Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

@L' Imperatore To svakako. Zato sada visi ta borba izmedju Cendlera i Konora, jerbo Konor ne zna da

nadje vrata od kancelarije USADA. Mislim da je Cendler rekao nesto kao: moze Konor

da bude na svojim sokovima, ionako u Belatoru nije ni bilo kontrole....

ali nece to dozvoliti UFC.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2023 at 7:28 PM, Olosh iz Junkovca said:

ali nece to dozvoliti UFC.

 

UFC je znao da Brock Lesnar nije "čist" (mada to su svi znali :classic_rolleyes:) ali su mu omogućili da se provuče i odradi borbu protiv Mark Hunta.

Znači bukvalno je UFC učestvovao u toj prljavštini.

Hunt je bio apsolutno u pravu kada je tužio UFC, ali on tu nema šanse (u stvari ne znam kako se ta tužba završila, možda grešim ali mislim da je izgubio i mora sada da plati njima... Ako je to tačno, onda jbg - negde za očekivati jer ne može on da dobije jedan UFC na sudu, ali sve to jeste odvratno i sramotno).

 

 

Edited by Sen
Link to comment
Share on other sites

Marvin Vetori nikada nije bio nokautiran ili nateran na predaju, a borio se protiv Vitakera i Izija.

Sinoc je medjutim dobio takve batine od Kanoniera i toliko udaraca u glavu

da je bukvalno nadljudskim naporima izbegao nokaut i doziveo na nogama poslednje zvono.

Ovo se stvarno retko vidja, ako ikad.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Unrecognizable Ex-UFC Star Alistair Overeem Talks Stunning Weight Loss After Becoming A Vegetarian (msn.com)

 

https://www.msn.com/en-ca/health/nutrition/unrecognizable-ex-ufc-star-alistair-overeem-talks-stunning-weight-loss-after-becoming-a-vegetarian/ar-AA1dqlsz?ocid=entnewsntp&cvid=57c0538e5e5d4852807939a9b31a8c4d&ei=6

 

Alister kaze sad: necu meso da jedem, a necu vise ni da se borim u bilo kom obliku. 

 

“This actually ties into what I want to do, because I actually just decided to stop fighting. This is not my thing anymore,”

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/5/2023 at 2:35 AM, Olosh iz Junkovca said:

Unrecognizable Ex-UFC Star Alistair Overeem Talks Stunning Weight Loss After Becoming A Vegetarian (msn.com)

 

https://www.msn.com/en-ca/health/nutrition/unrecognizable-ex-ufc-star-alistair-overeem-talks-stunning-weight-loss-after-becoming-a-vegetarian/ar-AA1dqlsz?ocid=entnewsntp&cvid=57c0538e5e5d4852807939a9b31a8c4d&ei=6

 

Alister kaze sad: necu meso da jedem, a necu vise ni da se borim u bilo kom obliku. 

 

“This actually ties into what I want to do, because I actually just decided to stop fighting. This is not my thing anymore,”

 

 

Cow beef, horse beef... Jedva se zaustavio da ne kaže fish beef 😄

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pobjeda Stošića knockoutom u trečoj rundi. Moglo je ovo da bude zahebano da je išlo na scorecardove. 

 

Kakogod, svidja mi se kako se borio u poslednje dve borbe. Aktivniji je dosta nego ranije kad se samo zatvarao u blok i čekao da reši jednim udarcem iz kontre. Kreče se bolje, opušteniji je u boksu, koristi low kickove, baca mnogo više kombinacija. Kardio je još uvek problem, i verovatno če uvek i biti. Posle ubedljive prve runde je usporijo u drugoj, ali onda opet malo dodao u trečoj.

Mislim da još uvek fali ofanzivnog rvanja i pokušaja bacanja. Bilo bi ekstra kad bi dodao i to u svoj arsenal, ali generalno gledano, mislim da idu stvari na bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 hours ago, L' Imperatore said:

I Uroš Medić je na cardu. Ako se ne varam, ovo mu je debi u welteru. Verovatno zbog short notica.

 

Изузетно је допадљив, технички изузетан, харизматичан, притом му је брада свилена па је ватромет загарантован. Сигуран си да ће се његови мечеви завршити нокаутом

 

Данас је фино прегурао на почетку, оштетио га ударцима у стомак и докрајчио оним не скроз чистим, али лијепим ударцем из окрета.

 

Да има Ракићеву радну навику, можда би могао до топ 10 у дивизији, овако, служиће за промоцију дивизије и евентуално прву борбу главне карте на неком UFC.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Big Ticket said:

 

Изузетно је допадљив, технички изузетан, харизматичан, притом му је брада свилена па је ватромет загарантован. Сигуран си да ће се његови мечеви завршити нокаутом

 

Данас је фино прегурао на почетку, оштетио га ударцима у стомак и докрајчио оним не скроз чистим, али лијепим ударцем из окрета.

 

Да има Ракићеву радну навику, можда би могао до топ 10 у дивизији, овако, служиће за промоцију дивизије и евентуално прву борбу главне карте на неком UFC.

 

Pogrešio sam kad sam napisao da je u welteru zbog short notica. Rekli su pre meča da mu je plan da ostane u tu, kako bi mogao češće da se bori, jer mu skidanje kila uzme mnogo vremena. Odlična odluka.

 

Sa tim spinning back fistom ga je ustvari samo dokrajčio. Ona kombinacija kad su se razdvajali iz klinča je bila pobjednička. A več pre toga je nekoliko puta pokušao isto. Izgleda su u pripremi tu videli rupu i iskoristili je.

Inače, nimalo naivan protivnik. Semmelsberger je dosta neugodan i mislim da jedan od opasnijih non-ranked welteraša. Šteta što je izostao bonus, ali bilo je baš spektakularnih završnica na ovom cardu. Možda je mogao umesto Bobby Greena tu ta upadne, ali mogao je i Kopylov za onaj head kick. Jaka konkurencija je bila, nema šta.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, BattleBender said:

Medic je carina. Top 15 bi bila bombonka, ali nece biti lako. 
on je bas za 165 ili 160. Muci se da skine na 155, mali za welter

 

To mi nikad nije bilo jasno što se tiče UFC-a: 125 pa 135 pa 145 pa 155 pa 170 pa 185

(umesto da bude 155 pa 165 pa 175).

To je samo jedna kategorija više, a imaju više nego dovoljno boraca sada, ništa ne bi ta jedna extra kategorija ugrozila što se tiče biznisa, promovisanja borbi itd.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...