Jump to content

MMA - Mixed Martial Arts (UFC, Bellator, ONE FC...), Kickboxing


BattleBender

Recommended Posts

11 minutes ago, mr clutch said:

Došao je za naplatu Izijev previše rezervisan stil borbe koji praktikuje u poslednjih nekoliko borbi. 

Pa opet se isto borio samo sada nije imao 10-5 cm veci reach, pa nije mogao  da stoji outside i da ih bocka. Ovde je morao da rve i da ulazi u klinch, gde se ocigledno ne oseca toliko dominantno i sigurno. Pereira je  bas uzasan u parteru, treba da ga proteraju iz Brazila zbog uzasnog partera i BJJ-e.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Hamilton said:

Konacno kralj krindza poduvao karu. 
koliko se samo trudi da se istakne. Sad je u kroksicama, sad u bundi i nekim biserima. Bas je ogavan. 
 

bravo Alex, treci put gasenje!

 

Ne znam cemu pluvaza. Izi je ladno mogao da trazi da se ovaj Brazilac jos dokazuje u UFC ako hoce borbu sa njim, lik nikad ne bezi od borbe i izazova.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam 4 stvari da izjavim što se tiče ovoga eventa.

 

Prvo ko prvo, hvala Erin Blanchfield.

 

2. Neverovatno šta se desilo da Reyesom. Od one krađe protiv Jonesa za titulu, do borca koji pitanje dal je još za UFC, za samo 3 borbe...

 

3. Chandler je garant za vrhunsku zabavu.

 

4. Popadaše ovi krindžeraji u posle vreme kao domine. Prvo Usman, pa Molly, a evo ga i Adesanya. Me like.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ајде једном... Ајде и други пут... Али и трећи пут да га усере. Неће бити. 

 

Добар је овај пораз за Изија, као и за Усмана онај... Ако буду умијели извући поуку браћа звана Крингерај... И да, резервисан приступ не пролази против сваког 

Link to comment
Share on other sites

Moglo je da ga usere po drugi put.
Prvi put je Adesanya bio bolji, i bukvalno je sam Pereira bio u fazonu. "Koj kurac" kad su mu sudije poklonile pobedu.

Mnogo je lako da se kaze "Ne moze da se kaze da ga je usralo, 2 puta ga zavrsio".


U svakom slucaju slobodno mogu da kazem sta god ko mislio o Adesanya-i, svako ko nema postovanja za njega je retard i ne zasluzuje da prati borilacke sportove.
Mozda mu je za 3 minuta iskliznula prica da se ugura u kos sa Fedorom, Jones-om, GSP-om, Silvom, Khabibom, Stipeom...
Ali mozda je samo Stipe od svih njih bio veci sampion od njega. Ukljucujuci i Fedora koji se cigancio u nekim pregovorima.
Svi oni su izbegavali barem nekog, ili tacnije nisu isli na one za koji su mnogi smatrali da im ne odgovaraju.
Fedor, JOnes, GSP, Silva.. svi, ali svi od njih ili su izbegavali nekog u datom trenutku, ili su propustili trenutak da izvrse kampanju za neki mec.

Adesanya je poklonio priliku Pereiri a imao je otvoren put da to ne radi.
Sta vise, mogao je da ceka jos jednom mec sa npr Jiri-em, kojeg bi razmontirao jer je apsolutno savrseno uzasan matchup za Jiri-a. I da ga boli uvo, za to vreme kupi vreme, ceka da ga Rob ili Vetori razmontiraju Pereiru i da pusti da se tako napravi narativ "Ja sanjim dobio po 2 puta, oni su njega razvlacili po ringu".
Imao je lepu priliku da bude u situaciji da ako dobije Jirija, potencijalno saceka da Gane postane prvak i da se oproba tu. Tu bi imao neke realne sanse. I da tu ako pobedi bude the goat goat.

Nije pizda.
Ukoliko to ljudi ne postuju, onda su slepci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zvezdinho said:

Nista od rimecha, povredio se Ceh, malo bezveze sto je Blahovic vs Ankalaev sad za titulu.

 

Inace izgubila Kajla od Larise Pacheko u finalu PFL-a.

 

Da. Kao ogroman favorit. I koliko sam video, bila je neka tesna odluka. Tako da svaka čast PFL-u za ferplay, jer im je Kayla Harrison jedan od glavnih boraca u promociji.

 

Btw, Ante Delija takodje prvak. Slično kao i u prvom meču izmedju njih dvojice, izbombardirao Scheffela i zasluženo osvojio pojas i miliion dolara. Konačno da i njega malo krene, posle silnih povreda, nesrečnih poraza i propalih prilika za UFC debi.

Link to comment
Share on other sites

Jos 1 dominacija sudija, pa da li su normalni jbt sta rade, bukvalno boks light je MMA.
Ali Ankalaev je bas glup borac, covek kao da nije gledao Janovu borbu protiv Rakica pa je tek na kraju 3 rundu odlucio da rve. A Rakic je wrestlefuckovao Jana  u 2 rundi pre nego sto su mu popucali ligamenti.

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Jos 1 dominacija sudija, pa da li su normalni jbt sta rade, bukvalno boks light je MMA.
Ali Ankalaev je bas glup borac, covek kao da nije gledao Janovu borbu protiv Rakica pa je tek na kraju 3 rundu odlucio da rve. A Rakic je wrestlefuckovao Jana  u 2 rundi pre nego sto su mu popucali ligamenti.

 

I meni je to bilo fascinantno u main eventu. Kad je krenuo da mu lomi noge, mislim se, pa šta ovaj čeka... Ili rvanje, ili pretvoriti borbu u kompletan haos. A on čekao do momenta kad više nije ni mogao da stoji na nogama, i nije imao druge opcije nego da krene. I onda izdominirao u rvanju. 

Svašta. Ali eto, to toliko čekanje je onda dalo sudijama šansu da tu treču rundu daju Janu i naprave opet sranje sa scorecardom

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...