sisica, prakticno bez ispaljenog metka izgubio, da je barem bilo zbog rvanja..

 

Rose je mlatila Andrade kao pokretni dzak, poslala je na patos, tu malo pozurila sa ground and pound, ali rutinski bila bolja i u tranzicijama. Jednom ili 2 puta i relativno blizu submisije.

Jednom je u vazduhu jurila armbar, drugi put je kazljena bila znog toga. Previse rizikuje...U onoj situaciji, da se Rose nije glupirala, ne bi mogla efektno da je slamuje Andrade. Bacila bi je da mozda ima favourable bolju poziciju za ground game, ali ni tu nista ne bi uradila koliko je bolja Rose.

 

Ni u licky punch mecevima nisam video da ociglednije bolji borac izgubi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...